Skocz do zawartości
dario27

LENOVO SERIA: Yxx0 [500, 510 oraz 550, 560, 570, 580] i najnowszy Y50/70 --> TEMAT ZBIORCZY

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, jak kupisz z systemem to będzie działać a jak bez to instalujesz sterowniki i też działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to podczas instalacji windowsa w serwisie też może wystąpić jakiś błąd więc nie można tego wykluczyć. Laptop z taką usterką pewnie nawet nie zostałby przyjęty do serwisu a konsultant z serwisu podpowiedziałby jak to usunąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ocena wydajności, jaki wynik macie z grafiką gtx660 w windows aero ?

W sterowniku 320.xx miałem 7.2 teraz zaktualizowało mi do wersji 327.xx i pokazuje wynik 5.4 -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie test jest robiony na integrze. Nie patrz na to bo wydajność w grach jest taka sama/lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz proszę o pomoc.

Kupiłem komputer 5 dni temu i od dnia zakupu walczę z kartą WIFI(Intel Centrino Wireless 2200N). System jej w ogóe nie wykrywa,nie ma jej w menedżerze urządzeń,instalacja sterownika kończy się komunikatem "sterownik nie został zainstalowny". W Biosie jest włączona(enabled). Próbowałem ze sterownikami ze strony lenovo i ze strony intela, z oprogramowaniem Intel ProSet Wireless i bez, na Win8 x64 i na Win7(obecnie mam Win7 x64). W żaden sposób nie udaje mi się jej urochomić. Jednyne co odkopałem w systemie to, że w akcesoria>informacje o systemie>narzędzia i w zakładce sieci>karty sieciowe jest 7 urządzeń(?) opisanych WAN miniport i w każdym przypadku brak jest większości informacji jak ip,mac itp. Wszystko opisane jest w większości Not Available(system mam po angielsku).

Krata piwa,jeżeli komuś uda się pomóc rozwiązać mój problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż menadżera urządzeń.

 

@ mam dokładnie tą samą kartę i te sterowniki powinny działać. Jeżeli nie zadziałają to zadzwoń do lenovo i może telefonicznie coś pomogą.

Edytowane przez graby0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie zastanawiam się nad zakupem tego modelu. W tej chwili waham się między wersją z i5 8 GB RAM a i7 8 GB.

Czy ten lepszy procek jest warty 8 stówek dopłaty? Może polecacie inną konfigurację?

 

Pozdrawiam i z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz i5.

i7 jest zbędny, bo nie widać po Twojej wypowiedzi żebyś był zainteresowany jakimiś wymagającymi mocy obliczeniowej programami.

 

Jak nie będziesz nic robić w AutoCAD'dzie, 3ds max'ie, vegasie, to i7m nie jest potrzebne.

Do sporadycznych prac i5m nada się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej skomplikowanych programów graficznych używać nie będę. Wykorzystanie do gier, a z pracy to co najwyżej Statistica i sporadyczna obróbka video (raczej filmy wakacyjne, nie zarobkowe).

 

Dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to powiem tak, jak ktoś sam nie wiem, że i7 będzie mu potrzebny, nie wiem że jego konkretne programy będą tego wymagać, takiej mocy obliczeniowej, to nie ma sensu go nawet rozważać.

Y580 z tym procesorem jest przeznaczony dla osób zdecydowanych i mających świadomość do czego będą go wykorzystywać.

Jeśli sam tego nie wiesz to bierz i5m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na ignorowanie tego tematu o Lenovo Y580/Y500/Y510/50 to dochodzi nowa zasada:

 

Następnym razem, by to dotarło, WSZYSCY którzy odpiszą w temacie dotyczącym Lenovo serii Y5x[x] w innym niż przyklejony temat (ten) temacie, dostaną tyle dni ZPP ile ich konto jest na forum! Zaś Autor BAN na tyle dni ile wynosi suma ZPP jakie wlepię!

Zrozumiano?!

Edytowane przez mikilys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahhaha XD

Jebłem XD

Sorry za słownictwo ale rozwaliło mnie to XD

I jestem jak najbardziej za :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na ignorowanie tego tematu o Lenovo Y580 to dochodzi nowa zasada:

 

Następnym razem, by to dotarło, WSZYSCY którzy odpiszą w temacie dotyczącym Lenovo Y580 w innym niż przyklejony temat (ten) temacie, dostaną tyle dni ZPP ile ich konto jest na forum! Zaś Autor BAN na tyle dni ile wynosi suma ZPP jakie wlepię!

Zrozumiano?!

 

Tak jest szeryfie :thumbup: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mnie k*rwica bierze i nie wiem o co chodzi.

Gdziekolwiek piszę, co jakiś czas pisanie wpieprza mi się w już napisane zdania lub się zaznacza i usuwa lub bierze nowy akapit. WTF is going on ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się na kupnem Y580, ale ten laptop już swoje ma, a nie za bardzo nadążam za nowinkami w świećie komputerowym. Czy orientujecie się czy ma pojawić się jakoś do połowy grudnia jakiś niesamowity laptop, który załóżmy przy koszcie 4000 zł z zainstalowanym systemem będzie bił Y580 na łopatki. Laptop musi koniecznie posiadać nie mniej niż 15,6",ale w sumie wolałbym aby miał te 15,6", fullHD z dobrą kartą graficzną i odpowiadającym jej procesorem.

 

Proszę o rady, na Y580 mógłbym sobie pozwolić na kupno już teraz na innego laptopa musiałbym jeszcze trochę poodkładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ ARSEkZ

ACER V3 z GTX760 lub MSI GE70/60 z GTX760/765M. Wszystko z procesorem i7-470xMQ w cenie poniżej 4000zł.

 

Obydwa nie zostawiają choćby okruszków Lenovo Y580.

Y580 nie jest wart obecnie swoich pieniędzy.

Wadliwa, archaiczna konstrukcja. Konkurencja spora i nie pozostawia nadziei dla Y580 by warty był zakupu nawet przy budżecie 3000zł. Tu jest MSI GE60 z i5-4200M i GT750M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

W poniedziałek odbieram Lenovo Y580 z procesorem i3.

Poczytałem trochę i martwi mnie temperatura dysku w związku z tym mam pare pytań i byłbym ogromnie wdzięczny za uzyskanie odpowiedzi.

Powiedzmy, że kupie sobie dysk sdd 120/250 gb. Czy sam bez większego problemu będę mógł wymienić dysk bez utraty gwarancji ?

Interesuje mnie włożenie sdd a wyciągnięcie hdd by działał jako dysk zewnętrzny bym mógł go podłaczyć na usb tylko w tedy jak go potrzebuję, by pograć np.

Dla ścisłości sdd chciałbym wewnątrz i na nim byłby zainstalowany system, hdd zewnętrzny na którym znajdowały by się gry, filmy, muzyka itp.

Jestem kompletnie zielony jeśli chodzi o takie sprawy, więc za każdą wskazówkę, instrukcje krok po kroku jak co zrobić, czy też pomocne linki byłbym bardzo wdzięczny.

 

Pozdrawiam i z niecierpliwością czekam na odpowidź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysokie temperatury dysku dysku nie dotycza modelu z i3. Kup dysk ssd na msata i nie bd musiał wyjmowac hdd. dorzucenie ssd jak i wymiana hdd jest dziecinnie proste. wiecej w sygnaturce i na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że miejsce na dysk ssd jest w tym laptopie, czy wystarczy go tylko podpiać i będę mógł na nim normalnie zainstalować system, czy są z tym jakieś problemy ? Pytam, bo w Polsce będę tylko 3 tygoodnie, a jak wyjadę to nikt już nie będzie niestety za mnie mógł tego zrobić, gdy ja się pogubię.

Czy do modelu z procesorem i3 wymagana będzie podstawka chłodząca ? Czy też moze to zbędny zakup ?

 

Edit: Druga sprawa, jaki dysk wybrać ?

Edytowane przez limsa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...