Skocz do zawartości
mefistofeles1

Ile zarabiacie? Na jakich stanowiskach pracujecie?

Rekomendowane odpowiedzi

Studiuje, został jeszcze rok. Przeniosłem się na zaoczne. Znalazłem zatrudnienie w zawodzie. Płace jak na pierwszą pracę dobre. Na mieszkanie, jedzenie, opłaty i zapłate za studia starczy.. a może i ciut zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja droga była kręta i trudna, zaczynałem od drobnego handlu jako dzieciak (17 lat) - sprzedawałem orzechy i obrazki nad morzem, potem mcdonalds, w fabryce della w Irlandii, byłem przedstawicielem, potem technikiem farmaceutycznym, teraz jestem koordynatorem w tej samej aptece, rozwijam się, zarobkowo i skill'owo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za dużo jak na moje wykształcenie :) albo jego brak

za mało jak na informatyka

ale dokładnie tyle ile potrzebuję :)

umowa o pracę na czas nieokreślony (hell yeah)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo za mało jak na czas poświęcony dla pracy oraz ze względu na zainwestowane środki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach.

na forum nie jestes dzentelmenem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mł. księgowy - umowa na nieokreślony - 8h i nic więcej (a zazwyczaj mniej, nie licząc okresu zakończenia roku) - mniej niż średnia krajowa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11-14h dziennie, 5 dni w tygodniu, w razie potrzeby w weekendy. Asystent Adwokata. Za mało.

Dopiero co pisałeś, że szukasz pracy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w domu mam 15-20 zł na godzinę w zależności ile zrobie.Pracuję w Autocadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w domu mam 15-20 zł na godzinę w zależności ile zrobie.Pracuję w Autocadzie.

Znajdź takie samo zajęcie na portalach zagranicznych i zarabiaj w EUR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nic na stałe nie mam, od czasu do czasu znajdzie się coś na jakiś tydzień, max 2 w firmie do ktorej próbuję się dostać. 11zł na godzinę czyli 120zl dniówki. Za mniej niż 10zł nie ruszam 4 liter z domu :E

 

Edit. 

Praca przy konstrukcjach stalowych.

Edytowane przez szewskitomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Return of  Gordon Lameman

Dopiero co pisałeś, że szukasz pracy :)

Szukam pracy, aby zmienić aktualną. Od 6 lat nie byłem bezrobotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nic na stałe nie mam, od czasu do czasu znajdzie się coś na jakiś tydzień, max 2 w firmie do ktorej próbuję się dostać. 11zł na godzinę czyli 120zl dniówki. Za mniej niż 10zł nie ruszam 4 liter z domu :E

 

Edit. 

Praca przy konstrukcjach stalowych.

 

Hehe za 10 zł nie popracujesz ale za 11 to już całkiem inna rzecz

:E

Edytowane przez Gerda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba słabo u Ciebie z czytaniem ze zrozumieniem, (albo u mnie) ja przynajmniej wniąskuje ze nie pracuje za "mniej" niż 10zł np.9zł, a od 10 jak najbardziej tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chętnie posiedział bym na bezrobociu. Od 5 lat codzienne 8 godzin wyjęte z życiorysu : (

Stawka? różna od 20 do 30zł brutto w zależności od miesiąca. Za duzo by przepic, za mało by odlożyć

Edytowane przez Zigu17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba słabo u Ciebie z czytaniem ze zrozumieniem, (albo u mnie) ja przynajmniej wniąskuje ze nie pracuje za "mniej" niż 10zł np.9zł, a od 10 jak najbardziej tak ;)

 

Masz rację,taki błąd :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja chętnie posiedział bym na bezrobociu. Od 5 lat codzienne 8 godzin wyjęte z życiorysu : (

Stawka? różna od 20 do 30zł brutto w zależności od miesiąca. Za duzo by przepic, za mało by odlożyć

 

Pracujesz 7 dni w tygodniu że piszesz codziennie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tych co piszą że temat jest bez sensu, po pierwsze, nie wam to oceniać, bo to mój temat i ja czerpię z tego jakieś informacje, a po drugie, jak nie macie się czym pochwalić zwłaszcza pracą i zarobkami to na prawdę odpuście sobie, bo robicie z siebie tylko pośmiewisko, typu, ile to niby zarabiacie, że wystarczającą itp. a wniosek jaki jeden się nasuwa to taki, że jesteście na utrzymaniu rodziców i o pracy nie macie zielonego pojęcia.

 

 

Dzięki tym co podzielili się informacjami, dobrze by było jakbyście jeszcze dodawali na jakich umowach jesteście.

Edytowane przez mefistofeles1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1500 - 1700 (Raz się chyba 2k udało) Na studiach zacząłem. Tyle, że umowa zlecenie. Ale otworzyło mi to drogę do umowy o pracę, tylko jeden kurs muszę zrobić. Zobaczymy jak w tym roku będzie. Póki co ciągnę dalej wakacje :D

Edytowane przez ŚLEDŹ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1500 - 1700 (Raz się chyba 2k udało) Na studiach zacząłem. Tyle, że umowa zlecenie. Ale otworzyło mi to drogę do umowy o pracę, tylko jeden kurs muszę zrobić. Zobaczymy jak w tym roku będzie. Póki co ciągnę dalej wakacje :D

A na jakim stanowisku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm chyba słabo u Ciebie z czytaniem ze zrozumieniem, (albo u mnie) ja przynajmniej wniąskuje ze nie pracuje za "mniej" niż 10zł np.9zł, a od 10 jak najbardziej tak ;)

 

Zgadza się. Oczywiście gdyby była to jakaś lajtowa robota to i za 8zł mogę pracować lecz w moim przypadku trochę trzeba się narobić i to po 11 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakim stanowisku?

Animator Profilaktyki. Teraz będę starał się o papierek Terapeuty Uzależnień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1600-1700 technik serwisu(drukarki hp/kodak/aparaty kodak a od 2 tygodni telefony motoroli) Umowa na stałe :P

Edytowane przez Darko20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...