Skocz do zawartości
mefistofeles1

Ile zarabiacie? Na jakich stanowiskach pracujecie?

Rekomendowane odpowiedzi

...bo ich nie mają.

To chyba wręcz przeciwnie - wszyscy mają i nie czują potrzeby podniecania się grubością czyjegoś portfela. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wręcz przeciwnie - wszyscy mają i nie czują potrzeby podniecania się grubością czyjegoś portfela. ;)

 

Zazwyczaj gada się o tym czego się nie ma. Jak się coś ma to się to pokazuje i używa:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu łamanie prawa pracy. Napisałem 6 na 2 zaczynam w poniedziałek koncze w sobote niedz. poniedz. wolne. Potem zas wtorek niedz. i zas pon. wtorek wolne... itd

 

Co 4 niedziela musi być wolna od pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę na dupie i liczę ile zarobiłem. Bardzo nudne zajęcie, zwłaszcza, że liczby na których operuję są na poziomie matmy z podstawówki...

Pracuję w górnictwie :E

Edytowane przez Relativy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj gada się o tym czego się nie ma. Jak się coś ma to się to pokazuje i używa:D

 

Ci co mają to używają, ale tego nie pokazują, znam wiele takich przykładów. Zazwyczaj pokazują tylko ci co trochę więcej się dorobili i zaraz za bogaczy się uznają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operator CNC, netto 2tys z hakiem. Dość niewielkie miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łódź, pl

W takim razie kolega też z Łodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napiszesz jakie miasto albo chociaż jakie województwo? Będziemy na przyszłość wiedzieć czego unikać :E

Województwo Łódzkie ogólnie, nie wiem jak w samej Łodzi, ale na obrzeżnych miastach i miasteczkach jest tragedia. Nawet pogodziłem się z tym, że w najbliższym czasie nie znajdę pracy jako informatyk, a nawet jakbym znalazł to za najniższą krajową. Myślałem nad jakimś kursem zawodowym, może spawacz, operator CNC, czy tam cokolwiek innego. Na pewno większa pensja i łatwiej znaleźć pracę. Jeśli bym nie znalazł tutaj to zawsze mogę lecieć gdzieś za granicę gdzie dostawałbym dwa razy tyle. Studiować nie mam zamiaru, bo jeżeli miałbym już wybrać jakiś kierunek, to bardziej związany z zawodem inżynierskim, bo praca po tym pewna, ale nie mam takich zdolności, szczególnie matematycznych żeby sobie na nich w jakikolwiek sposób poradzić. Może kiedyś zrobię rozpocznę studia jak będę w miarę ustawiony finansowo, na razie przez najbliższe lata chce zarobić.

Jaki kurs tak w ogóle radzicie zdobyć? Spawacz chyba zarabia najwięcej, ale zupełnie nie mam pojęcia o tej robocie i nie wiem czy to coś trudnego. Operator CNC to znowu niby łatwa praca, ale raczej słabo płatna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Województwo Łódzkie ogólnie, nie wiem jak w samej Łodzi, ale na obrzeżnych miastach i miasteczkach jest tragedia. Nawet pogodziłem się z tym, że w najbliższym czasie nie znajdę pracy jako informatyk, a nawet jakbym znalazł to za najniższą krajową. Myślałem nad jakimś kursem zawodowym, może spawacz, operator CNC, czy tam cokolwiek innego. Na pewno większa pensja i łatwiej znaleźć pracę. Jeśli bym nie znalazł tutaj to zawsze mogę lecieć gdzieś za granicę gdzie dostawałbym dwa razy tyle. Studiować nie mam zamiaru, bo jeżeli miałbym już wybrać jakiś kierunek, to bardziej związany z zawodem inżynierskim, bo praca po tym pewna, ale nie mam takich zdolności, szczególnie matematycznych żeby sobie na nich w jakikolwiek sposób poradzić. Może kiedyś zrobię rozpocznę studia jak będę w miarę ustawiony finansowo, na razie przez najbliższe lata chce zarobić.

Jaki kurs tak w ogóle radzicie zdobyć? Spawacz chyba zarabia najwięcej, ale zupełnie nie mam pojęcia o tej robocie i nie wiem czy to coś trudnego. Operator CNC to znowu niby łatwa praca, ale raczej słabo płatna.

 

CNC słabo płatna? Zobacz na ogłoszenia z UK. do fabryki za 6 funtów, do CNC za ponad 10 na godzine.

 

Problem jest jeden. Wszędzie chcą ludzi z rokiem minimum doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam naukę języka i wyjazd na zachód - nie żartuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CNC słabo płatna? Zobacz na ogłoszenia z UK. do fabryki za 6 funtów, do CNC za ponad 10 na godzine.

 

Problem jest jeden. Wszędzie chcą ludzi z rokiem minimum doświadczenia.

No tak, ale spawacz potrafi zarobić jeszcze więcej, a z kilkuletnim doświadczeniem to już w ogóle. W Norwegii szczególnie można naprawdę dobrze zarobić. Co prawda koszty życia też adekwatne do zarobków, ale i tak idzie spokojnie wyżyć, ale to najlepiej wyjechać, zarobić i wrócić do Polski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale spawacz potrafi zarobić jeszcze więcej, a z kilkuletnim doświadczeniem to już w ogóle. W Norwegii szczególnie można naprawdę dobrze zarobić. Co prawda koszty życia też adekwatne do zarobków, ale i tak idzie spokojnie wyżyć, ale to najlepiej wyjechać, zarobić i wrócić do Polski.

 

A to prawda. Za granicą obecnie zarobić dobrze jak się ma zawód. Ale wszędzie trzeba te 2 lata doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pracuje na kopalni, zarabiam hmm, mogło by być więcej. Nie jest mało ale, kokosy to nie są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pracowalem w irlandii jako kierowca vana rok temu za 5tys zl/ms pozniej w fabryce za tyle samo.

W polsce (wrocilem na stale) pracoje za krajowe minimum i skladam kominki pokojowe w malym zakladzie.

Edytowane przez fic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba wręcz przeciwnie - wszyscy mają i nie czują potrzeby podniecania się grubością czyjegoś portfela. ;)

 

Dokładnie tak.

 

A jeśli uwazasz ze masz słabe zarobki zrob cos z tym, a nie pisz na forum ze robisz za minimum.

Wszystko jest do osiągnięcia, wszystko, tylko nie kazdy chce po to sięgnąc, nie kazdy jest przygotowany na wysiłek, i w rezultacie na sukces.

Większośc woli narzekac, jaki to straszny kraj, jak sa wykorzystywani na kazdym kroku, a sami tak na prawde nie chca tego zmienić.

 

Pozdrawiam i zycze wszystkim godnego zycia w naszym pięknym kraju. ;)

Edytowane przez JamesSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiadajcie bzdur.... Spawacz i duże zarobki? Hahahaha Mój ojciec z 15 letnim stażem w tym zawodzie zarabia tylko 1800zł netto... Idż gdzie indziej to Ci zaproponują nawet 1500zł a nawet mniej ( wielu dobrych spawaczy - jego koledzy pracuje za minimalną krajową). Więc nie uwierzę w takie bajki ze spawacze dużo zarabiają, no chyba że za granica ;)

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca od pn do pt od 7 do 15stej, chyba, że trza przyjść w soboty, ale odkąd tu pracuję gdzie pracuję (5 miechów) jeszcze mi się to nie zdarzyło i oby nie musiały bo staram się nie uznawać czegoś takiego jak praca w weekend (nie licząc obowiązków domowych :E). Co do zarobków jak na PL ujdzie, tym bardziej, że ledwo wiążę koniec z końcem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiadajcie bzdur.... Spawacz i duże zarobki? Hahahaha Mój ojciec z 15 letnim stażem w tym zawodzie zarabia tylko 1800zł netto... Idż gdzie indziej to Ci zaproponują nawet 1500zł a nawet mniej ( wielu dobrych spawaczy - jego koledzy pracuje za minimalną krajową). Więc nie uwierzę w takie bajki ze spawacze dużo zarabiają, no chyba że za granica ;)

 

Pozdrawiam,

 

Zależy od regionu, nie ma co generalizować

 

Praca od pn do pt od 7 do 15stej, chyba, że trza przyjść w soboty, ale odkąd tu pracuję gdzie pracuję (5 miechów) jeszcze mi się to nie zdarzyło i oby nie musiały bo staram się nie uznawać czegoś takiego jak praca w weekend (nie licząc obowiązków domowych :E). Co do zarobków jak na PL ujdzie, tym bardziej, że ledwo wiążę koniec z końcem :P

Takie godziny pracy są dla mnie wymarzone, ja od 9 do 18 z jakims beznadziejnym luchem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praca od pn do pt od 7 do 15stej, chyba, że trza przyjść w soboty, ale odkąd tu pracuję gdzie pracuję (5 miechów) jeszcze mi się to nie zdarzyło i oby nie musiały bo staram się nie uznawać czegoś takiego jak praca w weekend (nie licząc obowiązków domowych :E). Co do zarobków jak na PL ujdzie, tym bardziej, że ledwo wiążę koniec z końcem :P

Też tak pracuję i sobie chwale takie godziny :)

 

Na zarobki też nie narzekam, choć wiadomo, że mogłoby być lepiej, bo wynajem mieszkania i opłata za studia zjadają połowę pensji, ale został jeszcze tylko rok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie opowiadajcie bzdur.... Spawacz i duże zarobki? Hahahaha Mój ojciec z 15 letnim stażem w tym zawodzie zarabia tylko 1800zł netto... Idż gdzie indziej to Ci zaproponują nawet 1500zł a nawet mniej ( wielu dobrych spawaczy - jego koledzy pracuje za minimalną krajową). Więc nie uwierzę w takie bajki ze spawacze dużo zarabiają, no chyba że za granica ;)

 

Wszystko zależy od regionu i od firmy w jakiej się pracuje, niedaleko mnie jest firma która spawaczom płaciła bardzo dobrze nawet po 5k ale teraz płaci trochę więcej niż minimalna krajowa, bo po co płacić skoro jest kilku chętnych na jedno miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...