Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klocuch12

PlusLiga 2012/2013

Rekomendowane odpowiedzi

W pierwszej kolejce raczej trudno o niespodzianki, ale zmartwił mnie bardzo brak transmisji meczów w internecie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skra dzisiaj rozbiła Gdańszczan, a w szczególności Mario, który stał na zagrywce około 10 razy, gdzie połowa to asy serwisowe :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W treflu też ktoś w pewnym momencie "postraszył zagrywką" - chyba z 5 pkt w jednym ustawieniu zdobyli. Nie ogarniam jeszcze składów, bo nie ma ostatnio czasu na siatkówkę, ale chyba to był Mikołajczak (?)

 

Ogólnie spodziewałem się gorszej gry Trefla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to był Mikołajczak, zagrywkę ma naprawdę niezłą, jednak dostał wiele piłek pod nogi. Czekamy do wtorku: skra-resovia :glodny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polibuda wygrała z Delectą. BRAWO! :D

 

akadaemicy maja naprawde fajny skład, wierzba, siezienieweski, fabian, szyman + mlodzi - adamajtis, dryja, zajder :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wygrali kolejny mecz. Choć wyglądało to jak gra z przedszkolakami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Częstochowie plaga kontuzji(murek), dodatkowo grają młodym składem ;) Ciekaw jestem jak Wawa poradzi sobie w kolejnych meczach :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznacie, że po tych kilku pierwszych kolejkach tabela wygląda conajmniej zaskakująco ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tak dalej :D W końcu zachciało mi się oglądać mecze ligowe, bo coś się dzieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zebrałam się ani w niedzielę, ani w poniedziałek, ale muszę w końcu napisać, jak bardzo cieszy mnie zwycięstwo Jastrzębskiego nad Skrą 3:1! :luxhello: Świetne spotkanie, był pokaz siły najpierw jednej, potem drugiej strony, ale wynik końcowy jest absolutnie zasłużony. Zachciało mi się po tym wszystkim obejrzeć mecz na żywo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wątek umarł. Ja napiszę (dla tych, którzy jeszcze nie słyszeli), że w przyszłym sezonie Plus Liga zostanie powiększona. Do obecnych zespołów w niej występujących zostaną dołączeni Czarni Radom i BBTS Bielsko-Biała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zauważyłem. A szkoda, bo w nadchodzącym sezonie miałem zamiar trochę tu pospamować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...