Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

milutka2004

2 internety

Rekomendowane odpowiedzi

:question: Witam mam pytanko i mam nadzieje ze bedzie ktos w stanie mi pomóc.Otórz mam 2 internety jeden osiedlowy a drugi z kablówki chcialabym podłaczyc je pod jeden komputer.Dla zaciekawionych po co to ot.órz na osiedlówce mamy filmy na serwerze dośc nowe i duzo ,ale nie mozna zciagac z kazy natomiast z osiedlówki tak .Wiec moze bedzie ktos w stanie mi pomóc.Aha nie wiem czy to wazne ale mam 4 wejscia usb a 2 takie jak wtyczka do telefonu niestety nie wiem jak to sie nazywa .No chyba tyle dzieki za odpowiedz jakakolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

 

jesli ktos ci bedzie umial pomoc swoim postem ma u mnie pifko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeusiasty no co się smiejesz z dziewczyny.... :E

 

PS: lubie takie posty mozna sie przynajmniej pośmiać...

 

PS: podoba mi sie określenie "dwa internety".....:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:question: Witam mam pytanko i mam nadzieje ze bedzie ktos w stanie mi pomóc.Otórz mam 2 internety jeden osiedlowy a drugi z kablówki chcialabym podłaczyc je pod jeden komputer.Dla zaciekawionych po co to ot.órz na osiedlówce mamy filmy na serwerze dośc nowe i duzo ,ale nie mozna zciagac z kazy natomiast z osiedlówki tak .Wiec moze bedzie ktos w stanie mi pomóc.Aha nie wiem czy to wazne ale mam 4 wejscia usb a 2 takie jak wtyczka do telefonu niestety nie wiem jak to sie nazywa .No chyba tyle dzieki za odpowiedz jakakolwiek.

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa internety LOOOOL

milutka2004 wez mlotek i wydlub w obudowie 5-iate wejscie w usb :E

a no i musisz sobie dorobic dwa kolejne internety aby dzialaly cztery internety LOOOOL :E:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:question: Witam mam pytanko i mam nadzieje ze bedzie ktos w stanie mi pomóc.Otórz mam 2 internety jeden osiedlowy a drugi z kablówki chcialabym podłaczyc je pod jeden komputer.Dla zaciekawionych po co to ot.órz na osiedlówce mamy filmy na serwerze dośc nowe i duzo ,ale nie mozna zciagac z kazy natomiast z osiedlówki tak .Wiec moze bedzie ktos w stanie mi pomóc.Aha nie wiem czy to wazne ale mam 4 wejscia usb a 2 takie jak wtyczka do telefonu niestety nie wiem jak to sie nazywa .No chyba tyle dzieki za odpowiedz jakakolwiek.

 

bob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej no czego od razu się nabijacie. Po prostu zazdrościcie dwóch internetów i tyle przyznajcie się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku odbyły się przed chwilą Wojenki Edytowe v. 0.184b. Opłata licencyjna na rzecz zeusiastego została wniesiona, a problem zgłoszony w celu zmiany regulaminu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie ...czy jak bym podłączył do mojego złomu drugie 230 to razem miałbym 460 zmiennego czy jedynie opcję z ikspeka "wybór źródła zasilania jako nowe urządzenie PnP" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... jak by stworzyć dwa połączenia sieciowe, i włączać te które jest w danej chwili potrzebne, to chyba będzie działać, co :hmm:?

 

ps. 2 takie wtyczki jak od telefonu to modem :E podłącz tam linię telefoniczną to już będziesz mieć 3 internety :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:question: Witam mam pytanko i mam nadzieje ze bedzie ktos w stanie mi pomóc.Otórz mam 2 internety jeden osiedlowy a drugi z kablówki chcialabym podłaczyc je pod jeden komputer.Dla zaciekawionych po co to ot.órz na osiedlówce mamy filmy na serwerze dośc nowe i duzo ,ale nie mozna zciagac z kazy natomiast z osiedlówki tak .Wiec moze bedzie ktos w stanie mi pomóc.Aha nie wiem czy to wazne ale mam 4 wejscia usb a 2 takie jak wtyczka do telefonu niestety nie wiem jak to sie nazywa .No chyba tyle dzieki za odpowiedz jakakolwiek.

Osiedlowka nie mozna sciagac z p2p?? Olac taka osiedlowke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślę, że można dwa połączenia skonfigurować.

Sieć osiedlowa to odpowiednio skonfigurowana brama i adres IP. A jak wygląda połączenie z kablówką? Też wtyczka ethernet? Czy jakiś modem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i co sie kurwa z dziweczyny smiejecie!!Znacie sie i myslicie ze blyszczycie !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i sie speszyla przez Was :E

Ja jestem niewinny :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no i sie speszyla przez Was :E

Ja jestem niewinny :):P

no i sie dziwisz wszyscy ja wysmiali to Cie dziwi ze sie nie odzywa ??

Ciekawe jak ty bys sie zachowywal na jej miejscu sie nie znajac a tu sie che dowiedziec cos a wszyscy ja jada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie postawilbym kilka PLN na to, ze 'wazni i rozbawieni twardziele' nie maja bladego pojecia jak to zrobic.

 

IMHO nie da sie tego zrobic na windows z uzyciem tylko jednego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie postawilbym kilka PLN na to, ze 'wazni i rozbawieni twardziele' nie maja bladego pojecia jak to zrobic.

 

IMHO nie da sie tego zrobic na windows z uzyciem tylko jednego komputera.

no napewno wiekszosc nie wiem jak to zrobic! Ja tez nie mam zielonego pojecia czy to pod win sie da zrobic Pod linux to raczej tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:E:E:E:E:E

a mozna miec dwie telewizje w telewizorze ?

Co to za dostawca netu skoro nie mozna dzialac na P2P ???

" Dziwny jest ten swiat" Czesio Nie men

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzę, że co niektórzy pokasowali co bardziej "prześmiewcze" swoje posty... ech.... :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bardzo fajny temat :E

PS a jak by tak polaczyc te dwa internety to wtedy przepustowosc sie duzo zwiekszy :E:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyna (plec nie powinna miec tu znaczenia) opisala problem troche naiwnie ale dostatecznie, zeby mozna bylo sie domyslic o co chodzi. Czy to majestat miejscowych ekspertow powoduje, ze ktos poczatkujacy, nie formulujac perfekcyjnie pytania, nie moze uzyskac odpowiedzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak napisalem - pewnie sami by chcieli mieć dwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...