Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dex1988

Tablet od Neostrady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się dowiedzieć coś o tym tablecie, czy jego parametry wystarczą do surfowania po internecie i oglądania filmów, bo w gry to raczej grać nie będę. Jego parametry są na tej stronie FunTab, co do grafiki to wyczytałem że siedzi w nim Mali 400 (ile ona może mieć MB pamięci?).

Może ktoś ma tablet o podobnych parametrach i będzie wiedział jak to coś może się mniej więcej sprawować, bo ja tablety to tylko na zdjęciach wydziałem, a nie chcę go kupować żeby się z nim męczyć, więc proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Identyko ma MID08 od Manty. A ten MID08 odpala filmy w 1080p we wszystkie gierki gram jakie dostępne na andka, neta się fajnie przegląda, więc nie będzie problemu z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do surfowania po internecie jak i filmów ten tablet wystarczy, jednak przy takiej rozdzielczości nie będzie to aż tak przyjemne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, jak się przyjrzeć to widać pikselozę, ale co oczekiwać od takiej klasy sprzętu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekran zapewne będzie tragiczny, a wydajność sprzętu również pozostawi wiele do życzenia (mało RAMu, kiepski procek). Filmy zapewne odtworzy płynnie, niezależnie od jakości. Moim zdaniem nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja.

Tablet (FunTab 7.0) już do mnie przyszedł, pierwsze wrażenie robi dobre, nie przycina się zbytnio, WiFi pracuje normalnie. Ale jak na sprzęt z niskiej półki musiało być jakieś "ale". Mianowicie, jak podłączyłem go pierwszy raz pod USB, to ekran zgasł i kocha, nic tylko restart, ale teraz działa normalnie, jak podłączam USB to muszę tylko zezwolić na przesyłanie (to inaczej się nazywa, ale na ten moment zapomniał jak). Co do dotyku to też mógłby być lepszy, jak korzystam z klawiatury wszystko jest dobrze, aż do momentu, gdy chcę wcisnąć OK (lub ENTER), wciskam, wciskam i po pewnym czasie się udaje, nie wiem, może to dlatego, że pierwszy raz mam styczność z ekranem dotykowym i po prostu nie trafiam.

 

Ale do rzeczy, mam pytanie. Czy ten tablet będzie współpracował z klawiaturą: link 1, link 2, link 3, link 4.

 

I którą z nich wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablet będzie współpracował z prawie każdą klawiaturą na USB. Wybiera taką, która Ci odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ta klawiatura się sprawuje? Bo można sobie takiego netbooka zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta klawiatura jest o tyle dobra, że można sobie tableta postawić na burku tak jak laptopa. Jak chcesz coś wpisać bez podłączonej klawiatury, to ci na pół ekranu wyświetla klawiaturę, a po podłączeniu problem znika i wpisujesz tak jak laptopie.

Co do tabletu FunTab 7.0, to jest on dobry do oglądania filmów i słuchania mp3, internet chodzi jako tako, trochę się muli (czasami wyskakuje jakiś komunikat o błędzie, ale jak się go pominie to działa normalnie), ale czego się spodziewać z tabletu za około 250zł.

W AnTuTu Benchmark v3.0.3 tablet osiągnął 3640 punktów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam wgranie do FunTaba nowszego, niebrandowanego romu z 29.11.2012. Po jego aplikacji tablet "odżył", działa zauważalnie szybciej i bardzo stabilnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...