Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Adiksa

Problem z TP LINK WR841N

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z routerem z nazwy tematu, wczoraj gdy siedziałem na komputerze po prostu padł mi net, nie można było się połączyć z routerem ani przez telefon, ani przez komputer przez kabel, router był niby włączony, dziś to samo, nie można się z nim połączyć, router widzę przez telefon, ale nie mogę się połączyć cały czas pisze "uzyskiwanie adresu ip".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reset, aktualizacja oprogramowania, ponowna konfiguracja. Jeśli się nie da, prawdopodobnie padł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak vhp restart routera ewentualnie próba wgrania nowego softu. Jak długo masz ten router?

Mam go rok i około 8 miesięcy, ale niestety sklep w którym go kupiłem nie istnieje. Niestety, ale jak mam wgrać soft, jeżeli nie mogę się połączyć ani przez 192.168.0.1 ani przez 192.168.1.1. Wciśnięcie "restart" pineską z tyłu nic się nie dzieje z routerem, może mi ktoś dokładniej powiedzieć jak to zrobić, bo może o czymś nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dowód zakupu się zakupił, szkoda, bo dobry router był, czas szukać nowego routera, bo chyba tego samego nie kupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...