Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ethics

Jak zarazić pasją do Wowa

Rekomendowane odpowiedzi

Nie gram w wowa od dawna bo już po prostu mi się znudził. Pomyślałem, że może uda mi się zarazić swoją dziewczynę do grania w tą grę. Ja jestem weteranem ale z chęcią znowu rozpocznę lajtową grę z nią. Ona nie ma doświadczenia w graniu w gry a już nie wspominając o mmo. Macie może jakieś pomysły jak sprawić aby zainteresowała się grą? Wymyśliłem aby ściągnąć wersję trial i pokazać krok po kroku co i jak tylko czy aby za bardzo jej nie przetłoczę swoją wiedzą na początku i czy nie będzie zakłopotana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jej że będzie mogła sterować życiem swojej postaci, to powinno pomóc, jeżeli nie załatwi sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Po co? Z dziewczyną można robić setki ciekawszych i przyjemniejszych rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Z dziewczyną można robić setki ciekawszych i przyjemniejszych rzeczy...

Po raz drugi w tym roku zgadzam się z Kiciokiem.

Jeżeli grałeś w WoWa i nie uświadomiłeś sobie ile życia przez tą grę zmarnowałeś, to może ja Cię uświadomię: pewnie zbyt dużo!!!!

Sam wiem jak to jest, bo jeżeli Ty byłeś weteranem WoWa to ja pewnie byłem Twoim mistrzem, więc nie sprowadzaj dziewczyny na złą drogę tylko porób z nią coś innego, bardziej kreatywnego co pozwoli spędzić wam więcej czasu ze sobą, bezpośrednio ze sobą (a nie przed szklanym ekranem).

 

 

 

 

 

 

 

PS. mini-guide:

 

:sex:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PS2.

;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co? Z dziewczyną można robić setki ciekawszych i przyjemniejszych rzeczy...

:thumbup:

Rozumiem od czasu do czasu w gronie znajomych zagrać w coś na Xboxie czy PS3 wraz z dziewczynami, ale żeby młucić w typowe MMO? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Też swego czasu grałem w MMORPG ale nigdy nie próbowałem w to wciągnąć dziewczyny. Grałem tam z innymi dziewczynami, ale wolałem nie wiedzieć jak one wyglądają :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie ile można :sex: Chodzi o to, że fajnie by było czasami coś zrobić innego niż wspólna kolacja a potem oglądanie filmów. No bo panie co innego można w domku porobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli właśnie granie ze swoją w MMO.

 

A czy wszystko musicie razem robić?

Facet powinien mieć swój sposób na ucieczkę i czas tylko dla siebie.

A jak nie chcesz oglądać filmów itp to postaw na coś nowego, może zamiast filmu w domu wyjście do teatru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi golda zrobie Ci spodnie :thumbup: to jest ukryty plan, on chce ją wkręcić a potem zrobić z niej niewolnice :lol2: , żeby nie było - to działa :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wychodzimy na imprezy, do kina czy do pubu no ale nie można tego robić co dziennie (kwestie finansowe) a jakby nie patrzeć to wow to najtańsza rozrywka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj mi golda zrobie Ci spodnie :thumbup: to jest ukryty plan, on chce ją wkręcić a potem zrobić z niej niewolnice :lol2: , żeby nie było - to działa :E

No cóż, znam takie przypadki w których dziewczyna czy nawet żona zbierała dla gościa złoto w grze gdy ten był w pracy. Codziennie siedziała od rana i np zbierała skałki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Przecież wychodzimy na imprezy, do kina czy do pubu no ale nie można tego robić co dziennie (kwestie finansowe) a jakby nie patrzeć to wow to najtańsza rozrywka.

A nie boisz się konsekwencji? Co jeśli ją wciągnie? Zacznie wydawać Wasze pieniądze (albo i Twoje :cold: ) na grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja próbuję przekonać do Tibii, według mnie jedyna słuszna gra przed Shaiya(US) do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Ja próbuję przekonać do Tibii, według mnie jedyna słuszna gra przed Shaiya(US) do grania.

Gdyby nie sygnaturka, to bym uwierzył :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie sygnaturka, to bym uwierzył :thumbup:

 

 

Myślisz, że trolluje?

 

2l9no8m.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Jeszcze zdjęcie dziewczyny Twojej grającej w tibie.

 

Serio ciężko mi w to uwierzyć, desperacja? Brak zajęć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim trzeba mieć wy...ane na to co ludzie mówią i nie podążać za trendem. Posiadać własne zdanie, chcesz to grasz w Hello Kitty i nic mi do tego? Proste. Dla zabicia w czasu ludzie grają i robią różne rzeczy. Aczkolwiek daleko mi do wściekłych ludzi z youtube itd. Zresztą notabene użytkownikami gier mmo są również ludzie dorośli/poważni/pseudokibice/murarze i właściciele firm. Wszystko mi jedno kto w to gra i w co gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Sam grałem w MMORPG jak pisałem już wcześniej i tego nie neguje, ale namawianie swojej dziewczyny do wciągnięcia się w jakąkolwiek grę jest dla mnie dziwne. Bardzo dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to jedna z wielu możliwych form spędzania czasu. Czy są lepsze, pewnie są. Ale każdy ma swoje fantazje i sposoby urozmaicania czasu. Dla mnie osobiście dziewczyna grające dobrze w grę kojarzy się dobrze. Tak samo jak jeżdżąca na rolkach, prasująca, piorąca itd. Wiadomo że można by pojechać na narty, skoczyć na bungee, iść do baru i inne takie tam. Tylko, że niektórzy już to przerobili, tak samo jak seks. Życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest to jedna z wielu możliwych form spędzania czasu. Czy są lepsze, pewnie są. Ale każdy ma swoje fantazje i sposoby urozmaicania czasu. Dla mnie osobiście dziewczyna grające dobrze w grę kojarzy się dobrze. Tak samo jak jeżdżąca na rolkach, prasująca, piorąca itd. Wiadomo że można by pojechać na narty, skoczyć na bungee, iść do baru i inne takie tam. Tylko, że niektórzy już to przerobili, tak samo jak seks. Życie.

Wow, dobry jest :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dziewczyna nie czuje pociągu do gier, po prostu odpuśc - na zdrowie wam wyjdzie. Już lepiej kupcie sobie coś takiego i grajcie od razu w rozbieranego. ;) W sumie sam WoW, aż taki tani nie jest jeśli chciałoby się grać na globalu, ale zawsze istnieją privy (to już nie to samo). Jest naprawdę masą rzeczy które można razem robić. I w sumie żadna z nich nie musi być związana z jakimkolwiek typem gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie dziewczyna nie wiedziała o co chodzi i nie podobała jej się gra. Trudno :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Pokaż jej simsy 3.

 

 

Za ewentualne szkody w postaci braku pożycia nie odpowiadam :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...