Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wujekoswiecim

jak wyłączyć przywracanie systemu w

Rekomendowane odpowiedzi

i nie znajdziesz nigdy, bo owy system opcji takiej nie posiada :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisarz: że co ??? hehehehehe chyba ci sie pomyliło albo swieta odbiły piętno :lol2:

lo lol. powalilo mi sie. poszukaj gdzies w uslugach :hmm:

 

a wogole czemu uzywasz tego systemu? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyłącza się którąś usługę nie pamiętam którą, gdzieś na necie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zmiana na XP :P Tam latwo wylaczyc przywracanie systemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisarz: nie chodzi o mnie, tylko kolega taki mniejszy :) juz sie przyzwyczail i zadne argumenty do niego nie docieraja, fakt masz racje ja bym go nie używał ten system to chyba najwieksza pomyłka Billa....

znalazłem już tu Mój Komputer|Właściwości|Wydajność|System Plików|Rozwiązywanie problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kolo chyba se pomylil systemy(z reszta przezuc sie na xp bo ten millenium to SHIT!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten kolo chyba se pomylil systemy(z reszta przezuc sie na xp bo ten millenium to SHIT!!!!

A ja twierdzę że XP to większy syf niż WinME i co ??? Może jakieś argumenty czy tylko słyszaleś :kwasny:

Pracowałem na WinME parę lat i naprawdę nie mam do niego zastrzeżeń a jak ktos nie umie sobie nic ustawić i jak instaluje mnóstwo śmieci to każdy system walnie. Ja osobiście uważam że WinME jest dużo lepszy od 98SE a osoby które najwięcej gadaja że WinME to syf zazwyczaj na nim nie pracowały :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja twierdzę że XP to większy syf niż WinME i co ??? Może jakieś argumenty czy tylko słyszaleś  :kwasny:

Pracowałem na WinME parę lat i naprawdę nie mam do niego zastrzeżeń a jak ktos nie umie sobie nic ustawić i jak instaluje mnóstwo śmieci to każdy system walnie. Ja osobiście uważam że WinME jest dużo lepszy od 98SE a osoby które najwięcej gadaja że WinME to syf zazwyczaj na nim nie pracowały :)

jeśli śmieciami nazywasz programy urzytkowe to pewnie czysty me pochodzi stabilnie dłużej niż miesiąc, ale ile można zdziałac samym paintem notatnikiem i kalkulatorem?

xp jest o niebo stabilniejszy od me, chocby dla tego że jest na nt albo ze można użyć ntfs i posiada z tego powodu wiele pozytywów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...