Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

one_Noah

MDF ? co to za rozszerzenie ?

Rekomendowane odpowiedzi

heyka !

 

przed chwilą ściągnołęm z netu imige gry age of wonders shadow magic. Nie było by w ty nic dziwnego gdyby nie to że imige tem na końcówke... MDF. Niejest to rozszerzenie obsługiwane przez nero ani alkochol120% ( sprzwdzałem ), a wiec jakim probramem otworze/wypale ten imige ? clone cd ??? albo coś jeszcze innego ? dzieki za pomoc ;) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm....... próbowałeś win rarem win zipem win commanderem.....albo próbowałeś zmienić sobie końcówke na powiedzmy zip i otworzyc zipem ?? kombinuj bo wiele możliwości jest.....a o tym formacie MDF nie słyszałem.....z czego ściągałeś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień rozszerzenie na img albo bin i powinno chodzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po zmienie rozszerzenia na bin/raz itp też nie. narazie rzadnym programem nieudało mi sie tego otworzyć :(

 

plik ściagałem z emule, link miałem z oficjalnej strony emule :) a unserów było koło 500 wiec żart to chyba niebył :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem.......jak już mówiłem zmieniaj rozszrzenie może na cosik trafisz.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
MDS ma Alcohol, moze to z nim jest zwiazane??

Święta racja, to jest rzeczywiście związane z Alcoholem. Kolejne po MDS rozszerzenie pliku obrazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MDS to owszem, alkohol, ale to jest MDF

 

sam sie też dziwie, pirwszy raz takie rozszerzenie widze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na jednej stronie znalazłęm taką informacje :

"Format .mdf i .mds to nowy i dość specyficzny obraz płyty. Aby go uruchomić, potrzebny jest program Alcohol."

 

u mnie alkohol niewiedzi tego formatu, może dlatego że mam zastarą wersje :-(

a wiec skąd można ściągnąć najnowsza wersje alkoholu, ewentualnie crak do niej ? :D ( tylko niemówcie że po alkohol mam iść do sklepu czy baru ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie było by w ty nic dziwnego gdyby nie to że imige tem na końcówke... MDF.

 

MDF dla alcohola to tak jak BIN dla CDRwina. Aby wypalić ten obraz potrzeba jeszcze pliku "sterującego" obrazem - o tej samej nazwie ale z rozrzerzeniem MDS (tak jak CUE w CDRwinie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powinno dać się odpalić Daemonem a z niego zrobisz już dowolny format obrazu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZe mam dokładnie ten sam problem ściągnołem grę sacred i okazało się że pierwsza płyta jest w formacie mdf.... Próbowałem alcoholem, daemonem i nic więc prosze cię jeśli rozwiązałeś ten problem odpisz!!!! Błagam cię !!!!! gg 8112011 e_meil max_253@o2.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ło Boże, topic 2 lata stary :D i ja tam pisze że ściągłem pirata :P Teraz to jest wbrem regulaminowi ( ale wtedy nie było, a że prawo nie działa wstecz... :P :P :P ).

 

a odnośnie twojego pytania - możesz mnie zabić, ale nie pamietam :D wydaje mi się że nowsza wersja alkohola pomogła ( daj "pokaż wszystkie pliki" i otwórz ten obraz )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja powiem a co mi tam : Deamon !! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema ja Mam podobny Problem :D

Tylko jest jedna uwaga..... ja nie sciagłem Gry w Formacie MDF i MDS tylko Film Iniemamocni właśnie w tym Formacie !!

Nie wiem czym To Otworzyć a nawet jak to wypalisc PLZ HELP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...