Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

avalanche

Konta uzytkownikow pod Windows XP

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos zna jakis program, albo strone gdzie jest to opisane albo poprostu moze mi pomoc w jakis sposob, chodzi konkretnie o to ze chce stworzyc konto pod win xp dla mojej siostry ale chce zeby to konto bylo maxymalnie limitowane, kopletnie sie na niczym nie zna, wracam z pracy a ty jakis "badziew" na kompie, tylko e-mail i to wszystko, juz jej kaze zablokowalem, ale jak ona sie dobierze do www to moze czlowieka szal trafic.

Dzieki wielkie za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pomocy windows znalazlem to co juz wiem, czyli standardowe informacje, ja potrzebuje rzeczy typy, ze user nie bedzie widzial dysku, user nie moze instalowac zadnych programow etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez w ustawieniach kont uzytkownikow da sie limitowac i edytowac te funkcje :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przeciez w ustawieniach kont uzytkownikow da sie limitowac i edytowac te funkcje :E

Tylko nie każdy wie co, gdzie i jak ma ustawić dlatego avalanche prosi o pomoc :)

 

Wpisz w uruchom gpedit.msc tam jest sporo ustawień ale uważaj żebyś sobie coś przez przypadek nie wyłączył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...