Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ar0

Samsung Galaxy S Advance

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wziołem sobie w abonamęcie smartfona Samsung Galaxy S Advance, chciałbym wrzucić sobie na niego jakąś muzyczkę, filmiki, teledyski czy zdjęcia, a nawet dodać kontakty z kompa. Nie mam w domu WiFi, więc chciałem zrobić to przez kabel, lecz nie wykrywa mi go jako dysku przenośnego, tylko jako sprzęt - aparat cyfrowy, fotograficzny ; drukarka - skaner. Żadne oprogramowanie się nie ładuje z telefonu, nie ściąga z neta, a do telefonu nie było nic takiego dorzucone, żadna płyta, ani nic...

 

Więc moje pytanie z rzędu: Jak mam to zrobić? Skąd, co pobrać? Jak wrzucić ? Jak podłączyć??

 

Tak wygląda po podłączeniu...

Samsung.JPG

 

 

Dzięki za wszelką pomoc i chęci.

 

Pozdrawiam... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

A może i bez tego? Ustawienia - więcej - ustawienia usb - podłącz pamięć do komputera i robisz wszystko zgodnie ze wskazówkami.

 

Tak jest w S2, nie daje gwarancji, że to zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Sam grzebałem wczoraj w tel. i znalazłem w "Komunikacja" podłączenie USB czy coś takiego. Tam jest all i wykrywa bez sterowników żadnych. Tak czy siak, wielkie dzięki za pomoc. Pozdro. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...