Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzysiek14647

Kto odwiedzał Twój profil na Facebooku?

Rekomendowane odpowiedzi

O 2giej bede spał. Do której rano to działa ?

Ło matko :P Tak długo jak nie ma dużej liczby znajomych na czacie. Wtedy zobaczysz dużo osób, które nie są dostępne, w tym najprawdopodobniej i tą z wyłączonym czatem. Rano też pewnie mało znajomych będzie dostępnych, więc sprawdź.

Sprawdzę to u siebie, ale wydaje mi się, że to są osoby, które się pokazują w tej górnej części czatu. Natomiast w części "więcej znajomych" pokazują się dostępni znajomi spoza tej listy.

Być może ma to też związek z miejscami pracy, szkołami itp.

 

 

@EDIT: @down: No właśnie, Kiciok mądrze prawi :P Czytelniej niż ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Spookie :E

 

To działa wtedy, gdy nie masz dostępnych znajomych na czacie - najczęściej w nocy i nad ranem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli to nie ściema to tylko w obrębie znajomych, bo mi pokazuje dwie osoby (a tyle mam dodane :E) i nikogo spoza listy pomimo tego, że obcy też wchodzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to nie ściema to tylko w obrębie znajomych, bo mi pokazuje dwie osoby (a tyle mam dodane :E) i nikogo spoza listy pomimo tego, że obcy też wchodzili.

Lista nazywa się OrderedFriends, więc nazwa już wskazuje, że chodzi o znajomych i to nie byle jakich :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wiem, że czasem chodzą po innych profilach

Wiesz, pod ten opis podpada 95% użytkowników facebooka ;)

 

Ja myślę, że sysem porządkuje znajomych pod względem tego jak szybko umrą, akcja w stylu "spieszcie się lajkowac znajomych, tak szybko odchodzą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imho chodzi o interakcje lajki i inne pierdoły. Przy FB za dużo osób pracuje, żeby pozwolić sobie na taką wtopę. Do kodu źródłowego wchodzi pewnie każdy jeden informatyk żeby zobaczyć co tam się kryje ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko i tak jest liczone po stronie serwera, no ale nie będę się rozwodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa osoby spoza listy ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa to brednie, bo wywaliło osobę która raz na ruski rok się loguje. Poza tym w samym regulaminie jest napisane, że FB nigdy nie będzie miał opcji aby zobaczyć kto odwiedzał profil, więc w kodzie coś co to robi jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Zgadzałoby się. Nikt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

 

:E

 

Musiałem :E

Kacie, czyń swoją powinność :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

Zgadzałoby sie z tym, że to wyświetla kogo nam wyświetla po naciśnięciu na okienko "czat". U mnie posprawdzałem z 10 osób i nie byłoby tam nikogo, kogo nie byłoby na liście "czat". A tych osób jest nie wiem, 15?

Także nie ma się co podniecać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura.

U mnie pierwsze 10 ososb to te z ktorymi najwiecej pisalem, dalej nie sprawdzalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. To pokazuje raczej tych, z którymi najwięcej pisze się na czacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. To pokazuje raczej tych, z którymi najwięcej pisze się na czacie.

U mnie nie. W prawdzie z osobą nr 1 i 2 faktycznie często piszę ale z resztą już nie. Wydaje mi się, że to jest kilka czynników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby które nigdy się ze mną nie kontaktują, nie piszą i nie lajkują są dośc wysoko. Może to lista osób, które ostatnio odwiedziły profil? Nie myślałem o tym za długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facebook kilka miesięcy temu oficjalnie zaprzeczył, że istnieje taka możliwość. Nigdy nie będzie możliwe podglądanie, kto widział Twój profil :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facebook kilka miesięcy temu oficjalnie zaprzeczył, że istnieje taka możliwość. Nigdy nie będzie możliwe podglądanie, kto widział Twój profil :)

 

O ile nie wierzę, że te numery coś konkretnego znaczą o tyle wiara facebookowi na słowo, że nigdy czegoś nie zrobią jest po prostu naiwna. Ile oni już razy takie słowo łamali...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i mam pytanie do obeznanych: czy są to kolejno osoby, które najczęściej z nami kontaktują (odwiedzają profil, lajki etc.), czy może te osoby, których profile my najczęściej odwiedzamy, czy może wypadkowa tych dwóch? U mnie na pierwszym miejscu jest osoba której nie dałem żadnego lajka, nie rozmawiam z nią ale często to ja jestem na jej profilu.

 

:Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się zgadza chyba w 100%, jest to uporządkowana lista osób na tym "małym czacie" bez rozwijania ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i mam pytanie do obeznanych: czy są to kolejno osoby, które najczęściej z nami kontaktują (odwiedzają profil, lajki etc.), czy może te osoby, których profile my najczęściej odwiedzamy, czy może wypadkowa tych dwóch? U mnie na pierwszym miejscu jest osoba której nie dałem żadnego lajka, nie rozmawiam z nią ale często to ja jestem na jej profilu.

 

:Up_to_s:

 

Też tak myslalem, ale sprawdziłem i to tak nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...