Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

krzysiek14647

Kto odwiedzał Twój profil na Facebooku?

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegoś czasu po internetach krąży info, że można sprawdzić kto najczęściej odwiedzał nasz profil. Oczywiście ja w to zupełnie nie wierzę i ktoś raczej sobie robi żarty. Pytanie tylko co to właściwie oznacza? Może jakiś bardziej obeznany informatyk to ogarnie?

 

1. Wejdz na Facebooka

2. Kliknij prawym przyciskiem myszki gdziekolwiek na stronie

3. Kliknij "pokaż źródło strony"

4. Ctrl+F i "orderedfriends"

5. Skopiuj pierwszy numer po wyszukanej frazie

6. Wklejamy numer, tj. ww.facebook/ numer

7. TADA! Oto osoba ktora najczesciej odwiedza twoj profil

8. Kolejne numery to kolejne osoby

 

Na pewno nie jest to związane z rozmową na czacie, bo na pierwszym jak i drugiem miejscu mam osoby, z którymi w ogóle nie rozmawiałem. Kolejność wyświetlenia osób na czacie też raczej się nie zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dojedziesz do tego dlaczego w takiej kolejności są dane pobierane, ale ogólnie są używane w chacie w liście osób z którymi najczęściej piszesz (chat podzielony jest na 2 części druga to "więcej znajomych" czy jakoś tak) - wydaje mi się że też kolejność jest od tego zależna, a potem js sortuje sobie to po imionach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś skrypt który pokazuje z kim najczęściej piszesz, lajkujesz i masz ogólnie kontakt, więc nie ma się co podniecać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie działa :) oprocz pierwszej osoby ktora jest ARABEM? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś skrypt który pokazuje z kim najczęściej piszesz, lajkujesz i masz ogólnie kontakt, więc nie ma się co podniecać.

Tylko problem w tym, że u mnie na pierwszych miejscach są osoby, z którymi raczej nie mam zbyt wielkiego kontaktu, a z tymi co bardziej to pewnie są na takich miejscach, że aż nie chciało mi się sprawdzać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest zależne pewno od lajków, od powiązań an Waszych kontach itd. Na pewno nie jest to "kto przeglądał Twój profil" Bo te dane są używane w chacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to jest. Kilka pierwszy osób to faktycznie, pierwsze osoby z komunikatora ale kilka następnych to ni cholery nie stamtąd. :hmm:

 

Pewnie fake. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Sprawdzałem i to są osoby z czatu... u mnie się to zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma żadnego numeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jesteś Jehowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

listę faktycznie mam - nigdy nie korzystałem z chatu ani nie daję like'ów - dodatkowo są to osoby które znam i wiem, że czasem chodzą po innych profilach

dziwne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie działa :) oprocz pierwszej osoby ktora jest ARABEM? :D

O właśnie... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bazie może być sortowane po ID, na liście po nazwisku czy tam imieniu, ot cała magia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko, że lista nie wyświetla wszystkich ID, nie jest posortowana ani liczbowo ani alfabetycznie, nazwiska i imiona też nie mają wzorca

po otwarciu strony po paru godzinach są inne - tym razem więcej - raczej nie sądzę żeby aż tyle osób mnie szpiegowało :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ogólnie, co wnioskujecie? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc ogólnie, co wnioskujecie? :P

To ściema, ale niech się ludzie podniecają, zupełnie jak z tymi oświadczeniami pseudo-prawnymi :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest to lista osób, które ostatnio odwiedzały Wasz profil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że jest to lista osób, które ostatnio odwiedzały Wasz profil

Wydaje mi się, że nie, przynajmniej u mnie byłoby to mało prawdopodobne. Z resztą podpytam, to się dowiem. Zdecydowanie ma to związek z czatem i z jego podziałem na "znajomych" i "więcej znajomych" :P

Z drugiej strony trudno byłoby mi ocenić na jakiej podstawie te dane są wyciągnięte. Może jest to jakaś wypadkowa wielu czynników, jak długość znajomości, komentarze, lajki, rozmowy, zdjęcia, oznaczenia itp. Niewykluczone, że odwiedziny profilu też, ale prawie na pewno nie jest to pojedynczy czynnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie mogło by się zgadzać.

To nie jest sprawa do końca z czatami. Mam na 2gim miejscu osobę która ma czat wyłączony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To pokazuje tylko w obrębie znajomych? Czy obcy też?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tylko w obrębie znajomych.

Tyle że u mnie nieznajomy to raczej nie klikają bo jak nie mam fotki to i po co xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm u mnie mogło by się zgadzać.

To nie jest sprawa do końca z czatami. Mam na 2gim miejscu osobę która ma czat wyłączony.

To sprawdź, czy tą osobę wyświetla Ci na czacie. Tylko poczekaj do 2 w nocy jak będzie mało osób dostępnych, wtedy czat zaczyna wykorzystywać osoby niedostępne (czyli z wyłączonym czatem). Jestem przekonany, że ta osoba będzie na liście, tak samo jak u mnie zawsze są osoby z tej listy właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 2giej bede spał. Do której rano to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...