Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tadzikko

Iloraz inteligencji

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem fajny test IQ, zrobiłem, dostałem wynik i chciałbym teraz porównać go ze społecznością pclaba :)

http://www.iqtest.dk/main.swf - oto on, limit czasu to 40 minut, zawiera 39 pytań.

 

 

A może już robiliście kiedyś taki test? Podzielcie się swoimi rezultatami, chcę zobaczyć jak wypadam na waszym tle :E

 

Edit: Jeśli ktoś robi z tego linka to mile widziany screen z wynikiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Poza skalą. Ale nie napisało czy w górę, czy w dół :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło 247. Kurde marnuje się w tym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

134

 

Nieźle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140 ale to wiadomka bo do mensy naleze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wyszło 99 :hmm:

Forrest Gump miał IQ 76 a tyle osiągnął. Nie martw się :E

 

134

 

Nieźle?

Odejmij 50 i wyjdzie poprawnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem fajny test IQ, zrobiłem, dostałem wynik i chciałbym teraz porównać go ze społecznością pclaba :)

http://www.iqtest.dk/main.swf - oto on, limit czasu to 40 minut, zawiera 39 pytań.

 

 

A może już robiliście kiedyś taki test? Podzielcie się swoimi rezultatami, chcę zobaczyć jak wypadam na waszym tle :E

 

Edit: Jeśli ktoś robi z tego linka to mile widziany screen z wynikiem ;)

 

Myślę, że właśnie te wyniki bez screena można zignorować.

 

6d5558b23cfc8110m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość qazman

osiemciesiont jeden w śedem sekunt!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Te testy mają takie odzwierciedlenie inteligencji, jak rozmiar stopy do rozmiaru wacka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te testy mają takie odzwierciedlenie inteligencji, jak rozmiar stopy do rozmiaru wacka.

To są tak zwane testy raevena. Używane standardowo do badań IQ. Niemniej są one częścią takiego badania. Ogólnie trwa ono parę godzin. Sam test reavena daje ogólny zarys IQ tzn. czy ktoś należy do przeciętniaków czy wyżej lub niżej. Jak miałem 13 lat miałem robiony test IQ i wyniki pokrywają się z samym testem reavena(już kiedyś robiłem go na tej stronce).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Rev, chodziło mi bardziej o coś jak w komputerach - testy syntetyczne, a gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rev, chodziło mi bardziej o coś jak w komputerach - testy syntetyczne, a gry ;)

mózg to nie komputer. Im wyższe tym łatwiej ci pojmować itd. Łatwiej ci rozwiązywać zadania. I to jest fakt. Ciężką pracą daleko zajdziesz ale są pewne bariery gdzie bez wysokiego IQ bardzo ciężko przeskoczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężką pracą daleko zajdziesz ale są pewne bariery gdzie bez wysokiego IQ bardzo ciężko przeskoczyć.

Na przyklad matematyka wyzsza. Nie jakies pierdoly na polibudzie, tylko Math 55 na Harvardzie ktora konczyl m. in. Bill Gates ze znanych ludzi ;-) Tam kazdy ma IQ wieksze od 99,99% populacji ;-) I zadna ilosc ciezkiej pracy tego nie przeskoczy. A IQ mierzone testami jest skorelowane dodatnio z osiagnieciami zawodowymi i naukowymi, to sa fakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem do 22 zadania bo dalej mi sie nie chciało, reszta wszedzie dałem "d" i wyszło 120 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ten test coś nie halo, bo mi też wyszło 122 tak jak u Pentiuma :E

 

Chociaż jak poklikałem cokolwiek na szybko to wyszło 84.. sam nie wiem co o nim sądzić scratchhead.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież te testy dają jakieś głupie wyniki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz powybierałem złe odpowiedzi to wyszło "below 79"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Kombinowałem wiele razy i zawsze wychodzi mi 79, 81 albo 99... Mam wrażenie, że coś z tym testem nie halo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Spróbuj klikać te same odpowiedzi, albo na zmianę klikaj H i D... pobawcie się w taki sposób i sami się przekonacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem wiele razy i zawsze wychodzi mi 79, 81 albo 99... Mam wrażenie, że coś z tym testem nie halo.

 

Może chodzi o czas? Gdybyś zrobił to w jakieś 30 min z losowymi odpowiedziami pokazałoby niższy wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciok

Może chodzi o czas? Gdybyś zrobił to w jakieś 30 min z losowymi odpowiedziami pokazałoby niższy wynik

Na egzaminie na prawo jazdy też wystarczy szybko przejechać i zdobyć punkty?

 

Na maturze też liczy się szybkie oddanie pracy?

 

Byłoby to bzdurą. Czas może liczyć się tylko wtedy, gdy wszystko jest poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Dzień Dobry,  Mam pytanie dotyczące chłodzenia wodnego przykładowo: Silver Monkey X SNOWY ARGB 240 2x120 mm. Jeżeli kupuję się taki zestaw, to trzeba uzupełniać w nim płyny itd, czy wyjmuję się z pudełka, montuje i z głowy? Pytam z czystej ciekawości, wiem, że kiedyś z wodnymi było trochę zabawy, ale dzisiaj wyglądają na gotowe od razu po wyjęciu z pudełka.  Druga sprawa, czy te tańsze chłodzenia są cos warte, czy to bardziej bajer niż funkcjonalność? 
    • @Spl97 to znaczy że jak mam rachunki prognozowane a już zapłaciłem po starej wyższej cenie to teraz elektrownia odda mi pieniądze  Co to za państwo z kartonu gdzie z dnia na dzień takie rzeczy się dzieją  @Camis nie ma czegoś takiego jak lewy podpis Są jakieś konkrety co podpisali ? Jakie polecenia wydawali ? Bo np policja bez wymaganej ustawy nakładała mandaty karne na ludzi chodzących bez maski to za takie coś powinien wylecieć komendant główny i wszyscy wojewódzcy i powiatowi
    • Też doszedłem do takiego wniosku. 5950x i Fortis 3 😀 Tryb Turbo Boost daje duże skoki CPU V oraz MHz i podbija na chwile temperaturę. Czyli sposobem na skoki temperatury CPU (przyspieszanie i zwalnianie wentylatora podczas jakiegoś małego procesu)  jest tylko ustawienie opóźnienia w Fan control ?  Mówisz o max rpm ale na czym? ja mam tylko max RPM na obudowie, będę to zmieniał. Wentylatorem od CPU steruje płyta główna, tylko, że na opcji auto.... Nigdy nie korzystałem z Turbo Boosta, zawsze miałem wyłączony na innych CPU, bo korzystałem z OC a teraz OC na CPU już nie ma sensu. No tak, wykrywa wszystkie, ukryłem nieaktywne, zostawiłem tylko jeden i przypisałem do niego GPU. W sekcji speeds są dwa CPU i GPU wiec przypisałem GPU do tego o góry i ustawiłem krzywą, ale to już już dawno.  Na froncie mam jeden wentylator oraz jeden z tyłu tak jak jest oryginalnie w R5. Kiedyś myślałem nad dodaniem drugiego wentylatora na front tylko miałem wątpliwości bo skoro 2 wentyle wpuszczą tyle powietrza do budy to w jaki sposób ten na tyle ma to wszystko w tym samym czasie wyciągnąć, nie będzie się robił nadmiar ciepła w środku ? Ja nie wiedziałem, że 3 pinowe wentylatory można podłączyć pod 4 pinowe wejście na płycie głównej. podłączyłem teraz na chwilę ten frontowy Dynamic GP-14 140 mm. W zakładce speeds się nie pojawił, ale można było go dodać przez "No calibration" chciałem zobaczyć sterowanie manualne, to zaczęło sterować wentylatorem CPU zamiast Fun4. Jeśli kupie 4 pinowy, to jest jakaś przejściówka, żeby podłączyć, się pod kontroler Fractala? bo tam jest mniejsze gniazdo na max 3 pin (2).  
    • Jeżeli zaczną wchodzić strefy czystego transportu, to ludzie poruszający się starszymi autami sami będą chcieli udowodnić, że auto EURO 5 czy 6 też może syfić bardziej niż ich EURO 4 (czemu nie zaprzeczam, bo tak może być jak właśnie jest coś pokombinowane) więc sami mogą przypadkiem wymusić szybszą zmianę przepisów  
    • Odpowiednikiem dla RX 6600 jest RTX 2070 przynajmniej w 1080P  https://www.techpowerup.com/review/powercolor-radeon-rx-6600-fighter/31.html Ja sam siedzie na RX 6700 i daje radę swego czasu chodziły 750zł w wersji GPRO X080 od Sapphire
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...