Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

profundal

Laptop 17"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz pierwszy.Liczę na waszą pomoc.Jestem za granicą i potrzebuję w miarę pilnie laptop dla moich kobiet.

 

Parametry pomagajace w wyborze:

1. Sprzęt dla kobiety,a raczej dwóch :-)

2. Koniecznie 17"

3. Używany tylko w domu

4. Zastosowanie: filmy, skype, gry dla 8 letniej córki, Lego Hary Potter,(za rok czy dwa będą poważniejsze), itp., internet, galerie zdjęć

5. Dla mnie za pół roku zgrywanie filmów i montaż amatorski z kamerki Go Pro Hero3

6. Koniecznie Windows, najchętniej 7

7. Dobrze gdyby był w pakiecie Microsoft Oficce Word

8. System zainstalowany, sprzęt gotowy do użycia po rozpakowaniu

9. Cena jak najniższa, ale przygotowany jestem na około 2500zł,

10. Możliwość zakupu z dostawą do domu

 

Proszę o pomoc, sprzęt planuję zakupić 17 grudnia

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem i wstępnie wybrałem dwa.

Czy ten za 1899zł będzie wystarczający do moich wymagań:

http://www.x-kom.pl/p/105817-notebook-laptop-17,3-lenovo-ibm-g780g-b970-4gb-500-dvd-rw-7hp64.html

 

czy lepiej dołożyć 600zł do kwoty 2499zł i kupić ten:

http://www.x-kom.pl/p/105019-notebook-laptop-17,3-lenovo-ibm-g780a-i3-3110m-6gb-1000-dvd-rw-7hp64-gt630.html

 

znalazłem jeszcze coś takiego za 2699zł, ale ma windows 8 którego żona nie chce

SAMSUNG NP350E7C i5 17,3 4GB 1TB HD7670 2GB W8+GRA

Mój link

 

Może inne propozycje warte zakupu. co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukałem i wstępnie wybrałem dwa.

Czy ten za 1899zł będzie wystarczający do moich wymagań:

http://www.x-kom.pl/p/105817-notebook-laptop-17,3-lenovo-ibm-g780g-b970-4gb-500-dvd-rw-7hp64.html

 

czy lepiej dołożyć 600zł do kwoty 2499zł i kupić ten:

http://www.x-kom.pl/p/105019-notebook-laptop-17,3-lenovo-ibm-g780a-i3-3110m-6gb-1000-dvd-rw-7hp64-gt630.html

 

Może inne propozycje warte zakupu. co sądzicie?

 

Dobrze kombinujesz :-) Ja bym jednak dopłacił (dwa razy większy dysk, lepszy proc i więcej pamięci przydadzą się przy obróbce video).

I nic lepszego jeśli chodzi o stosunek cena/możliwości raczej nie znajdziesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rozumiem, że piszesz o tym Lenovo za 2499zł

 

Tak. Jak widać w moim podpisie mam Lenovo dokładnie z tej serii G (tylko mocniejszy proc) i właściwie nic nie można mu zarzucić - może jedynie wykonanie to już nie to co legendarne "magnezowe" IBMy, ale tragedii oczywiście nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@profundal nie wolisz wtej cenie mieć znacznie lepszą "15"? 2 cale więcej raczej nie zrobią wielkiej róznicy poza praktycznie brakiem mobilności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak miałbym wydawać dodatkowe 200 czy 300 zł na 2cale więcej to wolałbym dokupić 22calowy monitor za 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZewa kogo obchodzą twoje potrzeby. Lapek jest żony/córki osoby ktora postawiłą temat i nie potrzebują one jak najwydajniejszego lapka tylko po prostu komputera który będą mogły przenosićw obrębie domu. 17" cali do filmów i neta będzie bardzo wygodne. Nikt na tym nie będzie grał w bf3 więc ta karta grafiki dla gier w która będzie grałą jakaś małą dziewczynka w zupełności wystarczy i będzie na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ten asus faktycznie jest warty rozważenia - wprawdzie dysk ma dwa razy mniejszy, ale za to matową matrycę ... I do tego miejsce na drugi dysk, więc docelowo mógłbyś zrealizować jedyne słuszne rozwiązanie :-) czyli dysk ssd na system plus tradycyjny na resztę ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZewa kogo obchodzą twoje potrzeby. Lapek jest żony/córki osoby ktora postawiłą temat i nie potrzebują one jak najwydajniejszego lapka tylko po prostu komputera który będą mogły przenosićw obrębie domu. 17" cali do filmów i neta będzie bardzo wygodne. Nikt na tym nie będzie grał w bf3 więc ta karta grafiki dla gier w która będzie grałą jakaś małą dziewczynka w zupełności wystarczy i będzie na zapas.

 

jak kto woli ale 17 nie jest dobra do przenoszenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi,widzę że mogę liczyć na osoby z tego forum (szczerze mówiąc nie znam innego, kiedyś wszedłem tu,spodobało się i zostałem)

Wcześniej nie brałem pod uwagę laptopów z windowsem 8, żona marudziła że nowość, musi się przyzwyczaić, i woli 7. Postawię ją przed faktem dokonanym, będzie prezent na gwiazdkę i nie powinna marudzić:-) Co sądzicie o windowsie 8 w porównaniu do 7, tak w dwóch zdaniach.

Do mnie też przemawia ten Asus z matową matrycą, i na teraz jego właśnie kupię, ale mam jeszcze kilka dni.

Czy w xkomie wysyłają laptopa gotowego do pracy,czy trzeba wgrywać programy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

g780 da sie kupic w wersji z win 7 ale ma ona wtedy gf630 ;)

Cena chyba taka sama

Nie wiem czy system bedzie zainstalowany ale jeśli bedzie to sterowniki i wszystkei takie peirdoly bedziesz musial instalowac. Potem programy, kodeki i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zakup, kupię Asusa,polecanego wyżej, chyba że przez te kilka dni wyszło coś ciekawszego w podanych przeze mnie kryteriach ?

Pytanie jak wyżej

Czy na dzień dzisiejszy jest lepsza oferta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...