Skocz do zawartości
Ofilmowy Solo

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Mass-Effect-Logo-20769_555x350.jpg

 

Mass Effect 4 (czy tez jaka tam będzie nazwa tej gry) powstanie, zostało to już w zasadzie oficjalnie potwierdzone przez BioWare.

Dla mnie to już w tej chwili najbardziej oczekiwana gra najbliższych lat (oby nie największy zawód...), więc zdecydowanie czas założyć odpowiedni temat.

 

Co wiemy:

- gra pojawi się albo pod koniec 2014 roku, albo w połowie 2015, czyli raczej pomiędzy jesienią 2014 a wiosną 2015 (obstawiam marzec 2015)

- prace nad nią trwają zdaje się od października 2012 roku

- nie wiadomo czy gra będzie prequelem czy sequelem wydarzeń z Trylogii

- prawie na pewno w grze nie będzie Sheparda (buuuuuu...)

- gra utrzyma dotychczasową, bardzo filmową konwencję (yuuppiii!)

- twórcą ma być BioWare Montreal

- grafika będzie oparta na znakomitymn silniku Frostbite 2.0 (tylko czy on dalej będzie taki ładny w 2015 roku?)

 

Moje marzenia: gra równie grywalna jak wszystkie poprzednie, mnóstwo starych bohaterów i trochę nowych, ale równie charyzmatycznych, dłuuuuga (ze 100 godzin rozgrywki nie byłoby za dużo), może jakieś elementy pilotowania statków, mnóstwo jak najlepszych cut-scenek, emocje nie mniejsze niż w ME1-3, dużo strzelania i lepiej wyważony rozwój postaci i broni. No i żeby nie silili się na przebicie wróga numer 1 - trudno będzie wymyślić coś większego niż Żniwiarze, więc wolałbym żeby bohaterowie stanęli przed zupełnie innymi problemami.

 

Czekamy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za Jade Empire 2 by się lepiej wzięli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super - gra wychodzi za 3 lata, jest temat. Lepsza gra (Adventurer) wychodzi za miesiąc/dwa, ani jednego komentarza. Masakra jak tytuł działa na niektórych i to jeszcze taki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

Mam kupione wszystkie i wielokrotnie ukończone dwie pierwsze części tej gry - jednak po tym co zrobili z serią w ME3, BioArts już moich pieniędzy nie zobaczy.

 

ME3 wyglądał tak jak by wyciąć mu połowę możliwości wyboru gracza, dodać całą masę dialogów w które nie możemy ingerować i polać to wszystko ogromnymi dziurami logicznymi w fabule (łatanymi później na kolanie pod presją graczy).

 

Paradoksalnie multi fajnie im tam wyszło - nieźle supportowane i dające sporo frajdy.

 

@HDR - teraz zamiast o Crysisie wszędzie będziesz pisał o Adventurer?

Edytowane przez aY227

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość aY227

To świetnie, ale to temat o ME4, nie ME3.

 

Czyli nie można odnieść się do poprzednich części? To świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Mass Effect to nie gra, to stan umysłu.

:)

Tylko trzecia część jakoś mi się podoba. Pierwsze dwie są za wolne, za długie i za bardzo erpegowe :P W trójce też potem za dużo łażenia po tym statku i tak jakoś średnio mnie wciągnął :P Za to już teraz widze, że Adventurer to będzie nagły atak hiciorowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to już teraz widze, że Adventurer to będzie nagły atak hiciorowy :P

Ten Adventurer to wygląda jak Far Cry: Po Taniości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Adventurer to wygląda jak Far Cry: Po Taniości.

Twórcy chwalą się, że będzie przynajmniej na poziomie Uncharted. Ja osobiście napaliłem się na niego prawie na poziomie Tomb raidera czy Crysisa. Jest u mnie numerem 3 na liście najlepiej zapowiadających się gier 2013.

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy chwalą się, że będzie przynajmniej na poziomie Uncharted.

O kurde, a są jacyś twórcy, co swoich gier nie chwalą? Afterfall: InSanity to miał być pogromca Dead Space. :E Pewnie wyjdzie coś z tego 6-7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc z łaski swojej pisz o tym w odpowiednim temacie. To temat o Mass Effect 4, a Ty już z niego robisz śmietnisko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz trochę o ME4 - jedyna szansa dla tej gry, to żeby BioEAWare oddało ją w łapy Obsidian. Bo tak to pewnie będzie ME: S-F Warfare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc z łaski swojej pisz o tym w odpowiednim temacie. To temat o Mass Effect 4, a Ty już z niego robisz śmietnisko.

Napisałem, już nie będę. Tylko powiedz mi co da teraz temat skoro gra wychodzi za 3 lata. To tak jak ja bym stworzył temat Battlefield 5 czy Crysis 4. Te gry wiadomo, że się pojawią tylko nie wiadomo o nich zupełnie nic. Co tu można dyskutować poza spekulacjami ? Kiedyś stworzyłem taki temat tyle, że o grze nie znanej. Bosh jaki był najazd potem, że mało. Jeszcze tego samego dnia został zamknięty. Teraz ja zwracam uwagę na ten. To, że tytuł znany nie znaczy, żeby zakładać temat o grze, która wyjdzie za XX lat.

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja stworzę temat o Crysisie 4. Też będziesz spekulował ? :P Czepiam się praktycznie tylko z tamtego powodu jw :)

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w Crysis 3 i jeśli CryTek zapowie C4 (na razie zapowiada że nie będzie takiej gry) - na pewno.

Mass Effect 4 został zapowiedziany przez BioWare, w czym problem?

Edytowane przez Ofilmowy Solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zostaną w konwencji action-rpg z widokiem TPS, czy może pójdą w stronę nowych Falloutów/Skyrima.

Jakieś tam przecież plany na FPS'a były... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś tam przecież plany na FPS'a były... ;)

FPS/FPP z tego może wyjść, ale prędzej bliższy Call of Duty niż Skyrim/Fallout. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy zostaną w konwencji action-rpg z widokiem TPS, czy może pójdą w stronę nowych Falloutów/Skyrima.

Jakieś tam przecież plany na FPS'a były... ;)

 

Z wypowiedzi BW wynika raczej jasno, że konwencja gry (a więc i sposób rozgrywki jak rozumiem), pozostanie taki sam.

ME jest tak dużym sukcesem, że raczej nie warto zmieniać sprawdzonych rozwiązań.

Jedynie co zmienią to pewnie historię i bohaterów. Wolałbym, że nie eksperymentowali z czymś nowym, co może popsuć dobre wrażenie.

 

Mass Effect jako FPS?

Znakomity pomysł, bankowo bym kupił, ale to tylko jako odrębna seria gier.

Uniwersum ME jest zbyt bogate, żeby ograniczać się do jednego gatunku, ale o FPSach BW chyba na razie nie myśli.

Edytowane przez Ofilmowy Solo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FPS/FPP z tego może wyjść, ale prędzej bliższy Call of Duty niż Skyrim/Fallout. :E

Nie strasz... :E

 

Zgodzę się, że główna seria powinna pozostać w tych ramach w których się teraz znajduje. Może nawet trochę więcej RPG, a mniej Action.

Oczywiście, uniwersum jest na tyle fajne, że dopóki nie zaczną wypuszczać puzzli i innych Bejeweled to jestem otwarty na wszystko. :P

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żywo zainteresowany jestem kolejną odsłoną serii, bo nawet jeśli trójka pod pewnym względami rozczarowała, uniwersum za wiele na tym nie ucierpiało. Rozbudowane, bogate uniwersum, z którego sporo można jeszcze wycisnąć. Mam nadzieję, że dostaniemy coś na kształt Skyrima właśnie, ale znając EA może się skończyć na shooterze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli będą chcieli zrobić prequel to moim zdaniem będzie to tylko zrobione w kierunku wyciągnięcia jeszcze więcej $$$ z tej serii .. a po tym co zrobili z MF3 jest wszystko możliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdykam ciekawe jaki maja plan. Żeby coś lepszego wymyśleć trzeba się mooocno wysilić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...