Forum PCLab.pl: Mass Effect: Andromeda - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

• (212 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Mass Effect: Andromeda PC, wątek zbiorczy

#21 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 13 Grudzień 2012 - 15:05

Zobacz postLypton, o 13 Grudzień 2012 - 15:02, napisał(a):

FPS/FPP z tego może wyjść, ale prędzej bliższy Call of Duty niż Skyrim/Fallout. :E

Nie strasz... :E

Zgodzę się, że główna seria powinna pozostać w tych ramach w których się teraz znajduje. Może nawet trochę więcej RPG, a mniej Action.
Oczywiście, uniwersum jest na tyle fajne, że dopóki nie zaczną wypuszczać puzzli i innych Bejeweled to jestem otwarty na wszystko. :P

Ten post był edytowany przez crush dnia: 13 Grudzień 2012 - 15:07

#22 Użytkownik jest niedostępny   Vulc 

• Nie.
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Grudzień 2012 - 15:18

Żywo zainteresowany jestem kolejną odsłoną serii, bo nawet jeśli trójka pod pewnym względami rozczarowała, uniwersum za wiele na tym nie ucierpiało. Rozbudowane, bogate uniwersum, z którego sporo można jeszcze wycisnąć. Mam nadzieję, że dostaniemy coś na kształt Skyrima właśnie, ale znając EA może się skończyć na shooterze.

#23 Użytkownik jest niedostępny   Toszi 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 13 Grudzień 2012 - 15:18

jeśli będą chcieli zrobić prequel to moim zdaniem będzie to tylko zrobione w kierunku wyciągnięcia jeszcze więcej $$$ z tej serii .. a po tym co zrobili z MF3 jest wszystko możliwe

#24 Użytkownik jest niedostępny   Ofilmowy Solo 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Grudzień 2012 - 15:21

No kto by pomyślał, wielka firma chce zrobić grę żeby na niej zarobić... Niebywałe.

#25 Użytkownik jest niedostępny   Kunnorinno 

• K44WYP51 łest kołst łest kołst
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Grudzień 2012 - 15:34

Ja pierdykam ciekawe jaki maja plan. Żeby coś lepszego wymyśleć trzeba się mooocno wysilić :E

#26 Użytkownik jest niedostępny   Ofilmowy Solo 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Grudzień 2012 - 15:39

Nie widzę sensu, żeby wymyślać na siłę "coś lepszego", cokolwiek by to miało znaczyć.
Nowa trylogia (bo jak mniemam, ME4 to początek nowej serii) powinna skupić się na innym problemie. Dużym błędem BW byłoby wymyślanie nowych Żniwiarzy.
Problemów w ME nie brakuje, nie musi to być zagrożenie z zewnątrz, może to być np. wielka epidemia, albo kolejna rebelia Krogańska. Ważne tylko, żeby historia była - jak to w ME - złożona, emocjonująca i opowiedziana z rozmachem, wtedy będzie dobrze.

#27 Użytkownik jest niedostępny   irmo 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Grudzień 2012 - 16:02

Ważne żeby momenty były :E

#28 Użytkownik jest niedostępny   4pac 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 13 Grudzień 2012 - 16:45

Ważne, żeby dało się
Spoiler

Szkoda, że nie będzie Sheparda...Mam nadzieję, że inne postacie będą i to na trochę dłużej niż moment.

Ten post był edytowany przez 4pac dnia: 13 Grudzień 2012 - 16:46

#29 Użytkownik jest niedostępny   HDR'o 

• Już tylko 10,5 zarzutów na nowe forum z 11stu :P
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Grudzień 2012 - 17:08

Zobacz postOfilmowy Solo, o 13 Grudzień 2012 - 14:32, napisał(a):

(na razie zapowiada że nie będzie takiej gry)

Wręcz przeciwnie. Ma być całkowicie nowy rozdział nie związany z niczym z trylogią poza kosmitami. Ma tylko nie mieć numerka ale to ma być czwórka.

#30 Użytkownik jest niedostępny   Ofilmowy Solo 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Grudzień 2012 - 20:14

Zastanawia mnie jedna sprawa: gra pojawi się za jakieś 2,5 roku, a BW rozpoczyna hype już teraz, czyli niezwykle wcześnie.
Może to znaczyć, że gra będzie jakimś ogromnym wydarzeniem w tym 2015 roku, a przy takich produkcjach atmosferę podgrzewa się nieustannie.
Musiałoby to znaczyć, że ME4 to nie tylko wielka produkcja, ale także mają ciekawe pomysły. Choć pewnie teraz są na etapie pisania fabuły, to moga mieć w rękawie kilka asów.
Pewnie czegoś nowego dowiemy się w styczniu-lutym i może to być coś naprawdę zaskakującego.

#31 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Grudzień 2012 - 20:20

BioWare, a raczej EA to nie Rockstar, czy Valve. Nie zdążyłeś się jeszcze przyzwyczaić, że oni wręcz sr... wypróżniają się materiałami? ;)

#32 Gość_pclab1993_*

• Grupa: Goście

Napisany 13 Grudzień 2012 - 20:51

zaloze sie ze zjebią jeszcze bardziej niz me3. to juz nie to bioware co kiedys.

#33 Użytkownik jest niedostępny   halflife2004 

• Alekde
  • PipPipPipPipPip

Napisany 13 Grudzień 2012 - 21:03

Powiem tak, mimo że BioWare ostatnio wypuściła dwie najgorsze gry jakie miałem nieprzyjemność skończyć tj. Dragon Age II (+ DLC) i Mass Effct III (+ DLC) to jeszcze jakąś tam szansę dla tego studia daję, bo nie da się już zrobić gorszej gry od ME3, jeśli opowieść będziesz rozgrywana w czasie wojny pierwszego kontaktu i będzie to RPG, to jestem na tak, jeśli ma być to kolejny ułomny FPS i do tego w nawiązaniu do głupowatych żniwiarzy, to jestem całkowicie na nie. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że marką BioWare był ich scenariusz, a głównym scenarzystą był Drew Karpyshyn, zresztą był też autorem też niezłych trzech książek z uniwersum Mass Effet, natomiast czwartą napisał William C. Dietz, która jest tak samo dobra jak Mass Effect III - czyli tragiczna. Jeśli BioWare nie znajdzie porządnego scenarzysty to ja nawet nie chcę więcej słyszeć o marce ME. To była seria która naprawdę lubiłem, teraz nie mam ochoty nawet włączyć dowolnej z gier spod znaku ME, a kiedyś śledziłem wszystkie nowinki, a ME1 i ME2 uważałem (szczególnie część I) za kamień milowy w grach wideo w gatunku sf.

Pozdrawiam
Alek

Ten post był edytowany przez halflife2004 dnia: 13 Grudzień 2012 - 21:05

#34 Użytkownik jest niedostępny   Ofilmowy Solo 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2012 - 16:03

Okazało się, że wywiad w kórym ktoś z BW podał ten termin premiery gry (2014/2015) był zmyślony i ta informacja nie jest prawdziwa.
Bardziej prawdopodobny jest więc początek 2014 roku.
Ma to sens, bo mógłby to byc duży tytuł startowy na jakiegoś next-gena.
Same dobre wieści. :)

#35 Użytkownik jest niedostępny   Everyman 

• TIDDLE DEER
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2012 - 16:30

Patrząc na kierunek, w którym zmierza seria to czwarta część będzie czymś na krztałt Darksiders II :E

#36 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2012 - 17:57

Zobacz postEveryman, o 14 Grudzień 2012 - 16:30, napisał(a):

Patrząc na kierunek, w którym zmierza seria to czwarta część będzie czymś na krztałt Darksiders II :E

To źle? Darksiders 2 wygląda na kawał porządnej gry i chyba recenzje niezgorsze zebrał. ;)

#37 Użytkownik jest dostępny   Zas 

• Xyź
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2012 - 18:18

Ale.... gatunek jakby trochę inny? I mniej nastawiony na ciekawą fabułę?

#38 Użytkownik jest niedostępny   crush 

• Sony Defense Force
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2012 - 18:42

Nie grałem, nie wiem. (w DS)
ME nie był, nie jest i nie będzie RPG'iem w pełnym tego słowa znaczeniu, a mechanika w DS wydaje się być ciekawa.
Można przecież połączyć rozgrywkę z ciekawą fabułą.

Swoją drogą ciekaw jestem czy pozostaną przy tym panu co był za Karpyshyna... :cold:

#39 Użytkownik jest niedostępny   Ofilmowy Solo 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2012 - 20:39

Nie przesadzajcie: rozumiem że można zarzucać serii ME odejście od kanonów RPG (i dobrze, nigdy jakoś nie widziałem się w otoczeniu jakiś statystyk, nadmiernej rozbudowy postaci itp.), można zarzucić zwrot w kierunku zręcznościówki, ale nie można jej zarzucić odejścia od filmowej narracji i epickiej historii.
ME4 wystarczy żeby miał w połowie tak genialną fabułę jak w ME2 czy ME3 i mogę umierać szczęśliwy.
Jestem pełen dobrych przeczuć, po prostu nie wierzę, że dwie najgenialniejsze gry w jakie grałem, czyli ME2 i ME3, mogą mieć następcę gorszej jakości.

#40 Użytkownik jest niedostępny   halflife2004 

• Alekde
  • PipPipPipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2012 - 21:23

Genialną fabułę ME3 - dobry żart ;) choć o gustach się nie dyskutuje. Genialną fabułę to miał ME1, ME2 do czasu walki z superhipermegazuarusuhumanem też miał niezłą, ME3 to stek bezsensowności, a zakończenie całej gry to istna drwina z inteligencji odbiorcy. Ja kończąc w bólach ME3 na końcu byłem naprawdę zażenowany i zachodziłem w głowę, czy ktoś tutaj sobie jaja robi, czy może czekamy na DLC z zakończeniem, jednak to była smutna prawda. Liczę że ME4 nie będzie miało absolutnie nic wspólnego z częścią 3, mało z częścią 2 i najwięcej z częścią 1, jednak zobaczymy co z tego będzie już pod koniec 2013 kiedy wychodzi Dragon Age: INQ - obiecują że będzie to gra którą chcą gracze, jeśli wyjdzie tego coś takiego jak DA2, to ME4 skreślam z listy gier na jakie czekam.

Pozdrawiam
Alek

• (212 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ostania »