Skocz do zawartości
Ofilmowy Solo

Mass Effect: Andromeda

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Azazell

Ja skończyłem grę robiąc 95% misji pobocznych w 73 godziny. Może na PS4 ładowanie poziomów zbyt długo trwa, że masz 32h na Eos. :lol2: W innym przypadku nie wiem co Ty w tej grze robisz, skoro tam nie ma nic do roboty. Strzelam, że jakby Ci dać do przejścia grę Zup, której ukończenie osobie myślącej zajmuje jakieś 20 minut, siedziałbyś nad nią 2 dni.

 

Co robię? Eksploruje, robie misje, rozwijam postac itp czyli to co przystało w RPG:P .. Jak mi się gry podobają to ja gram sobie powoli, zwiedzam rejony, np Nexus i to bardzo dokładnie -aż za dokładnie :). No i tak czas leci :). To tak jak ktoś jest smakoszem dobrego wina. A każdy wie jak się powinno pić winko :) powoli i delektować się smakiem.

 

Gry właśnie powinny sprawiać radość i przyjemność. Jeśli mi sie gra podoba to gram jak najdłużej ;). A jeśli coś mnie zniechęca w grze i ogólnie czuje zawód itp to przerywam bo szkoda czasu na słabe lub przeciętne gry. Ewentualnie robię tylko fabułę aby jak najszybciej skończyć jeśli jest w miarę jeszcze interesującą. Wszystko zalezy od gry. Jeśli ME za czasem będzie mnie nużył to zacznę robić poboczne misje te najciekawsze i główne :) i tyle.. Na razie staram się robić wszystko.

 

A w tym roku chyba będzie rekord jeśli chodzi o "interesujące" sandboxy. Teraz ME, jescze czeka w kolejce Horizon a niebawem Outcast Remake :) legendarna gra z 99r na ps4 ;). A ciekawe jakie jeszcze sandboxy się pojawia w tym roku. Albo nawet inne RPG. Już nie liczę strategii turowych bo już głowa boli :)

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak walisz tym porównaniem z winem, to MEA jest zwykłym tanim jabolem. Trudno się tym delektować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Jak walisz tym porównaniem z winem, to MEA jest zwykłym tanim jabolem. Trudno się tym delektować.

 

No ale wciąż mówisz o sobie :). Dla mnie MEA to prawie jak prawdziwe, hiszpańskie wino :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla każdego konesera win to jest jabol, który próbuje udawać wino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azazell i te jego złote myśli...

 

Z tego co zauważyłem to jeszcze przed premierą stał murem za tą grą, więc nic dziwnego. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inkwizycje ocenia sie inaczej. Po cienkiej czesci nr 2 to bylo objawienie.

DA:I było traficzne, podobnie jak DA2. Tylko tragiczne po prostu w inny sposób.

 

Zresztą chwalone DA:O wcale takie super nie było. Już w nim było sporo wad, z których część jest zarzucana dzisiejszym produkcją Bioware. Choćby konieczność tłuczenia trash mobów w kołko w jakiś chorych ilościach niczym w MMO. Albo spłycanie relacji (w DA:O to było nabijanie paska relacji prezentami), itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż ja się bawię w grze naprawdę przyjemnie :) nie jest niczym ambitnym ale pisanie, że gra jest cienka itp to mija się to z celem. Typowe brednie itp. Gdyby gra była cienka to by dostawała najniższe noty. A tak http://opencritic.com/game/1547/mass-effect-andromeda?tab=1 jak widać bardzo zróżnicowane opinie. Jednym się spodobała, drugim nie. Ja tam się cieszę że mi wpadła w oko, ale daleko jej do ideału. Samo strzelanie jest dużo bardziej satysfakcjonujące niż w większości innych shooterów ;).

 

Jakie zróżnicowane? Widziałeś ten user score? http://www.metacritic.com/game/playstation-4/mass-effect-andromed

Edytowane przez LJ19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Samo strzelanie jest dużo bardziej satysfakcjonujące niż w większości innych shooterów"

 

Tobie płaci EA, czy naprawdę masz taki oryginalny gust?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Samo strzelanie jest dużo bardziej satysfakcjonujące niż w większości innych shooterów"

 

Tobie płaci EA, czy naprawdę masz taki oryginalny gust?

Myślę że to pierwsze. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Nie EA nie placi ale mogliby bo na pewno bym lepiej wykorzystał pieniądze niż oni. co drugi ich tytuł jest do bani :cool:

 

Na tym forum jest jakaś dziwna mentalnosc graczy.. Przesiaduje na wielu forach ale tylko chyba tu człowiek jest negstywnie odbierany jeśli ma odmienne zdanie lub opinie o produkcie. Skrytykowalem diablo 3 zostałem zjechany, mam dobre zdanie o ME A jestem jechany, Skrytykowalem kiedyś wyscigi nfs i też zostałem publicznie wygwizdany... Widocznie trzeba mieć identyczne zdanie o grze co reszta userów.. Albo lepiej się nieodzywac.. No ale to nie jest normalnw :kwasny:

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie EA nie placi ale mogliby bo na pewno bym lepiej wykorzystał pieniądze niż oni. co drugi ich tytuł jest do bani :cool:

 

Na tym forum jest jakaś dziwna mentalnosc graczy.. Przesiaduje na wielu forach ale tylko chyba tu człowiek jest negstywnie odbierany jeśli ma odmienne zdanie lub opinie o produkcie. Skrytykowalem diablo 3 zostałem zjechany, mam dobre zdanie o ME A jestem jechany, Skrytykowalem kiedyś wyscigi nfs i też zostałem publicznie wygwizdany... Widocznie trzeba mieć identyczne zdanie o grze co reszta userów.. Albo lepiej się nieodzywac.. No ale to nie jest normalnw :kwasny:

 

Nie jest normalne to, kiedy Ty w taki bezkrytyczny sposób podchodzisz (teksty w stylu "gra 8/10", "prawie jak prawdziwe hiszpańskie wino" etc.) do oficjalnie najgorszej gry z serii Mass Effect, a nawet w całym dorobku BioWare.

 

Całe szczęście statystyki na Metacritic - których nie jestem fanem - z pewnością podpaliły krzesła kilku osobom w BioWare i EA, a zdanie takich ignorantów jak Ty nie ma znaczenia. Liczy się magia liczb, a ta dla Andromedy jest niesprzyjająca. Za niszczenie takich franczyz jak ME należy się sroga krytyka, a nie pier**lenie o Szopenie, które Ty tu uprawiasz.

 

Podoba Ci się? OK. Napisałeś raz i już wystarczy. Rzeczywistości to jednak nie zmieni, nawet jak będziesz co stronę powtarzał, jak bardzo ta gra jest udana. Nie jest i powszechna krytyka dobitnie to pokazała.

Edytowane przez LJ19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Tak ale nie można się sugerować metacritic.com bo wiadomo co się tam dzieje..nikt normalny nie bierze pod uwage co sie dzieje na metaSzajsie.. Sam dałeś do zrozumienia, że za tym portalem nie przepadasz.. Więc. O co tu chodzi? Nagle bierzesz ten portal pod uwage? Bardzo wiele źródeł podaje że gdyby nie ta nagonka na animacje to jwst wielce prawdopodobne, że byłoby zupełnie inaczej jeśli chodzi o publiczna opinie.

 

Duzo jest tam negatywów ale i też sporo ludzi broni.. Jescze wyjdzie. Na to że zdobedzie uznanie i nagrody jak fallout 4 hehe.. Przy f4 też był szum i sama gra wypadła chyba nawet gorzej w opinii publicznej ale do dziś ma nadal duzo fanów i ciągle wychodzą mody itp i gra żyje..

 

Po drugie nie życzę sobie bys mnie wyzywal od jakiś ignorantów.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ale nie można się sugerować metacritic.com bo wiadomo co się tam dzieje.. Sam dałeś do zrozumienia, że za tym portalem nie przepadasz.. Więc. O co tu chodzi? Nagle bierzesz ten portal pod uwage? Bardzo wiele źródeł podaje że gdyby nie ta nagonka na animacje to jwst wielce prawdopodobne, że byłoby zupełnie inaczej jeśli chodzi o publiczna opinie.

 

Nie przepadam, ale zauważ, że recenzje "profesjonalistów" też są mocno mieszane i prawie każda wskazuje na to, że Andromeda to "mały deszcz z dużej chmury" i w zasadzie zmarnowany potencjał, a z pewnością zmarnowane oczekiwania, jakie fani mieli po finale trylogii z Shepardem.

 

Recenzje dziennikarzy niejako legitymizują bardzo niską ocenę wystawioną przez internautów. Tu nie ma sytuacji, gdy większość redakcji daje grze 9/10, a hejterzy zaniżają user score. Tu od początku było widać, że ta gra to przeciętniak, a nawiązania do Mass Effect tylko sprawę pogarszają, bo nie takiego ME większość oczekiwała.

 

Duzo jest tam negatywów ale i też sporo ludzi broni.. Jescze wyjdzie. Na to że zdobedzie uznanie i nagrody jak fallout 4 hehe..

 

Piszesz takie głupoty, a potem się dziwisz, że Cię forumowicze hejtują. Napiszę brutalnie: rób tak dalej, a niedługo będziesz u większości w ignorowanych i nie pozostanie Ci nic innego, jak pisanie z samym sobą. Szkoda strzępić ryja na takie dyskusje z Tobą.

 

Po drugie nie życzę sobie bys mnie wyzywal od jakiś ignorantów.

 

Życzenia to proszę kierować do św. Mikołaja. Ja nazywam rzeczy po imieniu, a Twoje wypowiedzi w tym temacie jednoznacznie wskazują, że ignorujesz racjonalne przesłanki na temat Andromedy. Jak Cię mam nazwać? Wolisz określenie "fanboy"? Też pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak walisz tym porównaniem z winem, to MEA jest zwykłym tanim jabolem. Trudno się tym delektować.

Zależy jakie kto ma podniebienie ;)

Zasadniczo co dla jednych jest sufitem, dla innych jest podłogą. Ta gra to tego swietny przykład.

 

Jesli oleje sie z 80% zadan pobocznych Porobi troche tego tamtego Pozwiedza popatrzy skupi sie na watku glownym to z gry mozna czerpac radosc.

Na jakies 25h gry tylko te dwa bledy o ktorych pisalem wczesniej. Nie szukalem innych na sile o ktorych niektorzy tu wspominali.

Daje 7.5

Aha czyli olewasz 80% zawartości i na podstawie pozostałych 20% wystawiasz ocenę 7.5/10? Gdzie tu sens, gdzie logika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Życzenia to proszę kierować do św. Mikołaja. Ja nazywam rzeczy po imieniu, a Twoje wypowiedzi w tym temacie jednoznacznie wskazują, że ignorujesz racjonalne przesłanki na temat Andromedy. Jak Cię mam nazwać? Wolisz określenie "fanboy"? Też pasuje.

 

Tak jestem fanboem gier rpg i scifi.

I skąd wytrzasnoleś że ja ignoruje racjonalne przesłanki? Nie pomyliłeś przypadkiem użytkowników na forum? Zawsze biore pod uwage to co ludzie pisza i mowia o danej produkcji

 

Co do recenzji profesjonalistów to normalka kazdy ma swoj gust prawda..

Idealnym przykladem jest tu diablo 3.. Kazdy ocenił bardzo wysoko a mi osobiscie nie przypadlo do gustu.. W dodatku bardzo wielu userów również negatywniw odbiera diablo dając dużo niższe oceny.. Dlatego ja juz od dawna niw biore do serca ocen z recenzjj a wolę sam obadac.. Oczywiście sa serwisy ktore bardzo sobie cenie i ich recki Mam tu na mysli portale explominate i space sector oraz eurogamer pl

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I skąd wytrzasnoleś że ja ignoruje racjonalne przesłanki? Nie pomyliłeś przypadkiem użytkowników na forum? Zawsze biore pod uwage to co ludzie pisza i mowia o danej produkcji

 

Stąd:

Tak jestem fanboem gier rpg i scifi.

 

Jeszcze kolejny kwiatek z jednej tylko Twojej wypowiedzi:

 

Zawsze biore pod uwage to co ludzie pisza i mowia o danej produkcji

Co do recenzji profesjonalistów to normalka kazdy ma swoj gust prawda..

(...) Dlatego ja juz od dawna niw biore do serca ocen z recenzjj a wolę sam obadac..

 

Samozaoranie. Poza lekcjami z logiki i wnioskowania, polecam Ci jeszcze zaglądnąć do słowników poprawnej polszczyzny. To, co robisz z językiem, zasługuje na kolejnego bana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

 

 

 

Aha czyli olewasz 80% zawartości i na podstawie pozostałych 20% wystawiasz ocenę 7.5/10? Gdzie tu sens, gdzie logika?

 

W sumie sandboxy są na tyle duże produkcje że można sobie ustalac jak gramy i co chcemy robić w takiej grze.. Pełna swoboda ;)

 

Btw. LJ19 nie lubie jak ktoś nie wie o czym pisze. Wiec koniec dyskusji.. Kolejny tr.. do blokady jak dobrze ze tu mozna ignorowac userów

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw. LJ19 nie lubie jak ktoś nie wie o czym pisze. Wiec koniec dyskusji

 

Płacz dalej, że Cię ludzie hejtują, a Ty nie wiesz za co. Kto tu nie wie, o czym pisze? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Płacz dalej, że Cię ludzie hejtują, a Ty nie wiesz za co. Kto tu nie wie, o czym pisze? :lol2:

 

Ja płacze? Znów wymyslasz. Masz bujną wyobraznie może zacznij pisać książki.. dam ci dobra rade przestań sugwerować się opiniami na metaSzajsie bo to strata czasu.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja płacze? Znów wymyslasz. Masz bujną wyobraznie może zacznij pisać książki.. dam ci dobra rade przestań sugwerować się opiniami na metaSzajsie bo to strata czasu.

 

Już napisałem dwie, trzecia w drodze (to nie jest żart primaaprilisowy).

 

Metaszajs przestrzega przed inwestowaniem prawie 200 zł w takie produkcyjne gówienko, jakim jest ME4. Nawet fakt, że rozwijałem jeden zapis od ME1 do ME3 nie przesłania mi sytuacji z tą grą. To niestety średniak, który wart jest góra połowy obecnej ceny.

 

Tak, płaczesz, ale mogłem napisać, że "płaczesz":

Na tym forum jest jakaś dziwna mentalnosc graczy.. Przesiaduje na wielu forach ale tylko chyba tu człowiek jest negstywnie odbierany jeśli ma odmienne zdanie lub opinie o produkcie. Skrytykowalem diablo 3 zostałem zjechany, mam dobre zdanie o ME A jestem jechany, Skrytykowalem kiedyś wyscigi nfs i też zostałem publicznie wygwizdany... Widocznie trzeba mieć identyczne zdanie o grze co reszta userów.. Albo lepiej się nieodzywac.. No ale to nie jest normalnw :kwasny:

Edytowane przez LJ19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG19 - uwierz, nie warto. W odniesieniu do tego użytkownika jedyne, co pozostaje, to dementowanie ewidentnych kłamstw, resztę trzeba po prostu ignorować.

Każda z wcześniejszych prób, które podejmowali inni userzy, kończyły się mniej więcej tak:

http://literatura.wywrota.pl/wiersz-klasyka/29445-wislawa-szymborska-na-wiezy-babel.html

Edytowane przez marcinho07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

LJ19 i to twoim zdaniem jest płacz? Chyba prędzej oburzenie. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyczekiwałem na te grę, a tu taka wtopa ;/ Czas chyba sprzedać rx 470, bo żadnych ciekawych gier nie ma na horyzoncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta dyskusja jest pozbawiona sensu. To że gra jest słaba najlepiej widać po kiepskiej sprzedaży :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...