Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fiko7

Laptok do 6 tys

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zastanawiam się nad zmianą Laptopa na jakis nowszy i nie wiem co wybrać?

Laptop do uzytku domowego, jakieś dokumenty, filmy, gry, obróbka zdjęć i filmów.

Obecnie posiadam HP 17 cali i chyba takiej wielkości chcialbym cos nowego bo przenosnego mam Maca Aira

Wiem napewno że po swoim HP i 2 żony, kolejnego HP napewno już nie chcę.

Zastanawiam sie nad Dellem Latitude lub Precisionem, ale jaki wybrac nie mam pojecia?

A może jakis inny?

Napewno musi byc nowy i musze mieć na niego Fakture.

Może ktos cos doradzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zastanawiam się nad zmianą Laptopa na jakis nowszy i nie wiem co wybrać?

Laptop do uzytku domowego, jakieś dokumenty, filmy, gry, obróbka zdjęć i filmów.

Obecnie posiadam HP 17 cali i chyba takiej wielkości chcialbym cos nowego bo przenosnego mam Maca Aira

Wiem napewno że po swoim HP i 2 żony, kolejnego HP napewno już nie chcę.

Zastanawiam sie nad Dellem Latitude lub Precisionem, ale jaki wybrac nie mam pojecia?

A może jakis inny?

Napewno musi byc nowy i musze mieć na niego Fakture.

Może ktos cos doradzi?

a nie sadzisz ze moze lepiej kupic PC? skoro masz juz przenosny sprzwt.a ten siedzi w domu to moglbys kupic jakis pozadny komputer za te pieniadze, bo na laptopach raczej sie nie gra chyba ze w jakies proste gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie sadzisz ze moze lepiej kupic PC? skoro masz juz przenosny sprzwt.a ten siedzi w domu to moglbys kupic jakis pozadny komputer za te pieniadze, bo na laptopach raczej sie nie gra chyba ze w jakies proste gry

 

Co ty gadasz, widać że się nie orientujesz i nie wiesz jakie teraz mocne, wydajne produkują laptopy, a tym bardziej do 6tyś.zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej wole laptopa, bo często nawet w domu używam go w różnych pomieszczeniach a Aira używam tylko poza domem.

Zapomniałem napisać że zależy mi aby w przyszłości dokupić do laptopa stację dokującą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z jakością serii Inspiron, bo kiedyś jak szukałem sprzetu to ta serię mi odradzano?

Nie chciałbym się zrazić do marki tak jak w przypadku HP, gdzie kupiłem najlepszego Paviliona za ponad 5 tys, a teraz juz nie chcę patrzeć na żadne HP, bo sprzęt jest troszkę awaryjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt już więcej nic ciekawego nie zaproponuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz, widać że się nie orientujesz i nie wiesz jakie teraz mocne, wydajne produkują laptopy, a tym bardziej do 6tyś.zł

 

Jak dla mnie , to Ty sie nie znasz na sprzecie - laptop za 6k odpowiada wydajnoscia PCtowi za 2.5-3k.

 

Ale jezeli autor tematu chce laptopa, to moze faktycznie gamingowca wziac.

 

http://allegro.pl/alienware-m18x-i7-3610qm-6gb-500-gb-amd-7970m-i2868299536.html

 

Moze tez zlozyc calkiem wydajnego Clevo w tej cenie. http://www.bluemobility.pl/index.php?wybierz=notebook

 

Ja zlozylem cos takiego :

 

 

XNOTE P370EM [CLEVO P370EM]

- Ekran: Ekran 17,3" LED Full HD 1920 x 1080, Non Glare, P370EM

- Procesor: Intel Core i7-3630QM 2.4 - 3.4GHz Turbo, 6MB L3 Cache, HD 4000, 22nm, 45W, NOWY MODEL!

- Pamięć RAM: 8 GB (1 x 8) KINGSTON 1600 MHz DDR3

- Dysk twardy: HDD 500 GB WD SCORPIO BLACK 7200 RPM, 16MB cache

- Drugi Dysk Twardy: 0 Brak

- mSATA SSD Drive: 0 Brak

- Karta Graficzna: AMD Radeon HD 7970M 2.0GB GDDR5

- Sieć Bezprzewodowa WiFi: 0 Brak

- Napęd: Kieszeń na dysk HDD 2.5 zamiast napędu

- System operacyjny: Brak

- Oprogramowanie Antywirusowe: Brak

- Pakiety Gwarancyjne: Pakiet Standard - 24 miesiące

- Oprogramowanie Biurowe: brak

 

Jezeli to ma byc stacjonarny sprzet, to warto zainteresowac sie seria Dell Alienware, badz faktycznie Clevo - wszystko inne odpada.

 

@Edit : http://allegro.pl/alienware-m17-r4-ati-7970-i7-3610-6gb-750gb-900p-i2867664475.html

 

Znalazlem cos takiego jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na tego raczej faktury nie dostanę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max wydajność i wyposażenie w tej cenie:

http://allegro.pl/msi-gt70-i7-3rd-16gb-1tb-gtx67m-bray-w7-fhd-kod-i2880354287.html

 

Albo najlepsza jakość i serwis:

http://www.sferis.pl/produkt/50522-alienware-m17xr3-c0453246-i7-2670qm-17-3-750gb-6gb-amd6990-dvd-w7h.html

 

Procek troszę słabszy co prawda, ale za to gwarancja nbd - jak Ci lapek nawali, to przyjeżdża technik następnego dnia i na miejscu naprawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienware jest super, trochę złych opinii o matrycy i duży minus że nie można postawić na stacji dokującej.

Rewelacyjna gwarancja, dla niej włascie ciągle chodzi mi po głowie Dell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podpowiem tyle, że jeżeli nie chcesz mega wieśniackiego wyglądu gamingowych MSI (które mają konfigurację niczego sobie oczywiście), ani alienwara który też nie grzeszy brakiem udziwnień, a czuje, że właśnie czegoś takiego nie chcesz - to naprawdę powiem - Precisiony.

Nie chce mi się rozpisywać, ale gwarantuje, że jeżeli coś znajdziesz ~6 tałów to będziesz zadowolony. Sprawdź PM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty gadasz, widać że się nie orientujesz i nie wiesz jakie teraz mocne, wydajne produkują laptopy, a tym bardziej do 6tyś.zł

Dobre. Nie ma jak to pisać o mocnych laptopach a później rzucać GT650 w lapie za 5 klocków, gdzie miałoby się za to peceta z jedną z najmocniejszych grafik na rynku.

Za tą cenę trzeba szukać tylko typowo gamingowego lapa, ale warto wziąć pod uwagę szybki spadek wartości takiego sprzętu po wprowadzeniu nowej generacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na tego raczej faktury nie dostanę.

 

Fakture na clevo dostaniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór padł na Della Precisiona

Komputer kupiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...