Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kreiten

Tablet do 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zbliżają się Święta, a ja poszukuję dobrego tabletu w cenie do 1000 zł.

Chciałbym, żeby był przyszłościowy, do normalnego użytku domowego (filmy, internet, czytanie pdf).

Poprosiłbym o opinię ludzi, którzy się lepiej na tym znają wraz z linkami do konkretnych sklepów/allegro.

 

Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 7 calach wybór jest prosty - najpopularniejszy ostatnio nexus:

http://allegro.pl/listing/user.php?string=nexus&us_id=6124440&order=p&change_view=1

 

W 10 calowych wybór jest większy, ale ja postawiłbym na:

http://www.sferis.pl/produkt/63961-tablet-kiano-pro-10-dual-dualcore-1-6ghz-9-7-ips-1gb-16gb-bt-wf-android-modem-3g-w-prezencie.html

 

Ostatnio test na PClab był, z modemem w komplecie całkiem atrakcyjnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tablet nie jest przyszłosciowy, obecne modele za 1000zł za rok juz beda mocno przestarzałe a za 2 lata już własciwie antykami. Z 7 calowych to najlepszy nexus, ale poaza wydajnością jest on niestety bardzo wybrakowany, i nie chodzi mi tu o brak 3G ale takich podstawowych rzeczy jak slot na kartę pamięci, czy mozliwości puszczenia filmu na tv przez HDMI bo takowego złącza tablet nie posiada.Jęśli jednak wady te sa mało istotne dla ciebie to ten tablet to najlepszy wybór. Całkiem ciekawe 7-calowe tablety wypuscił ostatnio navroad za 600zł wersja bez 3G a za 750zł z 3G. Z 10 calowych w tej cenie to raczej tylko modele bez 3G najciekawsze wydaje się chyba hero i power 10. Wybór zazleży głownie od preferencji uzytkownika bo jednemu starcza tablet za 200zł z biedronki a drugi nie wyobraża sobie czegoś innego niż najnowszy dostepny ipad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Przepraszam, ze "podpinam" się do tematu ale mam pytanie odnośnie Samsunga Galaxy Tab 2 7.0 jak i 10' z obsługa 3G wiem, ze tablety te są wyposażone w telefony i własnie do tego moje pytanie sie sprowadza czy przez ten tablet wykonując połączenia można rozmawiać jak przez telefon? Czy tylko rozmowę możemy wykonywać poprzez słuchawki?

Proszę o odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tablet ma mikrofon możesz rozmawiać normalnie (czyli videorozmowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...