Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

przemcio69

Czt ceny telefonów spadną po nowym roku ?

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się czy nie warto poczekać z zakupem SGS II np. do ok. 10 stycznia, bo może stanieje kilkadziesiąt złotych. Czy jest to prawdopodobne ? Wiem, że najwięcej spada po pojawieniu się następcy, ale jestem ciekaw czy ogólnie jest taka szansa.

 

Czekam na odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Już jest zastępca s2 więc raczej nic z tego , a wydaje mi sie że wielkiej różnicy cenowej nie będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ceny telefonów tylko spadają, zawsze... no, może poza 6310i. Ale wróżenie z fusów czy cena spadnie o kilkadziesiąt pln w przeciągu 2 tygodni jest troszkę niezrozumiałe. Słabe pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciężko wróżyć..ale zasada jest taka.. po świętach czy po nowym roku telefony mogą być o 50 zł droższe niż przed tymi świętami tylko po to, żeby wcisnąć nam obniżkę.. więc trzeba śledzić ceny..prawdziwe i racjonalne obniżki są dopiero wtedy kiedy nowy produkt zostaje oficjalnie zaprezentowany. okres między prezentacją, a wdrożeniem go na rynek jest specyficzny. Producenci wiedzą, że ludzie czekają na nowy model i wtedy właśnie obniżają ceny żeby sprzedać ile się da starego. W momencie dostępności nowości na 2013 rok zeszłoroczne modele i tak stoją ok 70-80% ceny nowych. 1,5 roku temu kupiłem sgs2 za 1550 zł. nieużywany z komisu. w czerwcu nówkę sgs3 za 2800 zł i jak teraz patrzę na cenę es trójki to, aż mi się w głowie przewraca ale tak to własnie wygląda. Cena mocno spada w ciągu 6-8 miesięcy a później trzyma się b. długo. Na pytanie czy będzie taniej? może być ale o 10-30 zł w stosunku przed wigilią. Obniżka na półce to bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ceny telefonów tylko spadają, zawsze... no, może poza 6310i.

Prawie zawsze :)

W czerwcu kupiłem nowego, nieotwieranego Sony Live with Walkman za 500zł. Teraz najtańszy LwW na allegro stoi za 549zł. Dziwne rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelan

Prawie zawsze :)

W czerwcu kupiłem nowego, nieotwieranego Sony Live with Walkman za 500zł. Teraz najtańszy LwW na allegro stoi za 549zł. Dziwne rzeczy.

Podobnie było jak monitorowałem cenę SGSa2 aż w końcu kupiłem RAZR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ceny dziwne są, kupiłem Neo V, ponad pół roku korzystałem i sprzedałem 50zł drożej :E

SGS2 i tak teraz jest za grosze, koło 900zł można dostać.

 

Ciekawa jest cena Galaxy Nexusa, jeszcze niedawno miałem dylemat czy brać jego czy SGS2 bo były w prawie podobnej cenie, a teraz S2 900zł a SG 1200zł.

Zapewne przez Nexusa 4 który na allegro kosztuje ~2000zł :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...