Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kevinus

USB 3.0 Nie Wykryte

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż posiadam MSI GT 70 Dragon Edition z Windows 8. Mój problem polega na tym że gdy próbuje podłączyć Pena pod wejście USB 3.0 wyskakuje dymek o nie rozpoznanym urządzeniu. Pod USB 2.0 wszystko działa jak ta lala.

W menadzeże urządzeń wyskakuje w zakładce USB "urządzenie USB" z trójkątem i wykrzyknikiem który sygnalizuje brak działania urządzenia. Instalowałem już od nowa każdy sterownik. Jednak pod WIN8 tak naprawdę nie ma sterów pod USB 3.0 jedyne jakie znalazłem to na stronie Intela. Intel HM77 pod ten chipset nie ma sterowników pod win 8 z tego co widzę. Czy ktoś jest mi w stanie pomóc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pisze na stronie MSI, toUSB korzysta ze sterownika który jest w Windows 8.Próbowałeś zrobić aktualizację sterownika przez Windows Update?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jest napisane że "masz już najnowsze sterowniki dla tego urządzenia"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie zainstaluj sterownik od Windows 7.Podłączone urządzenie powinno zostać już prawidłowo wykryte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz pomysł gdzie znajde odpowiednie sterowniki pod win 7 do tego lapka ? Problem polega na tym że jak sciągam te sterowniki pod w7 to wyskakuje komunikat o problemach ze zgodnością. Już naprawilem. Dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...