Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

105 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      54
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      83
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      45
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      95
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      45
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      65


Rekomendowane odpowiedzi

146.jpg


 

Producent: CD Projekt RED Studio


Wydawca: Namco Bandai/Warner Bros.

Oficjalna zapowiedź: 5 lutego 2013 roku
Data premiery: 19 maja 2015 roku
Platformy: PC, PlayStation 4 i Xbox One

 

 

Cytat

Najważniejsze cechy:


- otwarty świat ma być ok. 20% większy niż ten ze Skyrima, będzie to sandbox pełnej krwi, ale z naciskiem na bogatą warstwę fabularną;
- nie będzie podziału na akty, wiele zadań oczywiście ma być opcjonalna i ich wykonanie lub nie-wykonanie przełozy się na dalszą rozgrywkę;
- zwiedzimy m.in. Skellige czy Wolne Miasto Novigrad;
- po świecie poruszać będziemy się na koniu (Płotka?), a przebycia całego świata zajmie wówczas ok. 30-40 minut;
- fabuła gry skupia się więcej na osobistych rozterkach Geralta czy tytułowym Dzikim Gonie (Wild Hunt), inwazja Nilfgaardu, której początek widać było na outro Wiedźmina 2, ma być wątkiem mniej istotnym;
- sama zadania poboczne mają starczyć nawet na 100 godzin rozgrywki, a wśrod nich będą zarówno zlecenia na potwory (wcześniej będziemy musieli uzyskać informacje od np. mieszkańców wsi, która nękana jest przez maszkary), powstrzymywania (bądź nie?) ataku bandytów na jakąś mieścinę oraz nie zabraknie zagadek;
- pojawią się też oczywiście wybory moralne, którą będą miały konsekwencje w ciągu całej rozgrywki;
- wygląd Geralta zmieni się - bohaterowi przybędzie broda i odzyskuje on pamięć;
- poprawiona zostanie sztuczna inteligencja, zmiany dotkną też znacząco system walki - będzie aż 96 animacji (względem raptem 20 w "dwójce"), w samej walce podstawą nie będzie już turlanie się po ziemi, tylko piruety, które pozwolą nam uniknąć ciosu (chwała RED-om!), zderzymy się też z licznymi bossami (starcia nie będą już oskryptowane, bez QTE) oraz wykorzystamy otoczenie (np. zrzucenie ula os na przeciwników), przebudowie ulegnie też system magii oraz system obrażeń;
- ekwipunek będzie przebudowany - przedmioty będzie nosić i postać, i koń, alternatywą będą odpowiednie osoby w tawernach (za opłatą oczywiście);
- gra powstaje na RED Engine 3 z myślą o najnowszych pecetach i konsolach nowej generacji.

 

 


Zbiór podstawowych informacji o grze

Wiedźmin 3 - Modyfikacje. Temat zbiorczy, techniczna strona Wiedźmina.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier prze ze mnie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leelooo

Na pewno jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier prze ze mnie :)

Jak nie najbardziej przeze mnie.:E

Edytowane przez leelooo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę (bardzo!):

- tego otwartego świata,

- poziomu artystycznego znanego z dżungli W2. Ten etap tej gry to była orgia, po trzykroć orgia! artystyczna,

- żeby designem/stylizacją zajmowali się ludzie, którzy dotychczas to robili. Lokacje, krajobrazy, budynki itd są w Wieśkach najbardziej logicznymi i realistycznymi takimi elementami we wszystkich grach, które znam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na co liczycie najbardziej?

Osobiście liczę na znacznie zwiększony obszar gry, jeszcze większą nieliniowość, większą swobodę w działaniu, więcej questów pobocznych. :E Mam po prostu nadzieję, że CDPR stanie po raz kolejny na wysokości zadania. Mają świetne uniwersum, mają charyzmatyczne postaci, klimat jest, więc czego tu jeszcze wymagać? No może system walki nadaje się do delikatnej poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na nasz słowiański humor :E

No i oczywiście na nieliniową fabułę, w której wybory miały by realny wpływ na koniec gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może być gorsza niż jedynka, byle była równie długa ;D bo dwójeczka to przesada, nie zdążyłem włączyć, jak musiałem wyłączać

 

no i więcej pobytów w karczmach na linii fabularnej :P

Edytowane przez FinisherDude

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja liczę na to, żeby lokacje nie były klatką 2m2 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma pójść na xbox360 to lokacji większych od tych z 2 części bym się nie spodziewał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu Ubersampling 2.0 edyszyn i bez dwóch GTXów 780 jeśli (chcemy mieć go włączonego wraz z resztą detali w 1080p) nie podchodzić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Wiedźmin 3 powinien być tylko ewolucją drugiej części. Wiele nowości nie musi wprowadzać, wystarczy rozwinięcie tego co jest. Więcej questów pobocznych, dłuższa linia fabularna i więcej rubasznego humoru :E

Mam też nadzieje, że Wiedźmin 3 wyjdzie na PC i konsole (oby nowej generacji) równocześnie. Niech REDzi zarobią dużo kasy na dalsze projekty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ma być humor i zwiększona długość gry. Dla mnie wystarczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na tak samo rewelacyjną cenę (~90zł) w dniu premiery jak w przypadku 2 części. Może być odrobinę dłuższa, chociaż dwójkę męczyłem i tak z 1,5 miesiąca (ale ze mnie już taki grajek, np. niezbyt długiego Max Paynea 3 męczyłem od promocji muve, czyli od 22/11 do wczoraj :E )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim ma być humor i zwiększona długość gry. Dla mnie wystarczy ;)

I ma byc duzo pan do, ekhm, pogadania ;)

Generalnie nawet jesli zrobia wszystko tak jak w 1 to lykam te gre w ciemno.Dobrze, ze premiera w 2014 wiec jest szansa, ze zrobia to pod nowy sprzet i gra moze byc olbrzymia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na otwarty świat. Serio. Kolejnego tunelowego RPG poprostu niezzdzierze. Niewazne jak wszystko inne będzie dobre. Jeśli znowu będe miał chodzi po miniaturowych lokacjach która sa mniej-więcej wilkości przeciętnej mapy w FPS i gdzie nie można sie cofnąć do poprzednich etapow, to niech ich cholera trafi.

Chce otwartego świata conajmniej na miare Skyrim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zeby byl otwarty swiat bo w wiedzminie 2 byl takie zmudzenie a co tam bede pisac wazne zeby byla lepsza od dwojki :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

absolutnie redzi nie powinni się sugerować żądaniami otwartego świata. dzieci chcą popykać (pomieszkać?) w otwartym świecie? są dla nich skyrimy, obliviony i inne tego typu badziewia. trójka powinna być tak jak jedynka i dwójka tzn moc i wciągająca opowieść (bez zbędnego nabijania kilometrów) w wypasionej oprawie wizualnej.

edit: zresztą gra jest 18+ więc gimbaza powinna mieć zakaz wypowiadania się w tym temacie

Edytowane przez ghs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W drugą stronę też nie wolno przeginać, przy dużej otwartości świata nie da się opowiedzieć zwięźle dobrej historii, już nie wspominając o tak ważnych dla gry wyborach i ich konsekwencjach. Liczę na coś pomiędzy zamkniętym W2, a otwartym Skyrimem. Czyli w sumie taki Gothic, ale przykoksowany fabularnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja liczę na nasz słowiański humor :E

No i oczywiście na nieliniową fabułę, w której wybory miały by realny wpływ na koniec gry.

Strażnik: Jesteś wolna?

Dziwka: Nie, zapier*alam jak dyliżans :E:E:E:E

Taki humor będzie na starcie i ja biorę w ciemno :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja składam preorder jak tylko będzie taka możliwość. Tą grę można kupić w ciemno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że gra wyjdzie na konsole nowej generacji(równo z premierą na PC). Nie mam zamiaru modernizować komputera dla jednej gry, a konsolę sobie kupie i będzie na kilka lat :P

Liczę też, że powrócą do tego znanego z jedynki, bardziej swojskiego, "słowiańskiego" klimatu opowieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie coś dużego. Już sobie wyobrażam jak Geralt "przypadkiem" znajdzie się na froncie wojennym z Nilfgardem :E

 

W kwestii otwartości świata mam nadzieję, że REDdzi pójdą w stronę Gothic 2. Bo to obszar, który można starannie zaplanować i wypełnić, po czym wystarczy na duuużo grania. Ogrom i jednoczesna nijakość sandbox'ów do mnie nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...