Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Wzialem sie za kolejne przejscie Wieska i chcialem zdobyc osiagniecie z kartami do gwinta.

Jestem teraz pierwszy raz na zamku u Emhyra i na dziedzincu jest gostek, z ktorym mozna zagrac a gwinta, jednak za cholere nie moge go ograc.

Czy jesli pozniej wroce do zamku to bede mogl z nim zagrac o karte do kolekcji, czy musze to zrobic teraz? W Bialym Sadzie zebralem wszystkie karty jakby co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętaj to tak, on się chyba pojawia jako wykrzyknij i jest cały czas w tym ogrodzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie za długo zwlekaj, bo w pewnym momencie gry misja z kartami staje się przegrana - niewykonana.

 

Zdaje się, że jest to w momencie, gdy Wiesiu uruchamia misję od Zoltana w sprawie kart....

 

Dal tego musisz ograć tego kartofla w zamku Cysorza jak najszybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem otóż podczas uruchamiania Wiedźmina 3 napisy są polskie ale dialogi angielskie. Próbowałem już zmieniać SpeechLanguage na PL ale problem w tym że podczas uruchamiania gry samoczynnie zmienia się to na EN, wydaje mi się ze aplikacja Wiedźmina ma uprawnienia do zmiany tego pliku podczas uruchamiania ale nie wiem jak to zmienić. Szukałem już po innych forach i nikt inny nie miał takiego problemu. Z góry dziękuję za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dałeś uprawnienia tylko do odczytu?

 

Nie dawałem jeszcze żadnych uprawnień. Nie robiłem nic z plikiem bo nie za bardzo wiem co sie z czym je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zmieniłeś speechlanguage to sądziłem, że zrobiłeś to z pliku ustawień w moich dokumentach? JEśli nie, to tam zmień, nadaj atrybut że jest tylko do odczytu (prawoklik, właściwości) i próbuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona ;) Z dodatkami,Steam pokazuje 151 godzin. Grałem od kwietnia!!! Sama gra fenomenalna,u mnie 10/10 :thumbup: Gram dalej bo pełno znaków zapytania zostało (głównie na Skellige),a potem pewnie NG+.

A właśnie,zaczynając NG+ wszystkie znaki zapytania aktywują się od nowa,czy będą tylko te co pozostały? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ale ten Fall Creator Update spieprzył vsync. Co chwila mi spada z 60 na 30 co parę sekund. Wracam chyba do win7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera ale ten Fall Creator Update spieprzył vsync. Co chwila mi spada z 60 na 30 co parę sekund. Wracam chyba do win7

Jak dobrze że jeszcze nie dostałem tej aktualizacji ;) A jak dostanę info że mam ją do pobrania,to po prostu ją oleję. W innych grach też ludzie mają problemy po FCU :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zadnych problemow a mam juz go od jakiegos czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie mam zadnych problemow a mam juz go od jakiegos czasu

Tutaj może być tak samo jak z FH3,jednemu chodzi,innemu wywala z gry. Ja od dłuższego czasu włączyłem właśnie wczoraj FH3 i grałem kilka godzin,i żadnych problemów. Ok,ale to nie temat o aktualizacji Windowsa i Forzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak będziesz szedł drogą od znaczka szybkiej podróży i wejdziesz w ten rejon to po prawo będziesz miał zabudowę rozwaloną i w niej dziura do piwnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jak będziesz szedł drogą od znaczka szybkiej podróży i wejdziesz w ten rejon to po prawo będziesz miał zabudowę rozwaloną i w niej dziura do piwnic.

Dzięki wielkie :thumbup: A ja tam łaziłem chyba z pół godziny i tego zejścia nie znalazłem :( Ale już ogarnięte ;)

 

5021393600_1509648075_thumb.jpg 2681143600_1509648075_thumb.jpg 2467154700_1509648076_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W3 na GOG.com Witcher 3: Wild Hunt, The - Game of the Year Edition - 59,90 zł

Taniej nie będzie ;)

 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna cena.

 

Pójdzie mi na moim lapku:

i5-4210M CPU 2.60 GHz

8 GB RAM

GeForce 840M

 

?

tu sprawdź ;)

tu masz 

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu sprawdź ;)

tu masz 

 

Tam u góry na czerwono to FPSy? Jeśli tak, to słabo to wygląda.. :( Na innych filmikach też 20-30 FPS, więc chyba nie ma sensu kupować.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...