Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Monitor nie do tego gniazda wpiąłem...komputer pracował przez zintegrowaną kartę...

mad2.gif

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre zainstalwoałem wczoraj - od razu ściągnęła się aktualizacja i mam wersje 1.32.

 

Po 2h grania nie mogę zapisać gry wyskakuje info "*"Zapisy wykonane w tej wersji gry będą niekompatybilne z wcześniejszymi wersjami gry".

 

Jak uruchamiam skrótem to i tak otwiera mi się GOG.

 

Jak to teraz ogarnąć?

 

 

edit: w GOGu przy guziku "graj" jest napisane zainstalowana 1.32 zapisy gry zsynchronizowane.

 

 

 

Proszę o wskazówki jak dla laika.

Edytowane przez zyraf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisząc skrót miałem na myśli "skrót bezpośrednio do gry" - podaję ścieżkę u mnie, ale generalnie to na różowo zaznaczone powinieneś mieć tak samo u siebie:

 

"C:\Witcher 3\The Witcher 3 Wild Hunt GOTY\bin\x64\witcher3.exe"

 

Bo skrót do GOGa wygląda (przynajmniej u mnie) tak:

 

"C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\GalaxyClient.exe" /gameId=1495134320 /command=launch /path="C:\Witcher 3\The Witcher 3 Wild Hunt GOTY"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem tak jak mówisz, wyłączyłem też tą nakładkę w GOGu i dalej guzik nie ma opcji zapisu. Jak wyjdę do menu głównego zaczynam od nowa....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak prawdę mówiąc to z wyłączeniem zakładki chodziło o co innego - rwanie i szarpanie podczas obracania kamery w samej grze, to taki podstawowy trik dla grających na GOGu

 

a co do sejwów - no to chyba niestety czeka Cię restart gry, ale na szczęście i tak jesteś na samym począteczku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem tak jak mówisz, wyłączyłem też tą nakładkę w GOGu i dalej guzik nie ma opcji zapisu. Jak wyjdę do menu głównego zaczynam od nowa....

spróbuj tego może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak prawdę mówiąc to z wyłączeniem zakładki chodziło o co innego - rwanie i szarpanie podczas obracania kamery w samej grze, to taki podstawowy trik dla grających na GOGu

 

a co do sejwów - no to chyba niestety czeka Cię restart gry, ale na szczęście i tak jesteś na samym począteczku

 

 

No właśnie usunąłem wszystko i instaluje na nowo Wiedzmina i GOG - zobaczymy co się będzie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialny jest ten troll trep na wysepce :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A tu proszę!

Jestem w szoku, że na tak "nieszczególnych klamotach" (aby nikogo nie dotknąć) można w Wiedźmina 3 pograć na poziomie 45-55 fps!

 

Widać, jak bardzo smaczki - suwaczki dojeżdżają nam sprzęt ;).

 

Tak działał wiesiek u mnie na uber z cieniami high na gtx 750ti

https://www.youtube.com/watch?v=b7G3I-_Dg6A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema ziomale, gram se w wiedzmiaka se gram i gram i se gram i nagle jebut, problem z misją mam

 

 

ktoś wie jak to naprawić? z modami/bez modów/ odpaliłem wiedzmina z czystego klienta i usunąłem zawartość w moich dokumentach poza savegame dalej to samo? może jakaś poboczna misja z nią współgra?

 

Dodam, że od czasu do czasu respią tam sie 3 takie same ludziki do rozjebania i to tyle.. nie mam żadnej interakcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź w tym miejscu https://imgur.com/a/V6MccCK . Jeśli dobrze zaznaczyłem i zapamiętałem powinny tam być trochę większe drewniane drzwi

 

 

GOOOOŚCIUUUUU kurła!!!

postawiłbym ci piwo, albo 2

albo kurła 6pak, dzięki!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, bo tak dziwnie brakuje tekstur w tych miejscach w Novigradzie. Nie patrzajta na temp procka, testowałem Xeona, ale po założeniu Fortisa nie ma nawet 70C. Było to z starym prockiem i teraz z Xeonem też tak jest. W całej grze w Wiedźminie gdzie łaziłem, testowałem grafę itp takich rzeczy nie doświadczyłem, ja kto co na zdjęciu. W innych grach nie ma takich podobnych anomalii, żeby miało wskazywać na problem z grafą. Teraz mi się przypomniało, może być błąd, jeśli gra była zapisywana z modem HD reworked na tesktury, a teraz go nie miałem wrzuconego? Chyba to sprawdzę w takim razie.

 

https://i.imgur.com/onyO5ce.jpg

 

edit:

 

Ta właśnie sie skapnąłem jak tu pisałem, że to może być brak HD Reworked, którego nie miałem, zainstalowałem, i problem zniknął, w tym samym miejscu co na załączonym screenie, wszystko jest już w porządku, ale w tej najnowszej wersji trochu fpsów ubyło.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chciałem aktywować kod na gog aby pobrać serce z kamienia i mi nie przechodzi.

Możecie doradzić z czym może to być związane.

Chyba kiedyś to aktywowałem już na steam, ale ale konto tam mam już nieaktywne. dawno nie wchodziłem na steam.

Edytowane przez Mich486

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod Steam a gog to dwie różne sprawy. Nie aktywujesz kodu steam na innej platformie.

 

Odzyskaj sobie hasło na steam jak zapomniałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Wieśka3 i znowu jest fajnie.

Biały Sad jest najdokładniej wykonanym planem gry w całej grze.

Szkoda, że statyczna fotka nie oddaje całego piękna sceny, ale każdy, kto gra w W3 wie, jak to w dynamicznej formie wygląda.

 

6777855500_1552034950_thumb.jpg

 

Ta gra jest piękna... cytat z DOOM - film :)

I pewnie zostanie ze mną do końca, skoro od 2001 roku mam SSFE XD

 

5659529200_1552035040_thumb.jpg 4512182700_1552035042_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy... no parę razy :E

Ale to właśnie ma magnes.

Ja się obrażę na CD, jak nie dadzą co najmniej duże DLC do Wiesława3.

Takiej gry się nie opuszcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz odwrotnie: dla mnie W3 to gra na raz, głównie ze względu na niezbyt wciągającą mechanikę. Fabuła i jej realizacja (pod względem wizualnym i ogólnie) były świetne, dlatego traktowałem tę grę bardziej jako opowieść. Podstawkę byłem w stanie przejść tylko raz, a do czasu wyjścia DLC nie miałem starego save, a nie chciałem grać z przygotowanym zestawem podstawowych itemów do DLC, więc trochę oszukałem i pobrałem sobie save z internetu. Prędzej DLC przechodziłbym kilkukrotnie, bo tam klimat czuć na tyle mocno, że nawet sama opowieść potrafi zachęcić do wielokrotnego przejścia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@leven..no powiedz ile razy proszę.

Edytowane przez hennepin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zmieniłem treść postu, bo brzydki był :E

 

Ile razy ?

Może z 15 :hmm:

Nie liczę tego, frajda jest ważna.

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wręcz odwrotnie: dla mnie W3 to gra na raz, głównie ze względu na niezbyt wciągającą mechanikę. Fabuła i jej realizacja (pod względem wizualnym i ogólnie) były świetne, dlatego traktowałem tę grę bardziej jako opowieść. Podstawkę byłem w stanie przejść tylko raz, a do czasu wyjścia DLC nie miałem starego save, a nie chciałem grać z przygotowanym zestawem podstawowych itemów do DLC, więc trochę oszukałem i pobrałem sobie save z internetu. Prędzej DLC przechodziłbym kilkukrotnie, bo tam klimat czuć na tyle mocno, że nawet sama opowieść potrafi zachęcić do wielokrotnego przejścia. :)

 

Kwestia gustu.

Fabuła... po co grzebać w takich psychologicznych zagadnieniach ?

Świat otwarty z ładną grafiką, teksty są niesamowite, niestety wyglądamy na wiecznie najebanych i same kurwy dookoła.

A Wiesław sobie idzie i tyle.

Wolę to, niż uzurpowane zabijanie w GTA5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przegralem 30h i mnie juz znudzila, zrobie jeszcze podejscie ale jestem na etapie przewijania dialogow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @LeBomB nie chciałem tworzyć za długiego posta a wszystko jest w linku , poza tym najważniejszy jest import, eksport jest tylko koniecznością , taka Portugalia czy Hiszpania importowała sobie towary z kolonii "za darmo" i nie musieli eksportować niczego w zamian poza niewolnikami do pracy Pisałem trzeba analizować merytorycznie i logicznie co dobrego mamy dzięki byciu w UE a co jest złego w tym że jesteśmy w UE, a potem myśleć co w zamian  Jako bantustan kolonialny nie mamy za dużo do powiedzenia ale próbować trzeba  Napewno trzeba się cieszyć że Tusk to człowiek "Niemców" bo dzięki temu nie mamy wojny w Polsce, premier Grecji się wygadał kto dążył do wejścia do wojny za wszelką cenę gdyby nadal rządził PiS to podejrzewam ze w Polsce mogła by już być wojna , Niemcy chcą powrócić do partnerstwa z Rosją 
    • Tak to najlepiej też wyłączyć i możesz też odrobinkę zmniejszyć kontrast do 50 w HDR Game (ten tryb jest też lepszy od Vivid, ma lepsze kolory)
    • A wyłączenie Dark Enhance jeszcze trochę pomaga.
    • @voltq  1. Artykuł podaje dane z 2020 i 2021 roku 2. słowo klucz w tym co przytoczyłeś: importuje 3. co z eksportem? Czyli bez UE eksport spada o około 75% jeżeli przestanie się opłacać przez np. cło. Pogrubiłem produkty, które mają szczególne wymagania importowe do UE przez co nie wszystko da się eksportować masowo bez odpowiednich umów i spełnienia odpowiednich przepisów. 
    • To jest właśnie ten "minusik". W ASUS było po ciemnej stronie PQ, w AORUSIE w jasną stronę mocy Na szczęście jak wspomniałem wcześniej: Temperatura kolorów oraz poprawność kolorów jest bardzo dobra na poziomie TB400 oraz te błędy luminacji jasnej szarości występują we właśnie mniejszych "okienkach" 1-10% potem ta sama norma co w TB400.   Oznacza to że obraz jest lekko jaśniejszy niż TB400 ale ma więcej powera w high lightach dające po 1000+ nitów gdzie w tych wysokich nitach właśnie te błędy luminacji są wypalone ale w odbiorze to nie przeszkadza a lekko podniesione cienie można łatwo dostosować w ustawieniach np. gry czy kalibratorze. Podkreślę że nie jest to wyprany kolor albo wyprana czerń, (również to potwierdza koleś z TFTcentral) i nie miałem żadnych zastrzeżeń grając w Resident Evil'y a to horrory i dużo ciemności więc podbite znacząco cienie mogłyby zepsuć klimat gry nie wspominając o znacznie trudniejszej potem korekcie
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...