Skocz do zawartości
qjin

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Wiedźmin 3: Dziki Gon Next Gen Update  

106 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/zadowolona z aktualziacji wydanej przez CDPR

    • Tak
      51
    • Nie
      55
  2. 2. Czy zmiany graficzne dodane z opcją RT usprawiedliwiają tak duży spadek wydajności ?

    • Tak
      22
    • Nie
      84
  3. 3. Czy aktualizacja spowodowała że masz chęć przejść watek fabularny ponownie ?

    • Tak
      60
    • Nie
      46
  4. 4. Czy wraz z pojawieniem się aktualizacji zagrałeś w Wiedźmina 3 pierwszy raz ?

    • Tak
      10
    • Nie
      96
  5. 5. Czy gra w wersji DX11 (4.00) wygląda i działa gorzej od wersji DX11 (1.32)

    • Tak
      46
    • Nie
      60
  6. 6. Czy ufasz CDPR że stworzą Wiedzmina 4 conajmniej tak dobrego jak "3" ?

    • Tak
      40
    • Nie
      66


Rekomendowane odpowiedzi

Patrzac sie na zmodowanego Wieska korci mnie zeby wybulic na 2080ti

Rozum podpowiada 2070S+dobry monitor+dobre sluchawki+nowa myszka i klawiatura

 

Pojdzie tak zmodowany wiesiak w sensownych fps na 2070S?

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=3l6tkgvnB5U

Edytowane przez CharlieNeverForgottenXD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac sie na zmodowanego Wieska korci mnie zeby wybulic na 2080ti

Rozum podpowiada 2070S+dobry monitor+dobre sluchawki+nowa myszka i klawiatura

 

Pojdzie tak zmodowany wiesiak w sensownych fps na 2070S?

Jak wyłączysz HW i zejdziesz z cieniami na MED powinno być OK.

W ile FPS celujesz (jaki monitor i rozdziałka)?

Tu masz trochę mojego W3 na 1080ti (1440p).

VIDEO.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączysz HW i zejdziesz z cieniami na MED powinno być OK.

W ile FPS celujesz (jaki monitor i rozdziałka)?

Tu masz trochę mojego W3 na 1080ti (1440p).

VIDEO.

 

 

Sam nie wiem jaka rozdzialka. Mam telewizor LG B7 to celuje raczej w 4k. Jednoczesnie mysle nad kupnem monitora+rtx2070s albo rtx2080ti.

Jedyny problem jaki mam to jest kwestia mentalnego przyzwolenia NVIDII do idiotycznych cen jak kupie sobie 2080Ti. Szczerze to wole isc w amd. Fps to pewnie 30+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz isc w nvidia ale wolisz w ta parchata firme jaka jest amd , ktora po niespelna 3latach dogania ledwo nvidia nie wnoszac nic nowego. Dobre to AMD :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcesz isc w nvidia ale wolisz w ta parchata firme jaka jest amd , ktora po niespelna 3latach dogania ledwo nvidia nie wnoszac nic nowego. Dobre to AMD :E

no tak, ale rx5700xt dogania rtx 2070S chyba co? Czyli alternatywa jakas jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AMD kroi tak samo jak nvidia, przykład ceny RX 5700/XT. Gdyby mieli mocniejsze GPU z wysokiego segmentu to nie wątpię aby dali podobne ceny do nvidii RTX 2080 itd. :E

 

A co do wieśka to jak gram na podkręconym RTX 2070@2000Mhz w 4k i Wiesiek na kilku modach. Przeważnie 60fps, a jak dropnie do ~50fps to w sumie mi to rybka bo na g-sync nic nie rwie, a to mi w zupełności wystarcza do cieszenia się z widoczków.

 

O pseudo raytracingu przez reshade to zapomnij :E. To tylko mega ubijacz fps i nie działa to jak powinno, przy tym wprowadzając minimalne zmiany w oświetleniu.

Dużo lepszą robote robią mody oświetleniowe i praktycznie nic nie zabierają z fps

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale rx5700xt dogania rtx 2070S chyba co? Czyli alternatywa jakas jest

Tak tylko twoje uzasadnienie o mentalnej kwesti przyzwolenia to brzmi jak z deszczu pod rynne, AMD nie jest dobrym wujkkiem i nie "kroi" jak nvidia bo nie ma takiego portfolio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie racje. W takim razie potestuje rtx2070S co do monitora to wacham sie miedzy momentum a 27GL850B. Telewizor 4k juz mam to pewnie skonczy sie na tym LG jak bedzie dostepny w UK.

 

Zrobie wtedy dokladne testy wieska z modami vs xbox1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zdobyć unikatowa kartę od barona gdy już się powiesi? Ma gdzieś w swym gabinecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś powinna być u niego na chacie. Kiedyś miałem problem z kartą od Shani i wpadłem na takie informacje. Gdzie konkretnie, to nie wiem, bo normalnie wygrywałem kartę w gwincie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cos podjąłem ale w zadaniu nadal mam na czerwono i nie odfajkowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie cos podjąłem ale w zadaniu nadal mam na czerwono i nie odfajkowane

Bo w zadaniu masz

wygraj kartę od baron - to masz na czerwono jeśli się powiesił a nie wygrałeś wcześniej.

zdobądź kartę od baron - to zaliczyłeś jak wziąłeś kartę z pokoju barona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Spotkał się ktoś może z problemem, że podczasgry w Wiedźmina mysz oraz klawiatura czasami (nawet bardzo często) odmawiają posłuszeństwa? Dajmy na to, bięgnę przed siebie trzymając wciśnięty "W" na klawiaturze, gdy puszczę klawisz postać dalej jest w ruchu i w tym momencie gra nie reaguje nawet na sygnały z innych klawiszy. To samo z myszą. Ruszam po podkładce, a kamera nie reaguje, dopiero po chwili zaczyna działać.

Nie jest to tak, że gra się zacina, cały czas działa płynnie.

Widziałem już problemy z peryferiami przeczesując sieć w poszukiwaniu rozwiązania, ale nie znalazłem mojego problemu.

Nie napotkałem też tego problemu w innych grach, tylko Wiedźmin 3.

Edytowane przez Andragor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Spotkał się ktoś może z problemem, że podczasgry w Wiedźmina mysz oraz klawiatura czasami (nawet bardzo często) odmawiają posłuszeństwa? Dajmy na to, bięgnę przed siebie trzymając wciśnięty "W" na klawiaturze, gdy puszczę klawisz postać dalej jest w ruchu i w tym momencie gra nie reaguje nawet na sygnały z innych klawiszy. (...).

W czasie takiego "zacięcia" sterowanie przytrzymaj na chwilę równocześnie A + D (jeżeli grasz WSADem).

Daj znaka czy coś dało.

Edytowane przez JeRRy_F3D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podłączałeś inną klawiaturę?

Nie podłaczałem, nie mam aktualnie żadnej innej na stanie, ale coś postaram się zdobyć i sprawdzić.

 

 

W czasie takiego "zacięcia" sterowanie przytrzymaj na chwilę równocześnie A + D (jeżeli grasz WSADem).Daj znaka czy coś dało.

Dzięki za pomysł, przetestuję dzisiaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a klawiaturę masz przewodową czy bezprzewodową? jak to drugie, może ci się baterie kończą

spróbuj też podłączyć ją do innego portu usb

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie to, klawiatura i mysz po kablu.

Próbowałem na razie podłączać do USB 2.0 i 3.1. Przelecę dzisiaj wszystkie porty, może coś tam niedomaga.

 

Sprawdziłem każdy port USB dostępny w moim komputerze, żadnej różnicy.

Edytowane przez Andragor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra się ciągle świetnie sprzedaje. Szkoda, że pomimo takiego sukcesu nie będzie już żadnych fabularnych dlc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem w trakie ogrywania Wiedźmina 3. Podstawkę skończyłem i jadę dalej serce z kamienia ;)

Miałem ponad 2.5r przerwy od ostatniej rozgrywki i muszę przyznać, że sporo rzeczy zapomniałem więc tak jak bym grał pierwszy raz.

Edytowane przez DjXbeat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nabrałem sobie ochoty na przejście Wieśka jeszcze raz, już na nowym kompie, ale mam problem z głośnością. Choćbym wszystko nastawił na 100 to i tak jest bardzo cicho. Oczywiście mogę podgłośnić sobie w systemie na czas gry, ale tak raczej nie powinno być. Szukałem już po różnych forach i ludzie piszą, że wystarczy włączyć wyrównywanie głośności. Tylko, że ja nie mam takiej opcji, bo mam kartę SB Z i w panelu sterowników mam jedynie coś takiego jak "smart volume". Nie sądzę jednak, żeby to jakieś ustawienia czy sama karta były problemem, bo na 100% grałem już na niej kiedyś w W3. Mieliście może podobny problem?

 

Jednak pomogła opcja "smart volume", musiałem ją tylko ustawić na jakieś 80%. Ale to tylko rozwiązanie tymczasowe.

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja instaluje tylko mody na lepsze tekstury. Mody typu STLM według mnie pogarszają grafikę zamiast poprawiać. Chyba że znacie coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja instaluje tylko mody na lepsze tekstury. Mody typu STLM według mnie pogarszają grafikę zamiast poprawiać. Chyba że znacie coś lepszego.

 

Podobnie :) Pierwszy raz grałem na zwykłym PS4, teraz drugie podejście po 2 latach ogrywam na obecnym PC na max z HD Reworked 10.0 i gra się wyśmienicie. Pomimo, że wiele modów reshade wygląda interesująco, to jednak wolę standardowe kolory w Wiedźminie :) Początkowo próbowałem grać na myszce + klawiaturze, ale jednak pad z PS4 do tej gry jest dla mnie o wiele bardziej komfortowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HD reworked + PLM lub WLM stlm dla mnie też pogarsza oświetlenie do tego PLM exodus reshade i nie powiecie mi że wygląda gorzej niż vanilla :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...