Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

J33SUS

Cloud Gate - Ranking PCLab.pl

Rekomendowane odpowiedzi

[*] RemiKo - 28.357 pkt. - GTX 680 @ 1398 @ 3726 - i7 2600K @ 5.3GHz ScreenWynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] RemiKo - 28.357 pkt. - GTX 680 @ 1398 @ 3726 - i7 2600K @ 5.3GHz ScreenWynik

 

Ładnie Remik, muszę się zadowolić drugim miejscem. Za słaby mam procek i RAM żeby Cię wyprzedzić ;).

 

[*] Wooojciech1983 - 27.171 pkt. - GTX 680 @ 1436 @ 3802 - i7 3770K @ 4.9GHz Screen Wynik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] smilehunter - 5.571 pkt. - HD 7670M @ 690MHz @ 1050MHz (2100) - A6-3420M @ 2.6GHz ScreenWynik

 

[*] d4wciQ - 15.935 pkt. - HD 6970 @ 900 @ 1375 - AMD Phenom II X6 1090t @ 4.2GHz Screen Wynik

 

Na screenie obowiązkowo muszą się znaleźć screen z wynikiem testu Cloud Gate, a na nim GPU-Z, CPU-Z, notatnik z nickiem użytkownika oraz zakładka monitoringu(Afterburner/Evga Precision/GPU Tweak itp.) na której widoczne są zegary rdzenia oraz pamięci. W wyniku podajemy rzeczywiste zegary podczas testu z zakładki monitoringu, nie te odczytane z GPU-Z. Wynik nie będzie dodawany do rankingu jeśli screen nie będzie odpowiadał powyższym wymaganiom.

 

@d4wciQ Twój wynik ostatecznie mogę dodać, ale @smilehunter musi jeszcze raz zrobić test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy musi przestrzegać zasad, bo jak Ci pozwolę, to inni też będą chcieli. ;) Poproszę screena z programami i wystawię wynik.

 

J33SUS

Wooojciech1983 w temacie Fire Strike zmienił zasady wiec i ty możesz.

Pozwolę sobie go zacytowac:

 

"Postanowiłem jednak znieść wymóg monitoringu na screenie. Większość osób i tak nie wykonała screena z monitoringiem poprawnie tzn. nie pokazuje on informacji o zegarach w trakcie testu tylko stan po teście, u niektórych brakuje widocznego zegara pamięci. Więc i tak nie spełnia swojej roli - pokazanie poprawnie zegarów osiągniętych w trakcie testu. Jednak pamiętajcie aby w przypadku Keplerów nie podawać zegarów z GPU-Z ponieważ są one błędne tylko odczytać z monitoringu ale screen potwierdzający już nie będzie wymagany.

@Kadajo jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem i twój nick zgadza się w linku 3DMarka to nie trzeba screena. "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie mogę przymknąć na to oko. ;)

 

Tylko brak screena mi się nie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem obawy, wiec możecie zrobić tak, ze jeśli uważacie wynik za "nienaturalnie" wysoki to wtedy poprosić o screen weryfikacyjny.

Dla normalnych wyników powinien wystarczyć link weryfikacyjny Futuremarka - warunkiem jest zarejestrowany użytkownik o tym samym nicku co na Labie oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największa walka toczy się w mobilnych. :E Jutro dodam Integre z B820 i GT 105 M w duecie z C2D - ciekawe, czy pobiję @pawel5000. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] ivanos - 15.946 pkt. - GTX 480 @ GPU 900 @ MEM 2000 - i5 750 @ 4.0GHz Screen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Największa walka toczy się w mobilnych.

Ten test pasuje do mobilnych/słabych PC.

 

@ CrossTheSky

Radek też nie chciał Ci pójść wyżej :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[*] King Nothing - 6.970 pkt. - GTX 275 @ 725 @ 1200 - Intel E5200 @ 4.0GHzWynik

 

Screena nie zamieszczam, bo wszystko jest w linku 3dmarka.

procesor ma w tym 3dmarku ogromne znaczenie, co z reszta opisalem dzis w temacie o ograniczaniu GPU przez Procesor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ CrossTheSky

Radek też nie chciał Ci pójść wyżej :hmm:

Nie próbowałem więcej, tylko tak żeby mniej więcej zobaczyć wynik :) może potem jeszcze spróbuje podkręcić wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, widać, że niektorych to boli że ktos czegos nie musi wiec niech Wam będzie.

 

[*] King Nothing - 6.970 pkt. - GTX 275 @ 725 @ 1200 - Intel E5200 @ 4.0GHz Wynik Screen

 

 

PS. Kolego Wooojciech1983 jak narazie nie zauwazylem żadnego Twojego topiku ktory by mial niewiadomo ile wyników a najwiecej na ten temat pyszczysz. Pogadamy jak Twoj topic rozrośnie się do rozmiarów tego, ktory ja przejałem i musialem zaktualizowac go do 5 lat wstecz i wtedy będziesz mogl powiedziec cos na temat poswięcania swojego prywatnego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś dlaczego mam taki komunikat obok wyników: "GRAPHICS DRIVER IS NOT APPROVED"? Aktualnie używam sterowników 13.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uzywasz sterownikow beta, to normalne, ze nigdy nie beda one zaakceptowane przez 3DMarka za oficjalne/dozwolone (czyli NOT approved). Jesli jest to finalna wersja sterwonikow AMD, to widocznie tworcy 3DMarka nie dodali ich jeszcze do listy dozwolonych sterownikow (moze im sie nie chcialo, a moze maja inne powody). Ogolnie nie ma sie czym przejmowac, bo wyniku to w zaden sposob nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uzywasz sterownikow beta, to normalne, ze nigdy nie beda one zaakceptowane przez 3DMarka za oficjalne/dozwolone (czyli NOT approved). Jesli jest to finalna wersja sterwonikow AMD, to widocznie tworcy 3DMarka nie dodali ich jeszcze do listy dozwolonych sterownikow (moze im sie nie chcialo, a moze maja inne powody). Ogolnie nie ma sie czym przejmowac, bo wyniku to w zaden sposob nie zmienia.

 

Guzik prawda bo ja mam sterowniki beta i jakos mam valid results.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale dziś nie mam za bardzo dostępu do komputera, a na telefonie już się godzinę z tym wszystkim męczę i nie dam rady ogarnąć. :mad2:

 

Jutro zaktualizuje wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • 8k za używkę gdzie dostępna na stronie nvidia nowa za 7750? 
    • Może czas panowie się nauczyć języka angielskiego, pisze do tych, którzy MUSZĄ czytać napisy.
    • Koszt pracodawcy w Polsce zawsze trzeba brać pod uwagę, bo jest sporo ofert B2B i to właśnie koszt pracodawcy jest porównywany z kwotą netto na faktura (+ ew. brak płatnego urlopu, chorobowego itp.). W Polsce studia są bezpłatne bez względu na wyniki, a wszystkie publiczne uczelnie, z politechnikami włącznie, walczą o studentów łatwością zdobycia tytułu, a nie prestiżem. Ameby matematyczne bez najmniejszego problemu zdobywają tytuł inżyniera. Ogólnie to studia w Polsce coraz mniej znaczą. Ogólnie uznaje się, że kto ich nie ma jest plebsem znacznie gorszym niż kiedyś osoba bez zdanej matury czy po zawodówce. Z drugiej strony wiele branż gdzie wykształcenie nie jest prawnie wymagane zatrudnia ludzi po zarządzaniu itp. na stanowiska techniczne, bo i tak za dużo te studia nie dają. Z jednej strony uczelnie chwalą się współpracą z firmami w regionie, a z drugiej strony ta współpraca faktycznie nie ma miejsca. Zapewne chodzi o dodacje. A student na uczelni to rzecz święta, bo uczelnia ma płacone od pogłowia, a nie efektów nauczania. Wykładowcy i adiunkci, którzy starają się trzymać poziom są terroryzowani przez dziekanaty i najczęściej szybko przepuszczają osoby z zerową wiedzą. Praca na uczelni najczęściej opłaca się wyłącznie po to, aby zdobywać granty na badania potrzebne w prywatnym biznesie. Yo.
    • Miałem przyjemność poznać tę panią osobiście i wiem jak ciężko ją pokonać więc dla mnie trzeba mieć skila 😄.Widziałem kiedyś film na YT jak ktoś pokonał Midira nie lvl postacią jakimś sztyletem zwykłym.Dla mnie takie akcje 🤯,mistrzostwo świata i okolic .
    • Czasami zasadnym jest częściowe cytowanie rozbudowanego posta nawet tego bezpośrednio wyżej, aby było wiadomo to jakiej jego części wypowiedzi się odnosimy, zwłaszcza jak ktoś pisze duże laboraty, ale widać jest to jedno z najwyższych przewinień tutaj - spoko,  Wasz cyrk Wasze małpy.   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...