Skocz do zawartości
STALKERqwe

Assassin's Creed IV/4: Black Flag (2013) - PC, wątek zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

The next installment in the Assassin's Creed series will be coming in Ubisoft's 2014 fiscal year, and will feature a new hero in a new time period, Ubisoft CEO Yves Guillemot announced today during the company's third-quarter earnings call.

 

"We are delighted and proud to announce today that in financial year '14, we will introduce an all-new Assassin's Creed hero, within an all new team and time period, and we expect it to be another major leap forward for the franchise," said Guillemot. "It is the benefit of multiple teams working on multiple chapters of the product, each getting several years to make their versions of an Assassin's Creed game."

 

Guillemot added Ubisoft will share more details on the next Assassin's Creed title "very soon."

 

Ubisoft's next fiscal year will run from April 1, 2013, through March 31, 2014.

 

http://www.polygon.com/2013/2/7/3964124/assassins-creed-4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spekulujemy gdzie tym razem?

Zakładam, że dalej będzie progres jeśli chodzi o czasy... Może dziewiętnastowieczna Rosja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mi to już obojętne, byle żeby był to powrót do miast które będą urywać dupsko, a nie jak jakiś marny Boston czy NY.

Wcześniej chciałem rewolucję francuską, padło na amerykańską. Nadal nie pogardziłbym Egiptem czy Japonią(jaki okres historyczny pewnie w obu przypadkach jest dla każdego dobrze znany).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wreszcie Egipt, Chiny albo Japonia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Japonia była by super ale do ~1800, później to już IMO tak sobie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej to już wiadomo bo Asasyn to ma być Asasyn a nie wyobrażam sobie bohatera tej gry jak przykładowo jedzie czołgiem albo leci samolotem podczas drugiej wojny światowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież to nihil novi - sytuacja do przewidzenia, wręcz zapowiadana już wcześniej przez twórców.

 

Egipt jest mało prawdopodobny - Ubisoft twierdziło, że np. starożytny nie miał wiele do zaoferowania w porównaniu do wielu innych okresów historycznych. Hmm... Poza tym pracowali nad nową marką "Osiris", której prace zostały wstrzymane i której akcja właśnie rozgrywała się w Egipcie (szkoda w sumie, wcześniej spekulowano, że to nowy Prince of Persia). Chociaż może jeszcze wykorzystają to, co udało im się zrobić.

 

Celuję w Chiny albo w Japonię, w sumie mi jedno, bardzo bym chciał to albo to. :) Mam nadzieję, że wejście w nową generację (liczę właśnie, że wskoczą na nowy sprzęt) wiązać się będzie z większymi zmianami, a nawet całkowitą przebudową mechaniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna dobra wiadomość (przynajmniej dla mnie :))

Najpierw Wiedźmin teraz AC, rok 2014 będzie świetny.

Jak dla mnie, to odstęp między AC I i AC II był trochę za duży może tam by coś "wcisneli"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu ten kotlet od Ubi ?, ehh dali by już spokój z tym tasiemcem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rok 2014 będzie świetny.

Nowe AC może wyjść jeszcze w tym roku. ;) Wcale mnie to nie zdziwi i pewnie wtedy pozostaną ciągle przy silniku z AC3, może lekko usprawnionym (co nie jest złe, bo gra wygląda świetnie).

 

Już są pierwsze plotki. Podtytuł: "The Black Flags". :E

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_black_flags

 

znowu ten kotlet od Ubi ?, ehh dali by już spokój z tym tasiemcem

Trzecia część rozeszła się do sklepów w 12 milionach egzemplarzy. Też byś doił z tego, ile możesz. Na tej marce Ubisoft zarabia krocie i jak żadna inna seria dostarcza im przepełnione kabzy. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.. tylko ciekawe jak w kwestii technicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika piękna, ale jak dalej nowy ac będzie chodził tak na amd jak III to będę zły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zagrał w jakiś spin-off serii, ku-klux klany, troszkę dziki zachód, dużo dużo indian, plantacje bawełny etc :D kaniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej aby wybrali jakiś ciekawy okres historyczny z charakterystycznymi i autentycznymi postaciami, wokół których można stworzyć teorie spiskowe. Trójka pod tym względem imo wyglądała strasznie biednie, niby było ich najwięcej w serii, ale do da Vinciego czy Rodrigo Borgii z 2 to nie było nawet startu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej aby wybrali jakiś ciekawy okres historyczny z charakterystycznymi i autentycznymi postaciami, wokół których można stworzyć teorie spiskowe. Trójka pod tym względem imo wyglądała strasznie biednie, niby było ich najwięcej w serii, ale do da Vinciego czy Rodrigo Borgii z 2 to nie było nawet startu.

 

w każdej grze, z każdej postaci można wykreować kogoś charyzmatycznego, zamieszanego w X spisków etc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w każdej grze, z każdej postaci można wykreować kogoś charyzmatycznego, zamieszanego w X spisków etc. ;)

Ubi najwidoczniej ma z tym problem, z Waszyngtona zrobili jakiegoś nudnego ciamajdę, z Franklinem to w sumie nic nie zrobili w fabule.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi najwidoczniej ma z tym problem, z Waszyngtona zrobili jakiegoś nudnego ciamajdę, z Franklinem to w sumie nic nie zrobili w fabule.

Tu masz rację - trochę niewykorzystali potencjału, podobnie z tłem historycznym. Z drugiej strony - mieliśmy jednak kapitalne kreacje Lee (wg mnie było go za mało) oraz Haythama - jedne z lepszych w ogóle w serii, o ile nie najlepsze. AC 3, mimo lekkiego powiewu świeżości, było ogólnie dość nierówne (choć i tak lepsze niż większość odsłon w całym cyklu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haytham się rzeczywiście wyróżniał na tle całej reszty(żałuję że to takiej kreacji postaci nie wybrano na głównego bohatera).

Chciałbym jednak powrót do klimatu 2, misje szesnastki, odblokowywanie sekwencji video(czemu tego do cholery nie ruszono dalej?), klimat spisków, tajemnic. Rozmarzyłem się...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym jednak powrót do klimatu 2, misje szesnastki, odblokowywanie sekwencji video(czemu tego do cholery nie ruszono dalej?), klimat spisków, tajemnic. Rozmarzyłem się...

Ja bym nawet bardziej wolał powrót do klimatu z "jedynki" (dlatego nawet od starożytnych Chin czy Japonii wolałbym Egipt :D). Cała reszta z "dwójki" - tło fabularne było po prostu najlepsze w serii i najbardziej rozbudowane, co za tym idzie szkoda, że Ubisoftowi nie udało się nawet do tego zbliżyć w kolejnych odsłonach (nawet nie spróbowali, trochę przykre). Dzięki temu wszystkiemu, o czym piszesz, "dwójka" wciąz pozostaje na tronie w serii i jak będą trzaskać tak seryjnie AC, to wątpię, żeby to w ogóle nastąpiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jaki im jeszcze okres historyczny pozostał, który jest ciekawy i sprawdzi się w tej konwencji (oczywiście zakładając, że nie będą cofali się w czasie). I tak jestem zaskoczony, że nie zaserwują nam wojny secesyjnej w jakimś dodatku do trójki.

 

Ciekawa moim zdaniem przynajmniej byłaby pierwsza wojna światowa ze szczególnym uwzględnieniem rewolucji lutowej i październikowej w Rosji, bo te czasy idealnie by pasowały do ukochanych przez Ubi teorii spiskowych. No ale dla przeciętnego amerykańskiego gracza (a to ich główny klient) tamten okres to biała plama raczej, więc pewnie tego nie zrobią. Druga wojna moim zdaniem spokojnie byłaby do zrobienia - nikt nikomu nie każe czołgami jeździć/zdobywać Normandii. Skradankowy parkour po miastach okupowanej Europy, zabawa w partyzanta z dużym naciskiem na skrytość (więc broń palna mocno ograniczona), do tego teoria spiskowa na temat paranormalnych obsesji Hitlera i SS i voila - Assassins Creed 4 gotowy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie. Bo takie tło wymaga pracy...

Zas a propos settingu - "byle gdzie" byle znowu w imponujących maistach, a nie zapyziałych wsiach amerykańskich rednecków, w ogóle z daleka od rednecków... tylko zę niestety - wojna secesyjna wydaje sie prawdopodobna... I tu moje marzenia biorą w łeb... Tak tak, Boston i NY pewnie podrosły do tego czasu...

 

Japonia i Chiny? Kuszące, ale czy zabudowa tamtejszych miast pasowałaby do takiej jak AC gry?... Choć Egipt Faraonów chyba był pod tym względem jeszcze gorszy...

A możę powrót do Italii - tylko ze okresu schyłku Republiki i początkach Cesarstwa? :E

 

Zas tak właściwie to mnie się wciąż marzy Rewolucja Francuska. Paryż, inne miasta zresztą też, plus pole do popisu dla scenarzystów, broń białą wciąż w użyciu...

 

up - no ale to juz by chyba jakiegoś Batmana trzeba. Ograniczona bron palna... Już przy I Wojnie to nia bardzo ma prawo się udać, a przy drugiej? Pistolet u każdego, ciężkie i zwykłe karabiny maszynowe, granaty.... :Ok, gra jest zawsze umowna - patrz Batman czy nadchodzące Remember Me gdzie zamiast karabinów z rdzeniem Piezo mamy karate, no ale...

 

Właściwie też się zastanawiam ile pociagną, bo okresów gdzie dominowała broń biała i były spore miasta to wiele nie ma.... Tzn - mamy niby właśnie Rewolucję we Francji... Renesans już był - chyba ze Włochy też na Francję zmienimy... Hiszpania w czasach wojen z Islamistami? :E

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...