Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AnnYa

Jak robić zdjęcia za pomocą kamerki internetowej?

Rekomendowane odpowiedzi

wraz z kamerką dostałam programik AMCAP za pomocą którego mogę nagrywać tylko filmy, nie mogę natomiast robić zdjęć. Czy ktoś zna jakiś programik za pomocą którego mogłabym robić zdjęcia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli kamerka ci nie pozwala to nic nie zrobisz. Przykro mi. Ja mam to rozwiazane tak: Wchodze w moj komputer, na dole mam nazwe kamerki->wchodze w nia i tam w malym okienku pokazuje mi aktualny obraz. Obok mam opcje ZROB ZDJECIE. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezeli kamerka ci nie pozwala to nic nie zrobisz. Przykro mi. Ja mam to rozwiazane tak: Wchodze w moj komputer, na dole mam nazwe kamerki->wchodze w nia i tam w malym okienku pokazuje mi aktualny obraz. Obok mam opcje ZROB ZDJECIE. Pozdro.

 

 

przecież to niemożliwe żeby nie można było przechwytywać pojedynczego kadru z kamerki A obraz chwycony przez windows jest do d...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies corel photopainty nie potrafia zrobic zdjecia? tam gdize sie normalnie skanuje, pobierz obraz i chyba mozna wybrac kamerke :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz moze jaka masz ta kamerke (model i firme). Jesli nie mozna nia robic zdjec to musi byc jakiejs bardzo kiepskiej i nieznanej firmy, albo kosztowac 10 PLN, az mi sie wierzyc nie chce w to co piszesz. Sprobuj albo zainstalowac inny program, albo sciagnac moze aktualizacje do swojego moze :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spox.

Wraz z AMCAP dostałaś napewno VideoImpression 1.xx i tutaj masz opcje (ikonka scanu i foto) ;)

vvv3pt.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...