Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MikeL

1st rule of Drive Club - Do not talk about Drive Club. ;)

 

No, zobaczymy, co z tego wyjdzie i czy singlowy gracz będzie miał tu czego szukać. Trudno oprzeć się skojarzeniom z TDU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemnie to wygląda, ale wolałbym jakieś info o nowym GT. Z drugiej strony konwencja freeride ostatnio bardziej mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, pierwsze skojarzenie jakie miałem to właśnie TDU. Z tym że w tym przypadku immersja jest jeszcze większa - to obchodzenie pojazdu, dotykanie każdej jego części... :Up_to_s:

W TDU rozglądanie się po kabinie dawało mi sporo frajdy a tutaj dodatkowo mamy te wszystkie czynności jak animacja wsiadania, zapinania pasów, wkładanie kluczyka do stacyjki/wciskanie guzika "start engine". Chciałbym bardzo aby tryb single nie został potraktowany po macoszemu czy (tfu, tfu) w ogóle nie wzięty pod uwagę. Lubię sobie w spokoju pośmigać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem przyjemnie to wygląda, ale wolałbym jakieś info o nowym GT. Z drugiej strony konwencja freeride ostatnio bardziej mi odpowiada.

 

GT pewnie pojawi sie w 3/4 gena.

 

C odo Drive... wow, mam nadzieje że będzie to porządny tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada jak hybryda Shifta z NFS:HPbC, PGR, TDU i FH - zobaczymy na ile indywidualnej tozsamosci zachowa ten tytul. Szkoda ze Evolution nie dlubie przy nowym WRC badz MotorStorm (przy mocy sprzetu mogliby sie wreszcie zblizyc do wlasnych renderingow z 2005).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie gra jest mocno wzorowana na FM4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też odniosłem takie wrażenie po wyglądzie aut :E.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznać że zapowiada się cudnie (coś jak render z początkowego filmiku z ostatniego Hot Pursuit).

Uporządkowałem nieco pierwszy post. Teraz jedno z ważniejszych zagadnień - 30fps czy 60fps :P

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo wyjaśni się na E3 - pojawi się pierwsze grywalne demo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Ponoć DriveClub to tylko wyścigi po wyznaczonych trasach... Liczyłem na otwarty świat, no ale trudno. Może The Crew to wynagrodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi że będzie w Plusie... nie no jasne, i tak na początek muszą dać z braku tytułów coś premierowego tylko skoro potencjalną kasową perełke wrzucają za free to coś mi tu nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Ponoć DriveClub to tylko wyścigi po wyznaczonych trasach... Liczyłem na otwarty świat, no ale trudno. Może The Crew to wynagrodzi.

Ostatnio też sobie tak podumałem że o wiele bardziej rajcujące byłoby dla mnie sandboxowe jeżdżenie. Z tym będę musiał poczekać do TDU 3 o ile w ogóle się ukaże. W każdym bądź razie liczę na wiele godzin świetnej jazdy w DriveClub. W sumie to przez niego biorę PS4 na premierze :)

 

Ale ponoć ta wersja Plusowa ma być okrojona.

Z tego co wypisują w sieci będzie mniej tras i samochodów ale będzie sobie można zrobić upgreade do pełnej wersji za mniejsze pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa po 60/30 fps (ciągle jest 30), czy ps4 będzie obsługiwać dotychczasowe kierownice (np. DFGT, G25/27 itp). Żebym się przypadkiem nie zdziwił niemiło...

Dodałem trailer z gamescom w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być raczej problemu z rzeczami tego typu. Konsole Sony od zawsze wspierały szeroki wybór akcesoriów od innych producentów i tym razem też się nic nie powinno zmienić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno być raczej problemu z rzeczami tego typu. Konsole Sony od zawsze wspierały szeroki wybór akcesoriów od innych producentów i tym razem też się nic nie powinno zmienić.

Tak się zastanawiałem tylko czy coś im do łba nie strzeli i nie wyjdą z jakąś kierą ps4 only ale rzeczywiście, to jest mniej prawdopodobny scenariusz.

Edytowane przez AvengerGT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno tylko online. Szkoda

Gra ma kłaść duży nacisk na online ale ze strzępków info po sieci można się doczytać że single też będzie a w tym jakaś kampania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej spodobało się sterowanie jedną ręką, takie prawdziwe :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...