Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

 

Czy jak nie posiadam Wiedźmina, to żeby posiadać to samo, co oferuje GoTY, to muszę kupić?

 

- Wiedźmin 3: Dziki Gon 38,00 zł

- Wiedźmin 3: Dziki Gon Pakiet Dodatków 42,00 zł

- Wszystkie bezpłatne dodatki

 

Czy najnowszy Patch to 1.63? Czy wersja na PS4 Pro w 4K została poprawiona względem Patch 1.61?

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podpinam się pod powyższy post :P

Nigdy nie grałem w wiedźmina i tego typu gry, ale trzeba wspierać polskie produkcje i za taką cenę to aż grzech nie kupić :P

 

PS

Pytanie do posiadaczy Wiedźmina, możecie zobaczyć ile zajmuję gra z dodatkami lub bez?

Mam mało miejsca, a trochę nie chcę mi się wierzyć, że taka rozbudowana gra zajmuje 20gb (podstawka)

Edytowane przez Guli17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VAMET tak, Edycja Gry Roku to podstawka i wszystkie dodatki, łącznie z bezpłatnymi DLC, przez miesiąc była promocja na cyfrową wersje GOTY za 63zł, teraz nie wiem, ale pudełka w sklepach stacjonarnych też widziałem w okolicach 80zł, czyli podobnie jak teraz cyfrowo podstawowa, plus dodatki w sklepie PS Store. U mnie w wersji Gry Roku pokazuje, że mam najnowszą wersję i jest to 1.62, tak to wygląda:

 

78Pc6bf.jpg

 

Wydaje mi się , że zaktualizowany podstawowy Wiedźmin z dodatkami, nie różni się od zaktualizowanej Edycji Gry Roku.

 

 

Guli17 Edycja Gry Roku zajmuje u mnie na dysku 40,64 GB, nie wiem ile zajmuje podstawowa i dodatki, ale na stronie sklepu PlayStationStore powinno być podane ile potrzeba miejsca na dysku na poszczególne pozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie naszło, że może wbiłbym w końcu pierwszą platynę w swojej krótkiej konsolowej karierze, a ulubiony tytuł będzie do tego najlepszy. Pytanie czy już dupa zbita, bo kilkadziesiąt godzin nabite, jestem w Novigradzie, a od początku gry gram na poziomie trudności Krew, pot i łzy, jak skończę grę w te sposób, to później trzeba będzie przejść choćby sam główny wątek od samego początku na Droga ku zagładzie ? Żadne wczytywanie sejvów nic tu nie da ? Nie pomyślałem o tym wcześniej, a pomysł przyszedł w Novigradzie :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Kupiłem edycję GOTY i chwilę pograłem.. Kurcze jak to ładnie teraz śmiga... Kiedyś grałem bodajże na zwykłym PS4 (wydanie premierowe) i działalo dużo gorzej .. Teraz niby mamy 30fps ale czuje sie jakby było nawet wiecej ilości klatek. Gra obsługuje HDR i 4K.. Tylko czy ten HDR faktycznie jest taki dobry? Jeszcze nie mnie oceniać. Jak będę już na porządnie grał to pewnie dopiero zobacze..

 

Pewnie to patche poprawiłby wydajność na konsoli. Może ma to związek z wydajniejszym modelem PRO.

 

skunRace ty ostatnio w to grasz i jak odbierasz optymalizacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na doczepkę, ale jakiś tam jest. Gra dostała tyle patchów od premiery, że już nawet na podstawowym ps4 w miarę normalnie działa. Pro dostało specjalny update

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

HDR jest spoko. Wyłączyłem i włączałem HDR dla podglądu i jest spoko możę nie ma efektu WOW jak w Horizon czy Forza ale i tak lepiej DUUŻO lepiej niż w SDR. Dla mnie Spoko :)

 

Pograłem teraz dłużej i faktycznie gra działa duużo płynniej.. niz przy PS4 FAT.

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

HDR jest spoko. Wyłączyłem i włączałem HDR dla podglądu i jest spoko możę nie ma efektu WOW jak w Horizon czy Forza ale i tak lepiej DUUŻO lepiej niż w SDR. Dla mnie Spoko :)

 

Pograłem teraz dłużej i faktycznie gra działa duużo płynniej.. niz przy PS4 FAT.

 

Ponoć aktualizacja ostatnia coś skopała i słychać co jakiś czas trzaski w głośnikach, czy usłyszałeś je grając na PS4 Pro? Tak samo ponoć HDR coś namieszał, bo niby na początku, jak Geralt bierze kąpiel, jest najazd na ognisko, które słychać jak się pali, ale ognia nie widać ;)

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Witam uprzejmie

 

 

 

Ponoć aktualizacja ostatnia coś skopała i słychać co jakiś czas trzaski w głośnikach, czy usłyszałeś je grając na PS4 Pro? Tak samo ponoć HDR coś namieszał, bo niby na początku, jak Geralt bierze kąpiel, jest najazd na ognisko, które słychać jak się pali, ale ognia nie widać ;)

 

Z poważaniem

 

Nie nic nie słyszałem.. Chyba że w dalszej fazie gry.. Grałem max 1h..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skunRace ty ostatnio w to grasz i jak odbierasz optymalizacje ?

Bardzo dobrze, rzadko występujące spadki poniżej 30 klatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Bardzo dobrze, rzadko występujące spadki poniżej 30 klatek.

 

Cieszę się.. Z chęcia przejde za miesiąc lub szybciej zacznę grać z Dodatkami :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram cały czas, na Skellige własnie dotarłem, tylko przez te upały od tygodnia nie mam ochoty na granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Co zrobić gdy w queście pobocznym np trzeba jakiś skarb zebrać ale ja już tam wcześnie byłem i zebralem i okazało się przez to takie zadanie poboczne że nie mogę zaliczyć oraz przeprowadzić rozmowę z enpecem. A skarbu nie moge zebrać ponieważ juz to wcześniej zrobiłem. Jak zaliczyć takie zadanie poboczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak umieszczę swój znacznik na mapie to da się tak zrobić, żeby potem działała "nawigacja"?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Wiesiek znowu nie gada.

Kiedyś to rozwiązałem, ale teraz chciałem popykać, a nie szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, leven napisał:

Kurde... Wiesiek znowu nie gada.

Kiedyś to rozwiązałem, ale teraz chciałem popykać, a nie szukać.

dodawałeś mody w międzyczasie?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, *** ChOpLaCz *** napisał:

dodawałeś mody w międzyczasie?

 

Czas temu - GOG

 1.jpg 2.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 4 K jest pięknie :)

No i 64 stC !! na GPU

4.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...