Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No też się nastawiałem na ten rok, ale co najmniej w drugiej połowie, o ile będzie w co grać, bo chciałem jeszcze na obecnym plusie "zdążyć", bo później konsola i plus w jednym czasie, to za dużo na raz powiedzmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś szczególnie napalony nie byłem, w sumie to mam jeszcze tyle tytułów do przejścia że starczy mi na cały 2014, więc nawet w jakimś stopniu się cieszę tongue.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Nice, biorę pewnie Day One (219 zł na konsolach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba jednak mamy Ciri i na pewno mamy Tywina Lannistera, jako cesarza Nilfgaardu ... bigsmile.gif

Jaram się nieziemsko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

i na pewno mamy Tywina Lannistera, jako cesarza Nilfgaardu ... bigsmile.gif

Jaram się nieziemsko.

 

Kto gra w Wiedźmina bez polskiego dubbingu? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto gra w Wiedźmina bez polskiego dubbingu? :P

Też fakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nice, biorę pewnie Day One (219 zł na konsolach).

 

Pytanie raczej kto nie bierze ;)

Edytowane przez BrocX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciri, Yennefer, Letho z dwójki, cała ekipa. W 2015 roku walka o GOTY może się okazać mało ekscytująca. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi wrażenie, nie powiem. Tylko jak W3 będzie prezentował się na PS4? Bo ja już w pieca nie będę inwestował, a w planie jest tylko PS4 (tak pod koniec lub na początku 2015). Ciekawe kiedy zobaczymy materiały z konsol :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto gra w Wiedźmina bez polskiego dubbingu? :P

No właśnie powiem Ci, że ja chyba zagram wpierw z angielskim. :E

 

Polski dubbing:

 

http://www.youtube.com/watch?v=WxrnGjUNDoc

 

Choćby Dziki Gon brzmi IMO lepiej po angielsku. Emhyrowi głosu użyczył Charles Dance, czyli sam Tywin Lannister. ;)

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MikeL

Choćby Dziki Gon brzmi IMO lepiej po angielsku.

 

Owszem, też tak uważam, choć sam Wiesek brzmi jakoś dziwnie w ichnim. ;)

 

Poza tym grając po ingliszu stracę wiele lokalnych smaczków, więc nie warto. Może przy kolejnym przejściu. :)

Edytowane przez MikeL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko, że gry wychodzące w Q1 praktycznie nigdy nie zdobywają Goty :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy będzie GOTY czy nie, ja i tak biorę w ciemno :E Jaram się. Mam wielką ochotę na RPG w takim stylu. Część druga bardzo mi się podobała. Czekam też na grę twórców Demon Soul's, ten ostatni krótki gameplay również mnie kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biero steelbooka, będzie do kolekcji, no i więcej materiałów nie oglądam, coby samemu wszystko odkrywać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Geralt w angielskiej wersji brzmi strasznie nijako.

 

Co do Gonu - odnoszę wrażenie, że na nowym zwiastunie jest inny głos niż na VGX 2013. Nawet porównywałem i brzmi inaczej. :hmm:

W tym nowym bardziej mi pasuje polski Dziki Gon.

 

Natomiast w roli Cesarza podoba mi się bardziej wykonanie Dance'a - przynajmniej w tym zwiastunie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogromne wrażenie zrobił na mnie zwiastun - coś niesamowitego. W przypływie ekscytacji zamówiłem kolekcjonerkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwiastun robi szał. Podjarałem się tak że od razu kliknąłem żeby zrobić preorder w postaci kolekcjonerki na PS4. Ale jednak zrezygnowałem, 200zł za figurkę która mi się nawet nie podoba to przesada. Reszty dodatków nie biorę pod uwagę bo mnie nie jarają jakieś naklejki czy steelbook. Kupię w dniu premiery zwykłą wersję na Allegro.

 

Co do grafiki to nie jestem graficznym onanistą ale sorki ale ta choinka po lewej wygląda tragicznie:

 

http://abload.de/img/wiesiek1pif9.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kolekcjonerkę jedynki Wieśka i jest to jedyny zakup tego typu. Do tego był tak jakoś bez sensu - artbooki były obejrzane raz, bo nikt z moich znajomych nie podziela zainteresowań, talia kart nieużyta ani razu, medalion tylko ciążył przy kluczach aż się zerwał...

Wydania kolekcjonerskie wyraźnie nie dla mnie.

 

Co do grafiki to nie jestem graficznym onanistą ale sorki ale ta choinka po lewej wygląda tragicznie:

przy Wieśku, dla mnie grafiki może w ogóle nie być a Geralt może się składać z 5 poligonów - liczy się historia i chciałbym by ktoś (Sapkowski) spisał ją w formie opowiadań (oczywiście mam na myśli historie przedstawione w grach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak samo ale skoro dają 5 na krzyż zdjęć to powinny być dopieszczone w każdym calu a tu taki babol ;)

 

Co do kolekcjonerek to gdybym miał je kupować to obstawiłbym pół pokoju figurkami assassynów, batmanów, sub zero i scorpiona (ta z ostatniego MK naprawdę mi się podobała). Wg mnie do kolekcjonerek powinni dawać t-shirty.

Edytowane przez GIZIU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, też tak uważam, choć sam Wiesek brzmi jakoś dziwnie w ichnim. ;)

Geralt w angielskiej wersji brzmi strasznie nijako.

Faktycznie jest gorzej, ale czy nijako? Mi pasuje, choć oczywiście Rozenek jest bezkonkurencyjny. ;) Ewentualnie Żebrowski - jedna z niewielu dobrych rzeczy w serialu.

W tym nowym bardziej mi pasuje polski Dziki Gon.

Gon brzmi mi znów jakoś tak bełkotliwie w polskiej wersji. :hmm: Angielski Gon w poprzednim trailerze faktycznie robił lepsze wrażenie, ale nadal bardziej mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...