Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

3dix

Publiczne "Ulubione" na YouTube

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

od pewnego czasu zauważyłem, że YouTube ustawiło domyślnie playlistę "Ulubione" na prywatną. Po wejściu na nią, gdy jest się zalogowanym, pojawia się monit:

 

Ta playlista jest prywatna. Możesz ją udostępniać, ale inni użytkownicy zobaczą ją dopiero wtedy, gdy ustawisz ją jako publiczną.

No to fajnie, myślę sobie, przestawię na publiczną i będzie hulać.

 

No ale niestety, takiej opcji nie ma.

 

Czy jest jakiś sposób by jednak uczynić tę playlistę publiczną?

 

Była to dla mnie bardzo użyteczna funkcja, jako że mam tam dużo filmów i często ze znajomymi oglądaliśmy filmy z tejże playlisty na innych komputerach bez logowania.

 

Wkurzyło mnie podejście YouTube'a - Google'a, że niby daje możliwość wyboru publiczna - prywatna, a tak naprawdę to tylko złudzenie. Nie wiem, czy to tylko bug czy jednak zamierzony efekt. Jeśli to drugie - to po co? Jaki może być sens ukrywania playlisty "Ulubione" do widoku publicznego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano chociażby po to, że nie wszyscy sobie życzą, żebyś oglądał co dodali sobie do ulubionych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lajtowo, mogłoby być domyślnie jako prywatnie. Ale kto chce to powinien móc zmienić sobie na publiczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Nie jest ustawiona domyślnie jako prywatnie. Właśnie sprawdziłem i ulubione jest dostępne nawet bez konta na youtube a nic nie zmieniłem w tym zakresie. Zmieniło się położenie tego, ale to już dłuższy czas temu, i jest publicznie.

 

Wchodzisz na swój kanał, dalej na Playlists i tam masz Favorite videos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dziwne, teraz faktycznie działa. Ale był moment, że było to zablokowane. Dziwi mnie to.

W sumie to coś tam przestawiłem w ustawieniach kanału i może to to zblokowało. Chodziło o powiadamianie o dodaniu filmu do prywatnej playlisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem.wie ktos w jaki sposob to rozwiazac ? - bo jak rozumiem u osoby powyzej ten problem sam sie rozwiazal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórzcie sobie jakąś osobną - publiczną playlistę i tam wrzucajcie co Wam się spodoba, co za problem : P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwórzcie sobie jakąś osobną - publiczną playlistę i tam wrzucajcie co Wam się spodoba, co za problem : P?

 

osobne playlisty maja ograniczenia ilosciowe dodanych klipow ;/ poatym jak widac jest jakas mozliwosc zeby lista ulibionych byla jako publiczna ;/ ja swoja kompletowalem ponad 5 lat wiec nie zamierzam jej rozwalac z takiego blachego powodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaznaczylem jak powyzej w zalaczniku ale ciagle wyswietla sie ze lista jest prywatna.moze moglaby jakas osoba mi to zmienic ? ;/ podalbym na priv login i haslo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepiam się do pytania i prośby!

Zrobiłam już chyba wsztstko ale playlista nadal jest prywatna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...