Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

PIERSCIONEK

Pytanie o nagrywarke DVD LG - czy to normalne że..

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie o nagrywarke DVD LG - czy to normalne że przy nagrywaniu filmow DVD bufor nagrywarki skacze mi zawsze z 95% na 98% i odwrotnie, to nie pokaże 96% czy 97% tylko 95% albo 98%. dlaczego tak skacze, i czasami jesszcze wskoczy 92%. nagrywam z predkoscia x4 bo za szybko to nie zdrowo:) Wie ktos moze czy to jest normalne czy cos jest nie tak !? Bardzo bym prosil o pomoc jesli cos ktos wie na ten temat.

 

POZDR

 

Ps-- bufor ścieżki odczytu jest 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum PCLab'a :thewave:

Tak, takie skakanie bufora jest normalne. Gorzej by bylo gdyby spadal non-stop ponizej 50.

Nie powinienes sie wiec martwic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to jak najbardziej normalne. Gratuluję dobrego zakupu! Też mam taką nagrywarkę :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, a juz sie zmartwilem ze z nia jest cos nie tak:)

Mam jeszcze takie jedno pytanko ale odnoscie sieci i zadalem je w dziale POZOSTAŁE KOMPONENTY I PERYFERIA. Jak by moze ktos sie znal dobrze na sieciach...

 

 

POZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie smiecic kolejnym tematem to zapytam tu.

"ATAPI Incompatible" co to do cholery oznacza?

Nagrywarka LG, wpieta na miejsce starej nagrywarki TEAC, wyskakuje taki komunikat przy starcie kompa i jak nacisne F1 to windows normalnie startuje i jest ok.

Nagrywarka dziala (nagrywa i odtwarza) jak trzeba.

HELP ME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wgraj sobie najnowsze stery ATAPI Force czy jakos tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to jak najbardziej normalne. Gratuluję dobrego zakupu! Też mam taką nagrywarkę :E

Sziva a skąd wiesz że chłopak ma 4163B może kupił starszy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie,

mam cdrom lg, nagrywarkę cd lg, teraz kolej na dvd lg (nagrywarkę)

ale tu powstaje wątpliwość po przeczytaniu kilku artykułów z czasopism

komputerowych...

dvd lg - dla nie wymagających...

sony - dla zaawansowanych...

plextor- dla maniaków...

 

jak to praktycznie "uśrednić"? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sziva a skąd wiesz że chłopak ma 4163B może kupił starszy model.

 

W myślach czytam i przez ściany widzę. :Up_to_s:

Jeśli chłopak ma taki problem, to pewnie nie wystąpił on po jakimś czasie od kupna nagrywarki, tylko zauważył go zaraz po kupnie. Prawdopodobnie nie zwlekał z zadaniem pytania, więc nagrywarka została kupiona niedawno - na 95% jest więc to model 4163B, bo takie teraz są w sprzedaży, a starsze trudno dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W myślach czytam i przez ściany widzę. :Up_to_s:

Jeśli chłopak ma taki problem, to pewnie nie wystąpił on po jakimś czasie od kupna nagrywarki, tylko zauważył go zaraz po kupnie. Prawdopodobnie nie zwlekał z zadaniem pytania, więc nagrywarka została kupiona niedawno - na 95% jest więc to model 4163B, bo takie teraz są w sprzedaży, a starsze trudno dostać.

Możliwe, jak ja kupowałem to właśnie 4163B były trudne do dostania a 0B było od groma. A jaka teraz jest sytuacja jest na rynku to nie wiem, przestałem się interesować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje Wam wszystkim wyboru tej nagrywary !!!

 

Badz co badz ja nie narzekam, a jesli chodzi o wspomniane wczesniej watpliwosci co do zakupu LG DVDRAM to nie ma co usredniac tylko poprostu 'klausfan' trzymaj sie tego co do tej pory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie smiecic kolejnym tematem to zapytam tu.

"ATAPI Incompatible" co to do cholery oznacza?

Nagrywarka LG, wpieta na miejsce starej nagrywarki TEAC, wyskakuje taki komunikat przy starcie kompa i jak nacisne F1 to windows normalnie startuje i jest ok.

Nagrywarka dziala (nagrywa i odtwarza) jak trzeba.

HELP ME

 

Ustawiles ja zworka na master ? [ jesli jest sama na tasmie ? ] ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Świetne rady, autor tematu gra w 3440x1440, więc jakim cudem warto zmieniać 4070Ti na 4070Ti Super, skoro premiera RTX 5000 jest tak nieodległa ? Zanim braknie mu 12GB VRAM w tej rozdzielczości to będzie premiera RTX 6000. Więc @andriejek69 jak masz zmieniać teraz kartę to albo coś dużo mocniejszego, albo czekaj na nowe RTXy. Chyba, że faktycznie chcesz pograć w Cyberpanka z Path Tracingiem, ale tam nawet 4070Ti Super z 16GB to będzie za mało. Zrobisz ja uważasz, ale osobiście uważam taką zmanię za kompletnie bezsensowną, bo obecna kara Ci wystarczy do tej rozdzielczości, a jak zmieniać to na 4090, żeby faktycznie poczuć różnicę, teraz dostaniesz 10% to wydajności. Jedyna opcja to sprzedaż obecnej karty za dobrą cenę i niewielka dopłata.
    • Trudne się wylosowało... Monitorów z tunerem jest jak na lekartwo a szybszych niz 60hz tym bardziej. Nie ma mowy też o oledzie ani miniledzie z tunerem chyba że chodzi o telewizor to już prędzej coś znajdziesz.  Nie podałeś specyfikacji swojego komputera to też niezbyt można powiedzieć czy poradzi sobie z monitorem 4k np. (Samsung monitor m7 i m8) mają smart tv ale tunera już nie mają... Dodatkowo są na matrycy VA co nie każdemu może przypaść do gustu. Najlepszym rozwiązaniem będzie kupno możliwie najlepszego monitora na miniledzie/oled (jeżeli nadal mówimy o budżecie 4000zł) i jakiegoś smartboxa (googletv) z tunerem i podłączenie go do monitora poprzez HDMI.
    • Witam Proszę o ocenę zestawu do grania w 1440p i ewentualne propozycje zmian, chciałabym żeby wszystko zamknęło się w 7tys. Preferuję połączenie Intel/Nvidia, najlepiej jak najmniej RGB, dyski już posiadam (2 SSD Sata). Procesor i5 14600KF Karta Gigabyte GeForce RTX 4070 Super Windforce OC 12GB Płyta główna MSI B760 Gaming Plus WIFI lub MSI MAG B760 Tomahawk WIFI (wcześniej rozważałam również Gigabyte B760 Gaming X AX) Zasilacz Seasonic Focus GX - 750W Lexar Ares RGB 32GB 6400MHz CL32 Obudowa Genesis Irid 505F Z chłodzeniem mam problem, ponieważ chciałam zakupić Deepcool'a AK620, jednak nie jest dostępny w sklepie komputronika (sklep wybrałam ze względu możliwości odbioru komputera w moim mieście). Niestety ten ma dość ograniczony wybór chłodzeń. Tak samo jak widać mocno zastanawiam się nad płytą główną, jestem otwarta na propozycje.
    • https://www.rtings.com/monitor/learn/research/vrr-flicker  
    • Ja czego nie rozumiem? No ja rozumiem jaka jest różnica pomiędzy odbiornikiem prądu a generatorem. Z tego co widzę hybrydy się zgłasza. Czy Ci się to podoba czy nie. To nie jest offgrid.  Tak samo jak magazyn energii. Mimo iż ludzie używają je wewnątrz domu, to muszą być zgłaszane.  To że chińczyk mówi, że falownik nie wysyła nadmiaru energii poza sieć nie ma żadnego znaczenia jeśli podepniesz to do sieci.  Czy na rondo nie ma liczników? Na enmasz umowy tam z energetyka? Nie da się zamontować normalnej instalacji? Co powiedział Ci dostawca prądu? Jeśli sąsiada z działki wywali choćby radio na drugi tydzień po montażu Twojego lewego PV, to spodziewaj się problemów.  Jak udowodnił aż że Twój chiński szajs jest przekozak wówczas? Będziesz miał na to jakieś papiery?  Ze specyfiki pracy jaką oczekujesz. Ta sama zasada działania Cię interesuje. Będziesz szukał paneli gruntowych? A czym różnią się takie od paneli dachowych albo balkonowych? Zestaw balkonowy to jest to co szukać powinieneś. Bo zestawów RODo nie robi a raczej?  Zacznijmy od tego, że zacząłeś od złej strony, bo zamiast falownika i budowania hybrydy, podpina się takie rzeczy prosto w panele. Pompa na prąd stały o szerokim napięciu działania pyrka sobie jak ma napięcie i tyle. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...