Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

FilipEcki

MSI U270-brak wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nabyłem lapka MSI, dopiero przyszła paczka. Obejrzałem go, jeszcze nie włączałem niech się zagrzeje. Ale, na klapce od ramu i hdd jest plomba gwarancyjna, oczywiście dziura w miejscu śrubki. Jak to jest z tą gwarancją? Chciałem tam SSD wsadzić, no ale jest ta gwarancja czy nie? Jeszcze się nie spotkałem z sytuacją, żeby dostęp do tej klapki był ograniczony w jakimkolwiek laptopie.

Pozdrawiam.

 

Teraz mam inny problem. WiFi nie działa. Sterowniki zainstalowane, w menedżerze włączona, "działa poprawnie". Services.msc sprawdzałem, włączone. Co z tym mam zrobić?... Nie widzi mi sie siedzenie na kablu... Karta to RTL8188CE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nabyłem lapka MSI, dopiero przyszła paczka. Obejrzałem go, jeszcze nie włączałem niech się zagrzeje. Ale, na klapce od ramu i hdd jest plomba gwarancyjna, oczywiście dziura w miejscu śrubki. Jak to jest z tą gwarancją? Chciałem tam SSD wsadzić, no ale jest ta gwarancja czy nie? Jeszcze się nie spotkałem z sytuacją, żeby dostęp do tej klapki był ograniczony w jakimkolwiek laptopie.

Pozdrawiam.

 

 

Tysiąc razy powtarzane - to jest plomba transportowa. Jako ostateczny użytkownik, możesz ja zerwać, bez jakichkolwiek przykrych konsekwencji.Sprawdz tylko, czy specyfikacja laptopa się zgadza w stosunku do tego, za co zapłaciłeś. (ram, dysk, procek etc).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, specyfikacja się zgadza z opisem na allegro i fakturą. Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie plomba transportowa a nei gwarancyjna. Jest na niej logo/nazwa sklepu w ktorym kupowales ?

Sklep zapewne na wlasna reke dokladal ramu i nakleil ta plombe transportowa a potem widocznie cos grzebali przy lapku ( np znowu zmieniali ilosc ramu) to wywalili dziurke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawę plomby wyjaśniliśmy, teraz problem z WiFi. Opisany w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...