Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nitpick

Maly szybki Pendrive z blokada zapisu w dobrej cenie

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje niewielkiego, minimum 1GB pendriva z mozliwoscia sprzetowej blokady zapisu danych. Drugorzedne znaczenie ma tez cena i szybkosc odczytu danych. Chodzi mi o oferty z linkami, bo temat zakldam z powodu niskiej dostepnosci pendrivow z mozliwoscia blokady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup kartę SD z przełącznikiem blokady zapisu ( każda taki ma ) + zgrabny czytnik i masz to czego szukasz.

 

EDIT: taki wystarczy http://allegro.pl/hit-czytnik-kart-sd-sdhc-mmc-pendrive-12w1-kolory-i3057451309.html + dowolna karta SD ( pełnowymiarowa ) lub microSD + adapter

 

Chcesz większą prędkość to kup kartę Sandisk ULTRA 30MB/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup kartę SD z przełącznikiem blokady zapisu ( każda taki ma ) + zgrabny czytnik i masz to czego szukasz.

 

EDIT: taki wystarczy http://allegro.pl/hit-czytnik-kart-sd-sdhc-mmc-pendrive-12w1-kolory-i3057451309.html + dowolna karta SD ( pełnowymiarowa ) lub microSD + adapter

 

Chcesz większą prędkość to kup kartę Sandisk ULTRA 30MB/s

 

nie chce karty SD, potrzebuje sprzetowej blokady zapisu ktorego czytnik/SD nie daja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale karty SD mają przełącznik, nie wiem czego jeszcze wymagasz.

Chyba, ze chcesz to zrobić na stałe, żeby ktoś nie odblokował. Ale to chyba nie znajdziesz gotowych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale karty SD mają przełącznik, nie wiem czego jeszcze wymagasz.

Chyba, ze chcesz to zrobić na stałe, żeby ktoś nie odblokował. Ale to chyba nie znajdziesz gotowych rozwiązań.

karta SD ma "przełącznik", który niczego nie przełącza, to tylko ruchoma zaślepka pokazująca czytnikowi czy karta ma być blokowana czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...