Forum PCLab.pl: Tanie lub darmowe programy do nagrywania filmików na YT - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Dodaj obrazek

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Tanie lub darmowe programy do nagrywania filmików na YT Poszukuje tanich lub darmowych programów do nagrywania game play'ó Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   heavyozzy Ikona

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 12 Marzec 2013 - 19:24

Jak napisałem w opisie i tytule poszukuję darmowych lub nie drogich programów do nagrywania gameplay'ów na serwis Youtube. Chciałbym jednak zachować idealną jakość dźwięku i obrazu. Jeśli chodzi o dźwięk nie ma większego problemu, korzystam z programu audiacity i jakoś mi idzie. Jeśli chodzi o jakość obrazu mam już większy problem. Dotąd nagrywałem programem Ashampoo Snap 5, ale stwierdziłem, że nie jest on raczej przystosowany do nagrywania gier. I w tym momencie postanowiłem zasięgnąć porady na tym forum.

Czy znacie jakieś dobre programy do nagrywania? Bezpłatne lub nie przekraczające ceny 100 zł? Jeśli tak to proszę podzielcie się ze mną tą wiedzą ja tymczasem wypróbuję program Cam Studio, może on spełni moje wymagania. Jak widzicie, jestem całkowitym amatorem i naprawdę potrzebuje waszej pomocy.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Kacp3R7 Ikona

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Marzec 2013 - 19:51

Mirilis Action

Strona 1 z 1