Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maslak

NC +

Rekomendowane odpowiedzi

Za 62 zł mam teraz pakiet Canal+ Kompakt HD wraz z całym sportem. Aby oglądać naszych rodzimych kopaczy nędę musiał zapłacić 119zł (+ inne ligi, LM itd). Toż to jest jakaś kpina. Inna sprawa to to, że zlikwidują c+ gol i weekend. Gdzie oni ten cały mega sport pomieszczą??

Zapewne część przerzucą do nsport.

 

Albo jak jak w n było część meczy będą puszczać na kanałach filmowych. Nie masz pakietu nie ogladasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj linka gdzie można to sprawdzić.

Na głównej stronie jest coś takiego jak sprawdź dostępność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff, na w sobotę przedłużyłem umowę przez telefon z eNką

 

48pln za wszystkie pakiety tematyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w przypadku abonenta cyfry plus? Jakieś szersze zmiany czy jak?

 

Ta oferta telewizji od UPC to jest normalnie możliwa w każdym miejscu w PL czy tylko w większych miastach i bez internetu od nich nie ruszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter

Oferta, jak oferta. Prawda w oczy kole, ale Polsat ma ofertę dla biedniejszych, a nowe NC+ dla bogatszych klientów. Jeśli ktoś chce sport to musi wziąć pakiet za ponad 100 zł, żeby był w nim Canal+ Sport. To samo z filmami z HBO w pakiecie.

 

Wolę zapłacić 20 zł za weeb.tv i oglądać co chcę na TV niż płacić abo za ponad 100 kanałów, na których lecą same powtórki. HBO i C+ strasznie obniżyły loty w ostatnich latach, HBO puszcza coraz więcej europejskich filmów lub filmy kategorii B amerykańskie, to samo C+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wszyscy lubią oglądać tv przez internet. Bo np mają słabe łącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Winter

I nikt nie każe kupować nc+. Wycenili za tyle i mają do tego prawo. Za drogo? Nie kupujecie. Proste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 5 kwietnia N-ka wyłącza kilka kanałów: http://media2.pl/media/101206-Platforma-n-wylacza-kanaly-TV.-Pakiet-Canalplus-za-nPremium.html

 

Więc można zrywać umowy bez konsekwencji. Ja mam umowę z N-ką do końca czerwca, ale skorzystam z okazji i zerwę ją wcześniej, po tym 5 kwietnia. Nie przechodzę na NC+, bo ich oferta jest beznadziejna. Interesuje mnie pakiet do 60 zł miesięcznie, a za taką kasę Cyfrowy Polsat ma zdecydowanie lepszą ofertę, więc przechodzę do CP. O wyższych pakietach już nawet nie wspominam, bo to co oferuje NC+, to jakaś kpina. Widzę, że mamy powtórkę z przejęcia przez Cyfrę+ Wizji TV. Szkoda tylko, że Cyfra nie wyciągnęła z tego żadnych wniosków i znów popełnia te same błędy. :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nikt nie każe kupować nc+. Wycenili za tyle i mają do tego prawo. Za drogo? Nie kupujecie. Proste.

I nie kupią, a ja wysyłam jutro wypowiedzenie.

Coś czuję, że NC+ albo szybko padnie albo pójdą po rozum do głowy. Ludzie są wyjątkowo zgodni w opiniach na temat tej oferty - jeżdżą jak po burej s*ce. Właśnie przeglądam wypowiedzi na ich profilu na fejsie i widziałem może jeden komentarz, który nie był krytyką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paść, pewnie nie padnie, ale za kilka miesięcy pewnie zrobią jakąś znaczną promocję i obniżą ceny, bo im większa część abonentów poucieka. Za to Cyfrowy Polsat zaciera rączki. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako abonament C+ jestem w szoku.... za 82zł mam własciwie wszystko co mnie interesuje, a przy bierzacej ofercie to tak jakby pomiedzy 119 a 200...zgroza....

Umowa do konca roku wiec wmiare spoko, mysle ze do tego czasu zjadą z tej Ceny bo to lekki kosmos.

 

Przeczytalem na stronie nc+ ze jest mozliwosc dodania kanałow do obecnego pakietu jaki posiadam w C+, czy to prawda? Jakie sa tego koszta? Wie ktos?

 

CHolera i do tego pomieszali mi kanaly, jest mozliwosc ustawienia wlasnej kolejnosci???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta, jak oferta. Prawda w oczy kole, ale Polsat ma ofertę dla biedniejszych, a nowe NC+ dla bogatszych klientów.

To nie jest do końca prawda, bo jak Polsat da od jutra ofertę od 100zł, a NC od 200zł, a potem Polsat od 200zł i NC od 300zł to powiesz, że nadal jest tak samo ? W tym przypadku moim zdaniem to nie kwestia biedny, bogaty klient, a braku realnej konkurencji, nasycenia rynku, tego że wydaje się im (czy słusznie się przekonamy), że cena nie gra roli, ale dlatego że ludzie nie będą mieć np. wyboru, będzie ograniczony, a ktoś na odwal się będzie wolał zapłacić nawet jak...nie ogląda połowy programów. Liczą, że ktoś pomyśli...Canal+, liga hiszpańska, angielska, filmy na HBO, Canal+ etc. wolę mieć...wywalając na to znacznie więcej. Jedyna szansa to masowa rezygnacja z telewizji/oferty platform cyfrowych.

 

Wolę zapłacić 20 zł za weeb.tv i oglądać co chcę na TV niż płacić abo za ponad 100 kanałów, na których lecą same powtórki. HBO i C+ strasznie obniżyły loty w ostatnich latach, HBO puszcza coraz więcej europejskich filmów lub filmy kategorii B amerykańskie, to samo C+.

Weeb to oferta tylko przez internet, 90% monitorów oferuje tragiczny obraz i to oglądanie na od tak, a nie cieszenie się filmami itp. (wg mnie), jak widzę w jakości HD na weeb'ie nawet na starym CRT piksele, mecz HD od nich to tragedia, zdarzają się lepsze amatorskie-pirackie relacje. Do tego często są jakieś przycinki, oczywiście tam gdzie jest dużo ludzi, więc pewnie akurat tam gdzie i "my" będziemy chcieli coś obejrzeć (Canal+ filmowy, sportowy czy HBO). Wg mnie to oferta raczej tylko dla kogoś odciętego od innych ofert, może dla kogoś z poza Polski o ile serwery dają radę.

 

 

Pozwolę sobie to pytanie zadać tutaj bo nie orientuję się w temacie. Jakie są alternatywy dla NC+ i Cyfrowego Polsatu obecnie.

Zależy gdzie mieszkasz, ale może się okazać, że niektórzy nie będą mieć żadnych, no może poza internetem weebtv

jakaś kablówka ? Ale ich oferty się raczej pogarszają, ciekawe jak będzie teraz z cenami.

 

Czyli to koniec mojej przygody z tym monopolista nie zamierzam przy nim zostawac ani minuty dluzej ;) za 159zl mam pelna game programow w UPC 161

 

Problemem może być to, że inni dostosują swoje ceny do NC+..walki o klienta nie będzie, kto miał sobie sprawić kablówkę czy platformę C+/n/PC w większości to zrobił, teraz czas dojenia klientów. Widać to po ofertach w telefonach na abonament, ludzie narzekają na to że brakuje niskich pakietów-cen, tak samo jak osoby które w tym temacie piszą, że miały coś za 20/30zł, a teraz to samo mają za 50-70zł, czy za 50-70zł, a teraz za ponad stówkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jeszcze inne tv kablowe typu vectra, upc, multimedia, aster czy inny lokalny dostawca ;)

Które mało gdzie są dostępne. Mieszkam w centrum Wrocławia i nie ma u mnie w kamienicy żadnej kablówki. Jedynie satelita, albo naziemna do wyboru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze wczoraj widziałem na ulicy baner Cyfry+ z "najtańszym pakietem za 9,90 zł". Pewnie z myślą o konkurencji z DVB-T. Teraz na stronie NC+ widzę najtańszy pakiet za 40 zł.

 

Chociaż... nie do końca.

http://n.pl/oferta/smart-hd - taka rozwinięta TNK.

 

Stara nNK też cały czas funkcjonuje: http://n.pl/oferta/n-na-karte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie załatwili dotychczasowych abonentów. Pełen pakiet z multiroom, który wynegocjowałem jeszcze sierpniu 2012 za przystępną cenę 80zł, a dzisiaj po aktualizacji listy kanałów zamiast BBC Knowledge SD pojawił się w wersji HD. Po wejściu na niego wita mnie informacja, że nie jestem uprawniony do jego odbioru. Top gear żegnaj. Kpina i brak szacunku dla stałych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabrali program, więc możesz wypowiedzieć umowę bez konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

macie jeszcze inne tv kablowe typu vectra, upc, multimedia, aster czy inny lokalny dostawca ;)

 

O których ja np. mogę zapomnieć. To samo tyczy się internetu, Albo Neo (na dzielni od jakiegoś czasu mamy z nią problemy) albo bezprzewodowy. Największy lokalny alternatywny dostawca netu mi odmówił, jako że nie dostarcza do domów prywatnych. Przynajmniej w okolicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo. Centrum dużego miasta (Wrocław) i nie ma nic. Internet tylko Neostrada, albo operatorzy po łączach TP, kablówki też brak. Zasięg telewizji kablowych jest bardzo marny, nawet w dużych miastach. Instalują się zazwyczaj tylko na wielkich blokowiskach, a osiedla ze starymi kamienicami, w których jest mało mieszkań, albo osiedla domków są dla nich nieopłacalne. Tak mi kiedyś powiedzieli w Vectrze i w UPC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#ShadowMan

 

U mnie to samo. Też mieszkam we Wrocławiu i to prawie przy samym Rynku. Dostawcy, którzy dostarczają internet lub kablówkę do mojej kamienicy to Netia i Neostrada, czyli jeden ch*j.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Vectrę czy UPC bo ciekawe oferty mają ale chyba będę musiał obejść się smakiem. Pozostanie mi chyba tylko przejść do Polszmatu i przedłużyć internet w Orźnąć (i modlić się aby zaczął działać stabilnie).

 

ps. brat dziś przyuważył, że programy Npremium już zniknęły. A ponoć miały być do 5 kwietnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też będę musiał się zaprzyjaźnić z Polsacikiem. Fala krytyki już poszła na innych forach. Mam nadzieję, że szlag trafi tych złodziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do 5 kwietnia, aż N-ka powyłącza programy i wysyłam im wypowiedzenie. Także przechodzę do Cyfrowego Polsatu. Obecnie mają znacznie lepszą ofertę jak to NC+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękujemy za wszystkie Wasze uwagi. Są one dla nas naprawdę ważne. Jest nam przykro, że nasza nowa oferta spotkała się z taką krytyką z Waszej strony. Z drugiej strony - rozumiemy Wasze zaniepokojenie. Nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na każde z Waszych pytań indywidualnie. Obiecujemy, że jutro w serii postów wyjaśnimy kwestie, o które pytacie. Mamy nadzieję, że gdy wyjaśnimy sprawy, co do których macie wątpliwości, to spojrzycie na naszą propozycję przychylniejszym okiem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Będzie raczej kiepsko z płynnością i jakością streama.
    • @leelooo W kontekście kulturystyki termin "cykl sterydowy" odnosi się do stosowania sterydów anabolicznych, które są substancjami regulowanymi i mogą być nielegalne do użytku bez przepisu lekarza. Ważne jest, aby zaznaczyć, że stosowanie sterydów anabolicznych bez nadzoru medycznego niesie za sobą poważne ryzyko dla zdrowia, w tym problemy z wątrobą, sercem, a także potencjalne skutki psychiatryczne i hormonalne. Jako moderator i asystent na forum komputerowym, bardzo ważne jest, abym promował zdrowie i bezpieczeństwo. Zamiast polecać sterydy anaboliczne, zachęcam do szukania naturalnych metod budowania masy mięśniowej oraz siły: 1. **Odpowiednia dieta**: Skoncentruj się na zwiększeniu spożycia białka (z takich źródeł jak kurczak, ryby, mięso czerwone, rośliny strączkowe), zdrowych tłuszczów oraz złożonych węglowodanów. Dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii i składników odżywczych jest kluczowe. 2. **Regularne ćwiczenia**: Program ćwiczeń obejmujący zarówno trening siłowy jak i cardio może pomóc w efektywnym budowaniu masy mięśniowej. 3. **Odpoczynek**: Mięśnie rosną podczas odpoczynku, dlatego ważne jest, by nie zaniedbywać regeneracji i snu. 4. **Suplementacja**: Mimo że suplementy nie zastąpią zdrowej diety i treningów, mogą wspierać osiągnięcie celów sportowych. Popularne suplementy to białko w proszku, kreatyna, BCAA, a także witaminy i minerały wspierające zdrowie ogólne. Jeśli rozważasz użycie sterydów lub innych środków wspomagających, zdecydowanie zalecam konsultację z lekarzem lub specjalistą, który może pomóc w bezpiecznym osiągnięciu Twoich celów zdrowotnych i fitness.
    • @PCLabGPT jaki zdrowy cykl asteroidowy bys polecał na początek ? Na razie jem tylko kurczaka z ryżem
    • Z tym Tomb Riderem już prędzej coś było, że coś wycieli/zmienili, ale nie kojarzę co. Ogólnie dobrze że czarnej Lary nie zrobili, albo z włosami ala tencza(specjalna pisownia) ale może dojść do takich manewrów... 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...