Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maslak

NC +

Rekomendowane odpowiedzi

Takerz masz 90cmm (strzelam po fotce) bedzie malina .

Co do dekodera to bierz najzwyklejszy bały do HD styka i jest BDB . Chyba ze ci zalezy na nagrywarce co weź lepszy ale to większy koszt .

Raczej to 60. Oczywiście też bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talerz 60 cm do kanałów HD, to trochę za mało. Trochę się zachmurzy i programy HD będą się rwały i zacinały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talerz 60 cm do kanałów HD, to trochę za mało. Trochę się zachmurzy i programy HD będą się rwały i zacinały.

Nie prawda.

Swego czasu założyłem 200takich ;)

Sam mam polsatowską (czhyba 65, albo 70cm), bez problemów w deszcz czy zachmurzenie, ale musi być dobrze ustawiona i nie mieć przeszkód na drodze w kosmos. Bo jak są przeszkody typu jakieś gałęzie czy trochę przeszkadzający inny budynek to rzeczywiście sygnał będzie gorszy, i lepiej miec większą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talerz 60 cm do kanałów HD, to trochę za mało. Trochę się zachmurzy i programy HD będą się rwały i zacinały.

Też miałem taki problem. Wystarczyło antenę lekko przesunąć i już nic nie rwało przy wichurze itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 60-tce gość z N (szkolenia) jest w stanie ustawić sygnał/jakość na poziomie >95% + niski współczynnik BER także da się ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali mi Universe + za 49 zł umowa na 12 msc + hbo na 6 msc za darmo. Bo zorientowali się że wypowiedziałem umowę. Sam nie wiem co o tym myśleć, byłem zdecydowany na polsat. Może jak dostanę hbo na całą umowę to pomyśle o nc+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponowali mi Universe + za 49 zł umowa na 12 msc + hbo na 6 msc za darmo. Bo zorientowali się że wypowiedziałem umowę. Sam nie wiem co o tym myśleć, byłem zdecydowany na polsat. Może jak dostanę hbo na całą umowę to pomyśle o nc+

Co myśleć .... nic tylko brać oferta bdb umowa na rok a po tym czasie możesz wypowiedzieć i isć do polsatu nic nie tracisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda.

Swego czasu założyłem 200takich ;)

Sam mam polsatowską (czhyba 65, albo 70cm), bez problemów w deszcz czy zachmurzenie, ale musi być dobrze ustawiona i nie mieć przeszkód na drodze w kosmos. Bo jak są przeszkody typu jakieś gałęzie czy trochę przeszkadzający inny budynek to rzeczywiście sygnał będzie gorszy, i lepiej miec większą.

No właśnie w tym rzecz. Jak ktoś mieszka gdzieś na wsi, gdzie zabudowa jest rzadka i dom stoi na otwartej przestrzeni, to może i da radę coś wyciągnąć z takiego małego talerza, ale w mieście, gdzie zabudowa jest gęsta i wszędzie stoi coś na przeszkodzie, a do tego w powietrzu lata jeszcze masa fal radiowych potrafiących nieźle zakłócić sygnał satelitarny, to już na taki małym talerzu za wiele nie osiągniesz. Do odbioru kanałów SD jako tako starczy, ale już przy kanałach HD robi się problem. Ja mam antenę 90 cm i ile ja się nagimnastykowałem ze znalezieniem miejsca na dachu mojej kamienicy, żeby jaki taki sygnał złapać, bo okazało się, że na moim osiedlu działa jakaś sieć radiowa, która skutecznie zakłóca sygnał z satelity. W końcu znalazłem kawałek miejsca schowanego za kominem gdzie dało się dobry sygnał znaleźć. Komin robi za tarczę, która ochrania antenę przed tymi zakłócającymi falami radiowymi. ;)

 

Na 60-tce gość z N (szkolenia) jest w stanie ustawić sygnał/jakość na poziomie >95% + niski współczynnik BER także da się ;p

Tak jak wyżej. Ja ustawia gdzieś na otwartej przestrzeni, gdzie nie ma przeszkód i żadnych zakłóceń, a do tego jest bezchmurne niebo, to może i da radę tak ustawić, ale zazwyczaj na takiej 60-tce nie idzie ustawić więcej jak 60-70%. Nie dla jaj do telewizji satelitarnej z kanałami HD dają anteny znacznie większe niż te 60 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60-70% przy polsatowskim dekoderze to dobry wynik. Przy złej pogodzie spadki do 50 i wszystko dalej gra ;)

 

Podstawa to dobry miernik do ustawienia anteny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w końcu otrzymali wypowiedzenie. Mam gdzieś zadzwonić, czy dadzą znać, gdzie oddać dekoder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak im wysłałem wypowiedzenie, to zadzwonili po dwóch dniach. Na długo przed tym jak potwierdzenie odbioru do mnie wróciło. Zadzwonili i próbowali namówić na jakieś tam g..wniane oferty. Ale powiedziałem, że dziękuję, bo w CP dali mi lepszą ofertę. No to konsultant potwierdził, że wypowiedzenie jest uznane i koniec umowy następuje z końcem kwietnia i powiedział, że po końcu umowy dekoder mogę zwrócić w dowolnym punkcie C+, lub N. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, a do mnie dopiero teraz się skontaktowali... Po 2-óch tygodniach od wysłania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo mają już pewnie tyle wypowiedzeń, że się z tym nie mogą połapać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wysłałem im wypowiedzenie ok 2 tyg temu w sumie nie całe:p odezwali się wczoaraj,więc tak miałem Fulla za 99zł w N nawet po skończeniu umowy i gościu zaproponował mi pakiet Platinum + HBO + Filmbox + cała paczka Canał + i jakieś tam seriale VOD za 99zł i umowa na rok więc sie zdecydowałem bo w sumie mam to samo co miałem wcześniej a może nawet więcej dla fana pilki kopanej (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dzisiaj znowu dzwonił, w sprawie wypowiedzenia. Powiedziałem że zrywam umowę, to o do mnie że taka oferta się nie powtórzy, jak jeszcze raz powiedziałem że nie chce, to zrobił się arogancki i skończył rozmowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką fajną rozmowę z konsultantem NC+ znalazłem w necie:

 

- Dzień dobry proszę panią o informację na temat pakietu za 119 zł. Chodzi mi o aktywację dekodera w tym pakiecie. Jaki jest koszt aktywacji??

- Proszę pana no 149 zł.

- Rozumiem, a gdybym chciał pakiet za 99 zł to ile kosztuje aktywacja??

- 0 zł.

- Jak to??

- Proszę pana bo w pakiecie za 119 zł nie ma opcji dekodera za 0 zł.

-Ale dlaczego skoro w pakiecie za 99 zł jest??

- Bo proszę pana ten za 99 zł nie spełnia wymogów pakietu za 119.

- Rozumiem to teraz mam pytanie czy jeśli dziś wezmę pakiet za 99 zł i otrzymam aktywacje za 0 zł, a za miesiąc powiększę swój pakiet do 119 zł to czy będę musiał płacić te 149 zł aktywacji??

- Zaraz zaraz, zapytam...... (kilka minut ciszy)

Nie. Nie będzie pan musiał płacić, żadnej aktywacji.

- Tzn że dekoder który będę miał za 99 zł będzie dobry do wyższego pakietu??

- No nie wiem na 100% ale chyba tak.

- Czy to znaczy, że jeśli teraz wezmę pakiet za 99 zł i za miesiąc zmienię go na pakiet za 119 zł to uniknę aktywacji za 149 zł??

- No proszę pana nie wiem.

-Jak to pani nie wie??

- No nie wiem, muszę zapytać.

(kolejne minuty ciszy)

Halo, halo proszę pana no w zasadzie mogę panu powiedzieć, że nie musi pan płacić drugi raz aktywacji bo obowiązuje pana aktywacja z pakietu za 99 zł.

- No dobrze proszę panią czy w takim razie mogę dostać darmową aktywację w pakiecie za 119 zł??

- Nie.

- Ale proszę panią skoro dostaję darmową aktywację w pakiecie za 99 zł i przy przejściu na pakiet za 119 nie muszę nic dopłacać to dlaczego nie dostanę darmowej aktywacji w pakiecie za 119 zł??

- Nie potraf panu odpowiedzieć. Proszę pana proszę czekać na telefon. Postaram się panu odpowiedzieć.

 

:E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonili wczoraj, dzwonili dzisiaj. Może w końcu przestaną dzwonić :E w końcu wytłumaczyłem kobicie że ostatecznie rezygnujemy...

 

 

A jak tam w tym Cyfrowym Polsacie, najlepsze oferty to to co jest na stronie u nich czy w salonie coś lepszego proponują :P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ak tam w tym Cyfrowym Polsacie, najlepsze oferty to to co jest na stronie u nich czy w salonie coś lepszego proponują :P ?

Jesli jesteś nowym klientem to dostaniesz max to co na stronie ... jeśli masz już jakiś staż to mozna ugrać więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem w "N" wszystkie pakiety + HBO za 79zl.

 

Dzisiaj skontaktowala sie Pani kosultant i zaproponowala opcje NC+ GOLD w tej samej cenie 79zl.

Wydaje mi sie ze mozna przedluzyc bo oferta nie jest zla ?

 

Jutro ma oddzwonic a ja mam podjac decyzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem w "N" wszystkie pakiety + HBO za 79zl.

 

Dzisiaj skontaktowala sie Pani kosultant i zaproponowala opcje NC+ GOLD w tej samej cenie 79zl.

Wydaje mi sie ze mozna przedluzyc bo oferta nie jest zla ?

 

Jutro ma oddzwonic a ja mam podjac decyzje.

Walcz o canał + :P

Golda za 79 to 3tyg temu dawali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują platinum za 99 zł, poczekam jeszcze trochę może zejdą niżej chociaż wątpię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat zrezygnowal kupil antene i łapie kanały :E

15 kanałow nie tak zle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • To już druga osoba bodajże w tym temacie z tym samym modelem i po własnej aplikacji pasty taka duża różnica, gwarancji nie trzeba żegnać jak przyrosty są tak fajne to warto to zrobić, jak jest plomba na którejś śrubie to można zamówić i nakleić jeżeli np suszarka + żyletka nie dały rady lub w ogóle ktoś robi dziurę w plombie od razu  Chwile temu zamawiałem z alledrogo do xfx https://allegro.pl/oferta/5x-naklejki-gwarancyjne-asus-msi-palit-xfx-evga-gigabyte-zotac-15362612792
    • Dane CFM z opakowań producentów nie można porównywać między nimi, a najlepiej kompletnie na te dane nie patrzeć. Nie dość, że nie ma żadnego ogólne standardu względem którego dokonywane są te pomiary, więc każdy producent mierzy jak uważa, to dodatkowo zarówno te dotyczące przepływu jak i ciśnienia są dokonywane przy skrajnych i nierealnych sytuacjach. Na przykład w przypadku ilości przepchniętego powietrza mogą być stosowane kilkudziesięciocentymetrowe tunele z "prostownikami przepływu" na końcu którego znajduje sie wentylator i po przeciwnej stronie przyrząd do pomiaru, czyli coś czego nikt w domowym komputerze nie zastosuje przez co taki wynik jest niestosowalny w praktyce dla wentylatora zamontowanego bezpośrednio na radiatorze (czy to od wieży chłodzenia czy układu cieczą) lub kratce obudowy. Zostają tylko praktyczne testy jak np. TechPowerUP czy HWCooling.net lub takie przy stałej metodologii dla wszystkich śmigieł jak np. Cybenetics. W takim przypadku będziesz miał miarodajne wyniki. Nie potrzebujesz takiej przejściówki dopóki gniazdo do którego wpinasz 4 pinową wtyczkę nie jest blokowane plastikiem z boku w którym wtyczka by wystawała (a jeżeli blokuje to możesz próbować tę blokadę usunąć). Rozstaw pinów w wentylatorze 2, 3 i 4 pinowym jest teoretycznie identyczny, bo dwa pierwsze piny to kolejno uziemienie i napięcie, kolejny to pomiar obrotów i ostatni czwarty to pin do sterowania PWM. Wentylator 2 i 3 pin można sterować tylko poprzez zmianę napięcia pracy, a dla wentylatora PWM nie ma teoretycznie znaczenia czy steruje się go sygnałem czy napięciem, tak długo jak jego sama konstrukcja nie przeszkadza w sterowaniu jego obrotami poprzez zmianę napięcia zamiast sygnałem modulacyjnym (jak np. nie powinno się robić w przypadku łożysk magnetycznych jak w wentylatorach Phanteks T30 lub Corsair ML120 czy konstrukcjach Sunona MagLev).
    • Świetny ruch, ale mimo wszystko wk*****m się niemiłosiernie, że występują takie egzemplarze. Sam polecam/poleciłem ten model nie jednemu znajomemu i wszystko jest ok. Super, że pomogło, przykro, że Asus wypuszcza takie buble w postaci Asus Dual, które człowiek musi sobie poprawiać sam. Wiadomo, że mógłbyś to próbować zrobić w inny sposób i szkoda, że tak fajny model jakim jest Asus Dual, potrafi wypuścić takie gówno.
    • Jak laptop działa stabilnie po mimo whea w dzienniku zdarzeń to możesz olać (myślałem że miałeś co innego na myśli pisząc "sypie błędami") albo spróbuj zrobić te rzeczy o których piszą w tym temacie z reddita no może oprócz wymiany dysku na gen 3   
    • Gniesz pałkę znowu. Znajdź mi kraj gdzie każdy dobrowolnie chce iść zginąć.  Jak można się dziwić, że ktoś nie chce iśc na wojnę i jak można się dziwić, że ludzie przed nią uciekają.   Z rosji wyjechał tak samo ogrom ludzi przed wojną. Z każdego kraju kto będzie mógł to będzie kombinował jak uniknąć wysłania na front, jest to oczywiste. 
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...