Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

maslak

NC +

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

 

No to mamy już monopolistę na rynku. Nowe oferty od kant doopy idzie rozbić.

 

HBO tylko w najdroższym abonamencie za 199zł.

 

Pełny Canal Plus tylko w ofercie za 119zł. Poniżej rozbite kanały są.

 

Do tego nic nowego prawie nie wprowadzili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby jest ta oferta abonamentowa? szukam i nie moge znalesc

 

PS. Znalazlem -.- chyba ich po......jednym slowem wolalem juz telewizje N za 119zl proponowali mi wieksza ilosc programow niz NC+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak nie czują zagrożenia od CP, że dali HBO w pakiecie o 110zł droższym od najdroższego pakietu CP? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyżej się nie sprzeda ;-)

 

Ze swojej strony to nie mogę zrozumieć skąd ludzie pracujący mają tyle czasu na telewizję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najwyrazniej nie ale ich oferta programowa jest do DU** mozna jakos zerwac z nimi umowe? od 2 lat byłem abonentem N, ale obecnie nic mnie przy nich juz nie trzyma na Canal + Ch*** zawsze leciało juz lepiej prezentuje sie pakiet UPC za 87zl 151 programow + 30zl pakiet HBO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uroki malej ilosci dostawcow uslug na rynku to wysoki ceny :P

 

P.S. ksm123, skad wiesz ile czasu poswiecaja na ogladanie telewizji?

Poza tym mam wrazenie ze to jedna z najtanszych rozrywek (dla osob nie czytajacych ksiazek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej za około 59 zł był tematyczny z canał plus. A teraz by obejrzeć film i sport trzeba płacić min. 99zł

Ale Kino i Planet w abonamencie za 59 zł a było w abo za 19 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy z okazji tego połączenia można zerwać umowę z N bez żadnych kar??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest oferta dla nowych abonentów ...

 

wydaje mi się, żę starym nie będą wysyłać aneksów (bo za bardzo by stracili) i poczekają jak im wygasną umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie wlasnie czy starzy abonenci N na czas trwania starych umow beda mogli dalej kozystac z oferty programowej przed NC+, czy po miesiacu dwoch przyjdzie im nowa karta z aktualizacjami dekodera itp

 

PS1. Jesli nie to zostało mi jeszcze 16 misiecy umowy z telewizja N a potem przechodze do UPC ich pakiet za 87zl + 30zl HBO wyglada o wiele kozystniej dla mnie nic NC+ moze sie cos zmieni jak zobacza jak ludzie klna na ta cene 199zl,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki ci się umowa nie skończy możesz korzystać że starej oferty. A co do wypowiadania umowy z N to od 4 lub 5 kwietnia pojawi się taka możliwość w związku z zniknięciem kilka kanałów z oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki ci się umowa nie skończy możesz korzystać że starej oferty. A co do wypowiadania umowy z N to od 4 lub 5 kwietnia pojawi się taka możliwość w związku z zniknięciem kilka kanałów z oferty.

Jakieś źródło tej informacji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne ze strony nc+

 

*Kanały: Canal + Family , Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal , dostępne w ofercie od 5.04.2013. Do 4.04.2013 dostępne w ofercie kanały to odpowiednio: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal +. Szczegóły w warunkach promocji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to koniec mojej przygody z tym monopolista nie zamierzam przy nim zostawac ani minuty dluzej ;) za 159zl mam pelna game programow w UPC 161 programow z HBO i Canal +, najwyższy pakiet w NC+ ma 140 programow razem z HBO. Dziekuje dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli to koniec mojej przygody z tym monopolista nie zamierzam przy nim zostawac ani minuty dluzej ;) za 159zl mam pelna game programow w UPC 161 programow z HBO i Canal +, najwyższy pakiet w NC+ ma 140 programow razem z HBO. Dziekuje dobranoc

Mam to samo. Dzień dobry :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę do mają i raczej nie przedłużę, jestem ciekawy co będzie z tymi kanałami premium. Czy nie będą tylko w najdroższych ofertach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPC 161 kanałow lacznie z HBO i Canal+ za 159zl( pakiet hbo 31zl pakiet Canal+ 41zl)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm już przeglądam ofertę polsatu i widzę że ich oferta bardziej by mi odpowiadała. Może nie ma tylu kanałów w HD, ale mnie bardziej interesuje Discovery i Viasaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. ich strony, pod moim adresem nie ma możliwości świadczenia usług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj linka gdzie można to sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 62 zł mam teraz pakiet Canal+ Kompakt HD wraz z całym sportem. Aby oglądać naszych rodzimych kopaczy nędę musiał zapłacić 119zł (+ inne ligi, LM itd). Toż to jest jakaś kpina. Inna sprawa to to, że zlikwidują c+ gol i weekend. Gdzie oni ten cały mega sport pomieszczą??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...