Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Baqlazan

Buty do siatkówki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, kierują tutaj pytanie do ludzi grających w siątkę. Otóż sprawa wygląda następująco, gram amatorsko w siatkówkę i zamierzam zakupić nowe buty. Mam nie duży budżet mianowicie 200zł i tutaj właśnie jest moje pytanie czy kupić buty siatkarskie np. marki mizuno czy asics czy do kosza, gdyż niektóre mają lepszą podeszwę i bardziej amortyzują stopę. Prosiłbym o jakieś konkretne modele oraz ich opis jak sprawują się w waszej grze :)

Rozmiar wkładki mam od 30,50cm min do 31,50 cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pereferuje Asicsy. Osobiście mam ASICS GEL BLAST 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mizuno sa fajnymi butami...

Sam juz przerobilem 2 pary adidas stabil, asics, mizuno a nawet puma - do pilki recznej

Musze przyznac ze najlepiej wspominam stare stabile i wlasnie ow pumy

 

Obecnie pomykam w asicsach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że temat nie dzisiejszy no ale jeśli ktoś tu szuka odpowiedzi na to pytanie to ja polecam Nike Dual fusion.

 

pol_pl_Buty-Nike-DUAL-FUSION-BB-II-6510_2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopię również swój temacik ale te buty i ogólnie buty do kosza są świetne miałem sporo par do "siatki" ale np buty z edycji Kevin Durant czy Kobe po prostu są świetne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych buty do koszykówki są dobrym wyborem jednak akurat w moim przypadku najlepiej sprawdziły się Asicsy z podwyższoną budową Gel Sensei 5 MT Grałem również w kobe, nie mogę złego słowa powiedzieć jednak w tych butach trochę lepiej mi się gra. Dla osób szukających polecam artykuł http://www.siatkarsko.pl/jakie-buty-do-siatkowki/ w celu zaznajomienia się w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...