Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sandmannnn

Galaxy S Advance vs coś z MTK 6589

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich! :) Otóż chciałem zapytać Was o poradę.W tym roku planuje też kupić komputer.Fundusz który teraz mam to 900.Miałem kupić płytę główna i chłodzenie CPU,ale ten Wave II mnie wkurza swoim hamowaniem przy użytkowaniu :kwasny: .Zdarza się,że sam się wyłączy kiedy użytkujesz przeglądarkę. :mad2: Miałem go wymienić już dawno temu,ale trzymam go przez jedną fajną funkcje,a mianowicie funkcja nagrywania radia do formatu MP3. Czasem potrzebuje coś takiego.Na początku czekałem na Galaxy S4,wiedziałem że nie będzie nagrywania ,to on w ogóle nie posiada modułu radiowego.Wkurzyłem się.Podobno już w topowych smartfonach Samsunga nie będzie już modułu radiowego. :kwasny: Samsung postawił na mobilność.Proszę Was doradzić czy kupić S Advance czy kupić coś chińskiego z MTK 6589.Przykładowo JIAYU G4 MTK6589 Quad Core RAM 2GB 32GB albo NEO N003 MTK6589 Quad coreCzy z Was już ktoś ma smartfon z tym procesorem?A może w ogóle czekać na Tizen, następcę Bada ? Co o tym wszystkim sądzicie?

 

Dziękuję!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wave II nie bedzie mial Tizena. Z chińczyków lenovo a820, ZTE Grand.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może SGSII ? :E

 

 

Wyrwałem dwutygodniowego, ale bez gwary za 800 jakby przeliczyć (bo wymieniałem z dopłatą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wave II nie bedzie mial Tizena. Z chińczyków lenovo a820, ZTE Grand.

 

Stefanie Dzięki!Wiem,że nie będzie Tizena na Wave II.Chodziło mi ,że samsung chce wydać nowego smartphona na Tizenie w okolicach sierpnia.

 

@Up Dzięki za propozycje,ale interesuje mnie nowy telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tysiąc złotych masz chyba bezkonkurencyjnego w tej cenie iOcean X7 z 5" ekranem Full HD wykonanym w technologi IPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...