Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartodziejka

Kosa spalinowa Nac

Rekomendowane odpowiedzi

Witam lato sie zbiza pora sie wziac za ogrod i pilegnacje trawnika. Rozglądałem sie za stihlem albo husqvarna, ale cena jest spora! Cena jaka chcialbym przeznaczyc na kose to okolo 500zł. I teraz moje pytanie czy jest sens oszczedzic kilka stów i kupic Nac Kosa spalinowa 3KM - WLBC580B-2ZXU, czy moze dolozycdo do najtanszego stihla. Chcialbym uslyszec wasze opinie o tym produkcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAC podróbka.

 

Dobre to

Stihl :thumbup: , husqvarna, ECHO, Jonsered, Solo. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam lato sie zbiza pora sie wziac za ogrod i pilegnacje trawnika. Rozglądałem sie za stihlem albo husqvarna, ale cena jest spora! Cena jaka chcialbym przeznaczyc na kose to okolo 500zł. I teraz moje pytanie czy jest sens oszczedzic kilka stów i kupic Nac Kosa spalinowa 3KM - WLBC580B-2ZXU, czy moze dolozycdo do najtanszego stihla. Chcialbym uslyszec wasze opinie o tym produkcie

Dobry chińczyk nie jest zły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NAC podróbka.

 

Niby czego to jest podróbka?

Żeby to był stihll lub husgvarna to co innego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podróbka NACa? lol

Kosiarki NAC podobno tragiczne ale o kosach spalinowych są raczej dobre opinie. Sami mamy i mogę polecić, nie do zajechania, ładnie pracuje, odpala etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam sa silniki nac czy jakies innej firmy? bo czytalem opinie o kosiarkach to mowili ze kosiarki z silnikami briggsa sa dobre a z innymi silnikami to sa dupne. Tyxu a ile u Ciebie ta kosa chodzi i czy bardzo ją katujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem NAC,a badziew jakich malo, teraz mam od 2 lat stihla i naprawde moge polecic. Niby wszystko i tak chiny jednak jakosc wykonania i trwalosc platsiku widac golym okiem lepsza u Stihla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pielęgnacji tylko kosiarka, bo kosą tylko zniszczysz trawnik. Chyba, że ma ona służyć do koszenia w trudno dostępnych miejscach. Sam mam kosę z bazaru za 300zł chyba. Koszę nią mało, każdego sezonu może z 20h, po 4 latach trzyma się dobrze, ale silnik tam tragedia jest, słaby strasznie. Już wolę tradycyjną kosą kosić, bo nie niszczy tak trawy i daje rade z dużymi chwastami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć do markowej. Serio opłaci Ci się to. Z tego co wymieniono, to jeszcze Makita jest dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam sa silniki nac czy jakies innej firmy? bo czytalem opinie o kosiarkach to mowili ze kosiarki z silnikami briggsa sa dobre a z innymi silnikami to sa dupne. Tyxu a ile u Ciebie ta kosa chodzi i czy bardzo ją katujesz?

Kilka lat, kupiona na początku budowy domu, a już z 4 lata mieszkamy :)

Ojciec nią kosił działkę i w koło działki przez ten czas... Na początku były to chwasty do pasa, potem stopniowo coraz mniejsze chwasty. Lekko nie miała :) Nadal full sprawna, silniczek ładnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...