Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Googsend

Tablet Goclever A93 "Zbyt wiele prob narysowania wzoru" ZABLOKOWANY

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Dzieciak zablokowal sobie tableta blednie wpisujac wzor hasla. Problem w tym ze nie pamietam jaki email byl powiazany z tabletem. Hard reset nie pomaga. Czy jeste jaka opcja odblokowania tego? Nie znam sie zbytnio na tym wiec ewentualne wgranie ROM-u to tylko z instrukcja krok po kroku. Moze jakas kombinacja klawiszy aby wejsc w tryb awaryjny? Bede wdzieczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hoodedman

musisz w necie szukać sekwencji klawiszy żeby zrobić factory reset. Ja już któryś z rzędu telefon odblokowałem klientowi który sobie załatwił telefon hasłem rysunkowym. Rzeczywiście najczęściej to dzieciaki :)

 

Najczęściej sprowadza się to do trzymania naraz wciśniętych 2 wybranych klawiszy mechanicznych przy starcie urządzenia, - do pewnego momentu, aż do zainicjowania sekwencji "factory reset"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje bardzo za odpowiedz. Tchnales we mnie ogien nadzieji ale po przeszukaniu internetu nigdzie nie znalazlem takij kombinacji do tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...