Skocz do zawartości
PlayStation 4

Centrum Bayernu Monachium

Rekomendowane odpowiedzi

Sezonowcy. :P

 

Szkoda Guardioli, znowu nie udowodni, że potrafi zbudować dobrej drużyny, bo dostanie takową prawie że na tacy. Bayern jest silny, ale jest do pokonania, może i jestem ignorantem w kwestii ligi niemieckiej ale w ogóle sie nią nie interesuje i nie mam zamiaru tego robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sezonowcy. :P

 

Szkoda Guardioli, znowu nie udowodni, że potrafi zbudować dobrej drużyny, bo dostanie takową prawie że na tacy. Bayern jest silny, ale jest do pokonania, może i jestem ignorantem w kwestii ligi niemieckiej ale w ogóle sie nią nie interesuje i nie mam zamiaru tego robić.

Tak, Pep dostał gotowca w Barcelonie.. Samograje. Ehh.. Masz teraz na przykładzie Tito, czy Guardiola dostał gotową drużynę czy musiał dać coś od siebie. Taki myślenie jest moim zdaniem bez sensu. KAŻDA drużyna, nawet najwięksi wymiatacze na świecie w jednym teamie muszą mieć trenera, bo samo to się nic nie zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guardiloa mial samograjow ale cos te samograje nie chcialy juz tak grac jak kiedys i w tej sytuacji zamiast cos zmienic to uciekł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Codi i Narcyz są kibicami Bayernu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Codi i Narcyz są kibicami Bayernu :P

chyba "kibicami" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że Codi i Narcyz są kibicami Bayernu :P

a to nie jest ta sama osoba? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo o jednej osobie możemy mówić wymieniając Codiego, Narcyza i Uzila :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bede sie smial jak bayern na koniec takiego sezonu przegra final pucharu i lm... :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale bede sie smial jak bayern na koniec takiego sezonu przegra final pucharu i lm... :E

Są do tego zdolni, jako puchar niemiec zdobędą, tak o LM się boję (chociaż ich kibicem nie jestem, ale uważam że należy im się Puchar Europy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja myślę, że w tym sezonie nie ma na nich mocnych i wygrają to w końcu. Grają najsolidniej ze wszystkich drużyn, w lidze biją rekordy podobnie jak Real w zeszłym sezonie. Mecz z Arsenalem trochę zlekceważyli bo mieli zaliczkę z Londynu a to nie jest jednak Barcelona czy Juve. Chociaż z Borussią będą mieli o tyle trudniej, że znają ich jak własną kieszeń z Bundesligi i bezpośrednie wyniki z Dortmundem w krajowych rozgrywkach nie wyglądają dla Bayernu najlepiej (remis, wygrana 1 bramką). Mimo wszystko stawiam jednak na nich w tym starciu bo zasłużyli na ten puchar w ostatnich latach jak żaden zespół.

Ciekawy będzie najbliższy mecz w lidze, niby o nic a jednak jakieś przetarcie przed finałem, nie wiadomo w jakich składach zagrają.

Edytowane przez Olafo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayern też imo wygra finał bo myślę że BVB może sie spalić przy tej presji a Bayern ma doświadczonych zawodników i wiedza co to finał LM. Doświadczenie pewnie bedzie kluczowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Presje to ma bayern właśnie, rok temu sobie doskonale z nią radził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2001 na to czekałem!!! :E

a kibicujesz od meczu z barca :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a kibicujesz od meczu z barca :E

 

Tak się składa, że nie :)

Fanem jestem od kiedy pamiętam. Ojciec wszczepił miłość do klubu :)

Edytowane przez PlayStation 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne

to musi być prawda przecież widzisz jaką ma sygnaturke ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to musi być prawda przecież widzisz jaką ma sygnaturke ;)

No pewnie.

 

Zagadka dla kibica, kto był najlepszym kumplem z boiska Ballacka podczas gry bayernie ?

 

 

EDIT

Podpowiedź, chłopak przechodząc do bayernu dostał depresji i to Ballack mu pomagał. Zaebisty technik swoją drogą i ogromny talent zmarnowany

Edytowane przez demarcoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wydaje mi się, że mówisz o Deislerze, który faktycznie doznał kontuzji i nie zagrał ani jednego meczu w całym sezonie - bodajże to był sezon rok po jego przybyciu, już dokładnie nie pamiętam. Rok po odejściu Ballacka, Deisler zakończył karierę mówiąc, że odeszła cała radość z gry.

 

BTW Zastanawia mnie czy Guardiola szkolił język niemiecki, czy będzie osobistym trenerem Javi Martíneza :E

Edytowane przez PlayStation 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak widać nie obija się i język szlifuje. Rany, niemiecki to chyba najbardziej paskudny język, przynajmniej dla mnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...