Forum PCLab.pl: n8 vs lumia 610 vs lumia 710 vs samsung i9000 itp. - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

n8 vs lumia 610 vs lumia 710 vs samsung i9000 itp.

#1 Użytkownik jest niedostępny   bogo126 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 26 Kwiecień 2013 - 22:30

Cześć,

Mogę nabyć 1 z tych komórek: nokię c7 , nokię n8, lumię 610, lumię 710, samsunga i9000, htc desire, htc nexus one.

Chciałbym Was prosić o radę: który smartfon powinienem wybrać spośród 4 wymienionych w temacie. Najbardziej zależy mi na
- pracy na baterii, im dłużej tym lepiej(niech przy paru eskach i paru rozmowach dziennie wytrzyma te 3 doby, a będę zadowolony)
- bardzo responsywny system (tak naprawdę wszystko jedno jaki) i trochę aplikacji na niego
- reszta (aparat 5 mpix, nawi, wifi koniecznie HSDPA lub szybsze) - plusem będzie video w hd, dobry aparat

Najbardziej zależy mi na 2 pierwszych opcjach - którą komórkę powinienem wybrać ? Najbardziej skłaniam sie ku n8, lumii 710 oraz i9000. Proszę o pomoc.

Dzięki za pomoc,
bogo126

P.S.
Wiem, że to dział tylko dla symbiana i wymieniłem tu komórki z różnymi systemami, ale gdzieś musiałem go umieścić.

#2 Użytkownik jest niedostępny   Ran-D 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 10 Lipiec 2013 - 21:27

n8 ma slabe wnetrze czyli po roku intensywnego uzywania dziala wolno.Ma mocna baterie i inne multimedia ze swietnym aparatem.Ale wi fi to porazka jesli masz slaby zasieg ponizej 30%.Zreszto symbian juz nie bedzie sie rozwijal chyba ze jakies male aktualizacje.Pisze ten tekst z tego telefonu.
A co do lumii to polecam jak masz duzu windows phonow w swoim srodowisku.
lumia z innymi systemami chyba prawie wcale nie wspolgra.Np w 510 nie da sie wysylac przes blutooth do np androida.

n8 ma slabe wnetrze czyli po roku intensywnego uzywania dziala wolno.Ma mocna baterie i inne multimedia ze swietnym aparatem.Ale wi fi to porazka jesli masz slaby zasieg ponizej 30%.Zreszto symbian juz nie bedzie sie rozwijal chyba ze jakies male aktualizacje.Pisze ten tekst z tego telefonu.
A co do lumii to polecam jak masz duzu windows phonow w swoim srodowisku.
lumia z innymi systemami chyba prawie wcale nie wspolgra.Np w 510 nie da sie wysylac przes blutooth do np androida.

#3 Użytkownik jest niedostępny   Armadon 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 10 Lipiec 2013 - 21:39

Jak Ci zależy na baterii to lumie sobie daruj. N920 nie potrafiła nawet mp3 odtwarzać dłużej jak 8-10godzin a to potrafi nawet najtańszy szmelc. Niestety windows phone nie lubi żyć zbyt daleko od ładowarki dłużej jak dzień - dwa.
Symbiany też sobie daruj bo o ile technicznie nie są to złe konstrukcje, to już zwyczajnie stare i zmęczone życiem. I to zmęczenie życiem widać w prędkości działania bardzo.
i9000 - najlepsze audio, dobra prędkość działania, przyzwoity czas działania na baterii jeśli wyłączysz co bardziej energożerne usługi. Zdecydowanie najlepsza opcja z powyższych.

#4 Użytkownik jest niedostępny   Kiciuk 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 11 Lipiec 2013 - 08:50

:lol2: android tak samo potrzebuje ładowarki jak WP i Symbian więc głupot nie gadaj.
Dzwięk SGS ma dobry bo ma voodoo ale żeby wydobyć lepszej jakości dzwięk musisz pomodować go.
szybkość i rensponsywność ? tylko lumia 710

Ten post był edytowany przez Kiciuk dnia: 11 Lipiec 2013 - 09:03

#5 Użytkownik jest niedostępny   Ran-D 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Lipiec 2013 - 11:03

Co do lumi to prawda ,że baterie mają nienajgorsze. Ogólnie to moim zdaniem nokia ma jedne z najlepszych bateri.

10 godzin słuchania muzyki na max głośniku to bardzo dobry wynik.Tylko że lepiej sobie na czymś innym posłuchać bo dźwięk w niektórych telefonach jest strasznie znikekształcony.

Ten post był edytowany przez Ran-D dnia: 11 Lipiec 2013 - 11:05

#6 Użytkownik jest niedostępny   Elprot 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 09 Maj 2014 - 13:42

Z pewnością już coś kupiłeś więc rady są i tak spóźnione. Ogólnie mówiąc nie ma smartfona bez wad albo inaczej nie ma urządzenia idealnego. Ja wybrałem Nokię N8-00 bo: 1) świetny aparat na dzień i noc, 2) nawigacja rewelacyjna, darmowa i zawsze aktualne mapy a funkcje w nawigacji lepsze niż w większości dostępnych na rynku profesjonalnych nawigacji, 3) reszta w normie jak na telefon z 2009 roku. Pozdrawiam

Strona 1 z 1