Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bogo126

n8 vs lumia 610 vs lumia 710 vs samsung i9000 itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mogę nabyć 1 z tych komórek: nokię c7 , nokię n8, lumię 610, lumię 710, samsunga i9000, htc desire, htc nexus one.

 

Chciałbym Was prosić o radę: który smartfon powinienem wybrać spośród 4 wymienionych w temacie. Najbardziej zależy mi na

- pracy na baterii, im dłużej tym lepiej(niech przy paru eskach i paru rozmowach dziennie wytrzyma te 3 doby, a będę zadowolony)

- bardzo responsywny system (tak naprawdę wszystko jedno jaki) i trochę aplikacji na niego

- reszta (aparat 5 mpix, nawi, wifi koniecznie HSDPA lub szybsze) - plusem będzie video w hd, dobry aparat

 

Najbardziej zależy mi na 2 pierwszych opcjach - którą komórkę powinienem wybrać ? Najbardziej skłaniam sie ku n8, lumii 710 oraz i9000. Proszę o pomoc.

 

Dzięki za pomoc,

bogo126

 

P.S.

Wiem, że to dział tylko dla symbiana i wymieniłem tu komórki z różnymi systemami, ale gdzieś musiałem go umieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

n8 ma slabe wnetrze czyli po roku intensywnego uzywania dziala wolno.Ma mocna baterie i inne multimedia ze swietnym aparatem.Ale wi fi to porazka jesli masz slaby zasieg ponizej 30%.Zreszto symbian juz nie bedzie sie rozwijal chyba ze jakies male aktualizacje.Pisze ten tekst z tego telefonu.

A co do lumii to polecam jak masz duzu windows phonow w swoim srodowisku.

lumia z innymi systemami chyba prawie wcale nie wspolgra.Np w 510 nie da sie wysylac przes blutooth do np androida.

 

n8 ma slabe wnetrze czyli po roku intensywnego uzywania dziala wolno.Ma mocna baterie i inne multimedia ze swietnym aparatem.Ale wi fi to porazka jesli masz slaby zasieg ponizej 30%.Zreszto symbian juz nie bedzie sie rozwijal chyba ze jakies male aktualizacje.Pisze ten tekst z tego telefonu.

A co do lumii to polecam jak masz duzu windows phonow w swoim srodowisku.

lumia z innymi systemami chyba prawie wcale nie wspolgra.Np w 510 nie da sie wysylac przes blutooth do np androida.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci zależy na baterii to lumie sobie daruj. N920 nie potrafiła nawet mp3 odtwarzać dłużej jak 8-10godzin a to potrafi nawet najtańszy szmelc. Niestety windows phone nie lubi żyć zbyt daleko od ładowarki dłużej jak dzień - dwa.

Symbiany też sobie daruj bo o ile technicznie nie są to złe konstrukcje, to już zwyczajnie stare i zmęczone życiem. I to zmęczenie życiem widać w prędkości działania bardzo.

i9000 - najlepsze audio, dobra prędkość działania, przyzwoity czas działania na baterii jeśli wyłączysz co bardziej energożerne usługi. Zdecydowanie najlepsza opcja z powyższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol2: android tak samo potrzebuje ładowarki jak WP i Symbian więc głupot nie gadaj.

Dzwięk SGS ma dobry bo ma voodoo ale żeby wydobyć lepszej jakości dzwięk musisz pomodować go.

szybkość i rensponsywność ? tylko lumia 710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do lumi to prawda ,że baterie mają nienajgorsze. Ogólnie to moim zdaniem nokia ma jedne z najlepszych bateri.

 

10 godzin słuchania muzyki na max głośniku to bardzo dobry wynik.Tylko że lepiej sobie na czymś innym posłuchać bo dźwięk w niektórych telefonach jest strasznie znikekształcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością już coś kupiłeś więc rady są i tak spóźnione. Ogólnie mówiąc nie ma smartfona bez wad albo inaczej nie ma urządzenia idealnego. Ja wybrałem Nokię N8-00 bo: 1) świetny aparat na dzień i noc, 2) nawigacja rewelacyjna, darmowa i zawsze aktualne mapy a funkcje w nawigacji lepsze niż w większości dostępnych na rynku profesjonalnych nawigacji, 3) reszta w normie jak na telefon z 2009 roku. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...