Forum PCLab.pl: Notebooki CLEVO / OFFICE / MULTIMEDIA ORAZ DLA ENTUZIASTOW - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (16 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 14
  • 15
  • 16
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Notebooki CLEVO / OFFICE / MULTIMEDIA ORAZ DLA ENTUZIASTOW Nowa Generacja Notebookow Clevo

#301 Użytkownik jest niedostępny   BeCoolMen 

• Orator
  • PipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 29 Listopad 2015 - 14:25

Po prostu piszczy:) Nie nagrzewa się nadmiermie, wręcz bym powiedział, że jest chłodny jak na to co musi robić:) Laptop nowy, kupiony od CEG.

Co do nowego/starego, to po prostu za duża była dopłata do nowej generacji aby się to opłacało:) Dopłacić bym musiał 2-3k zł za to by mieć ~10% wydajności więcej, a to się mijało z celem:)

#302 Użytkownik jest niedostępny   VSS 

• 5ZYL
  • PipPipPipPipPip

Napisany 04 Grudzień 2015 - 21:24

http://www.youtube.com/watch?v=R9YS20JumO4

#303 Użytkownik jest niedostępny   VaZzZ 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 15 Grudzień 2015 - 21:50

P170SM wspiera już windows 10 czy wolnoamerykanka?

#304 Użytkownik jest niedostępny   VSS 

• 5ZYL
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Grudzień 2015 - 19:00

jak sterownik HotKey będzie działał to można powiedzieć ze 10 będzie działać poprawnie

#305 Użytkownik jest niedostępny   Cyrk 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 19 Styczeń 2016 - 21:29

Orientuje się ktoś gdzie mogę dostać tył obudowy do p370SM?
Dodaj obrazek

Ten post był edytowany przez Cyrk dnia: 19 Styczeń 2016 - 21:30

#306 Użytkownik jest niedostępny   VSS 

• 5ZYL
  • PipPipPipPipPip

Napisany 19 Styczeń 2016 - 21:34

chyba u kazdego dostawcy clevo , wystarczy wyslac zapytanie, albo na ebay poszukac

#307 Użytkownik jest niedostępny   Cyrk 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 26 Styczeń 2016 - 21:04

Zobacz postHyperbook, o 20 Styczeń 2016 - 10:27, napisał(a):

Możemy sprowadzić Ci taką cześć na zamówienie. Wyślij zapytanie na info@hyperbook.pl, to przygotujemy wycenę.

Tydzień minął od wysłania maila i 0 reakcji. Pozostaje ebay...

#308 Użytkownik jest niedostępny   Pol0n 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 24 Grudzień 2016 - 02:23

Hej, witam.
Zastanawiam się nad zainwestowaniem w laptop CLEVO.
Z drugiej ręki, ale jeszcze na gwarancji sklepu/producenta. W przyszłości chciałbym rozbudować sprzęt o drugą kartę graficzną w trybie sli lub crossfire.
Szukam odpowiedzi w jaki sposób można się dowiedzieć czy w oferowanym modelu jest taka możliwość. Dobrze byłoby nie być zdanym na dopytywanie się sprzedających, bo mogą nie wiedzieć.
Przykładowo, w opisie aukcji są dane takie jak:
model laptopa Clevo P170SM-A
i podzespoły np. Nvidia 8GB 980M
procesor itd. Płyty głównej akurat nie podano..
Jako że jest to Clevo zakładam, że procesor, grafikę itp. można samodzielnie wymienić(podobnie jak w komputerze stacjonarnym)- czy słusznie? Ale nie wiem, czy w każdym clevo można dodać drugą kartę graficzną...

Po czym można poznać, że będzie możliwość rozbudowy do dwóch kart graficznych?

Z kanapy dziękuję za odpowiedź.
:)

#309 Użytkownik jest niedostępny   kurek99 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 16 Luty 2017 - 07:47

Witam

Powoli rozglądam się nad nowym laptopem ale:
Czym się różnią kadłubki SMART7 H773E vs Hyperbook X77VR2 ? po szybkich oględzinach wg mnie to samo czy się mylę? różnica w cenie z takimi samymi podzespołami to ok 500zł
Jakiej jakości jest ekran w tych kadłubkach?
Warto dopłacać do i7 7700k czy i5 7600k wystarczy do gier full hd? czy może iść po kosztach i rozglądać się za i7 7700hq?
Jak wygląda podkręcanie procka i5/i7 ? chłodzenie ogarnia te procesory? ktoś podkręcał? może się pochwalić wynikami
Zdecydowałem się na kartę 1070 8GB, chyba nie warto dopłacać kupę kasy do 1080 a nie warto mi schodzić poniżej 1070.

Ten post był edytowany przez kurek99 dnia: 16 Luty 2017 - 07:48

#310 Użytkownik jest niedostępny   noov_ 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 16 Luty 2017 - 23:57

Dokładnie, sa to te same kadlubki Clevo P775DM2/3. Co do ekranu to się nie wypowiem bo czekam dopiero na swój sprzet :)

Widze, ze interesuje Cie podobny konfig jak moj z 1070. Zgadzam sie doplata do 1080 to juz sie robia kosmiczne pieniadze, a 1070 jest takim zlotym srodkiem, dodatkowo w full hd pozwoli te 2-3 lata gry na high/ultra. Po przejrzeniu masy testow zdecydowalem sie na i5-7600k. Jest to desktopowy proc i tam gdzie nie liczy sie HT przebija mocne laptopowe lutowance z i7 wiec doszedlem do wniosku, ze na kilka lat spokojnie wystarczy, ponadto troche mniej sie grzeja, a w testach gier na ultra wiele nie odstaja od i7-7700k. Po lekkim podkreceniu w grach stoi na rowni z owa i7 w stocku. Kiedy HT zacznie robic wieksza roznice (i5 zacznie sie dusic) to najlepsze w kadlubku jest to, ze zawsze mozesz owy procesor wymienic, sprzedajesz i5 dokladasz pare stowek i masz i7, to jest piekne jak w desktopie :D

Co do podkrecania wszystko zalezy od sztuki, na nbr niektorzy kupuja z silicon lottery robia delidding, lapping + liquid i kreca i7 po 4.8+ghz. Co wyczytalem to "zwykłe" sztuki i7 mocno sie grzeja, trzeba robic uv ~150mv bo intel dal wysoki na starcie no i delikatnie mozna wtedy podkrecic, a temperatury powinny byc w normie.

Sprzedawcow Clevo w Polsce jest czterech - Hyperbook, Dream Machines, Xtreem i Gameragon (Saelic). Napisz/ zadzwon do kazdego, popros o oferte na dany konfig i zdecyduj, przy okazji pogadasz i zobaczysz podejscie do klienta etc. U mnie wygral Hyperbook i zaproponowal najlepsza oferte.

Ten post był edytowany przez noov_ dnia: 17 Luty 2017 - 00:00

#311 Użytkownik jest niedostępny   S.C.O.R.P.I.O. 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 05 Marzec 2017 - 19:15

Ja ostatnio testowałem takie oto ustrojstwo. Bazujący na Clevo właśnie DM. Z dwiema grafikami: https://nerdhub.pl/d...80-17pl12-test/

Co do podkręcania to też się tam dało trochę wycisnąć, chociaż przy takim monstrum to już nie bardzo ma sens niestety - zysk dzięki dodatkowym megaherzom nie jest znaczny, a dodatkowa wydajność kompletnie zbędna.

#312 Użytkownik jest niedostępny   Dresiq 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 06 Maj 2017 - 20:10

http://www.ebay.com/...80AAOSw~y9ZAiYy

Miał ktoś z nim kontakt ? Poniżej 4 tysięcy złotych chyba nic lepszego nie ma ?

#313 Użytkownik jest niedostępny   VSS 

• 5ZYL
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Czerwiec 2017 - 16:24

napisz do Bartka info@ceg-hardcorecustom.com a w ciągu kilkudziesięciu minut będziesz miał odpowiedz ;), dowiesz sie wszystkiego

#314 Użytkownik jest niedostępny   pabloesc 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Sierpień 2017 - 08:18

Siema mam prośbę o pomoc. Był na xtreem.pl laptop Smart7 17`3``cala z procesorem i5-7200 i kartą 1050. Wyglądał na foto dosyć prosto. Miał podświetlaną klawiaturę i kosztował coś 3000zł. Niestety nie mają już tego laptopa w ofercie. Pomożecie gdzie mogę dostać ten laptop za jak najniższą cenę? Nie chcę płacić za laptop więcej jak 3k skoro nie będzie służył do gier a 17,3cala z podświetlaniem i przyzwoitą podświetlaną klawiaturą ciężko w tej cenie dostać.

#315 Użytkownik jest niedostępny   bluza26 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 09 Listopad 2018 - 09:46

Zobacz postpabloesc, o 24 Sierpień 2017 - 08:18, napisał(a):

Siema mam prośbę o pomoc. Był na xtreem.pl laptop Smart7 17`3``cala z procesorem i5-7200 i kartą 1050. Wyglądał na foto dosyć prosto. Miał podświetlaną klawiaturę i kosztował coś 3000zł. Niestety nie mają już tego laptopa w ofercie. Pomożecie gdzie mogę dostać ten laptop za jak najniższą cenę? Nie chcę płacić za laptop więcej jak 3k skoro nie będzie służył do gier a 17,3cala z podświetlaniem i przyzwoitą podświetlaną klawiaturą ciężko w tej cenie dostać.

Jeżeli on był w takiej cenie to na 100% był to jakiś używany model / poleasingowy. Jak chcesz dobrać Clevo możesz sprawdzić na stronie Dream Machines czy znajdziesz coś dla siebie, ale nie licz na tak niską cenę jak ze Smartem bo tego się na ogół nie spotyka.

• (16 Stron)
  • +
  • « Pierwsza
  • 14
  • 15
  • 16