Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wirmo

windows 8 - schowek jak zobaczyć co w nim jest ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Odkryłem, że schowek w windowsie 8 potrafi zajmować nawet i 12MB co jest niemożliwe w przypadku pojedyńczej pozycji, zwłaszcza, że wtedy ostatnio kopiowałem tekst. To dało mi nadzieje, że może w windowsie 8 w końcu zrobili mnogi schowek że zapamiętuje wszystkie od włączenia komputera.. to byłoby świetne gdyż strasznie mnie to drażni i 100 jeżeli nie 1000 razy straciłem już schowek który był mi potrzebny. Szukałem na google, ale tam podawali tylko o utworzeniu skrótu i podaniu lokalazji jednak u mnie to nie działa i wyrzuca że nie znaleziono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, normalnie po prostu uruchamia się podgląd wieloschowka z system32, czyli wpisuje np do uruchom clipbrd - na xp działa

 

ps - szybki rekonesans w google nic nie wyrzuca na temat nowości w 8 - chyba tradycyjnie w schowku jest tylko 1 pozycja; ale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm, normalnie po prostu uruchamia się podgląd wieloschowka z system32, czyli wpisuje np do uruchom clipbrd - na xp działa

Na win8 nie ma tego programu.

 

PS: po czym stwierdzasz, że schowek zajmuje 12MB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma "wieloschowka" w Windows 8, jest "normalny". W jaki sposób stwierdzasz, że schowek zajmuje 12MB pamięci?

 

Narzędzie znajdziesz m.in. tutaj: clipbrd http://mintywhite.com/vista/view-contents-clipboard-windows-7/, a więcej pierdółek tu: http://www.thewindowsclub.com/windows-clipboard-manager-viewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właściwości pliku clipbrd.exe - opis - podgląd wieloschowka windows nt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...